fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📚 Yakaboo та кіберполіція боротимуться з книжковим піратством в Україні

📚 Yakaboo ta kiberpolicija borotymuťsja z knyžkovym piratstvom v Ukraїni
Читач, купуючи піратські книги, навіть не підозрює, що це контрафактна версія.
Čytač, kupujučy piratśki knygy, naviť ne pidozrjuje, ščo ce kontrafaktna versija.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Співпраця Yakaboo та кіберполіції. Книжкова платформа Yakaboo разом з Департаментом кіберполіції підписали Меморандум про співпрацю у сфері протидії піратству та розповсюдженню контрафактної літератури на книжковому ринку. Впродовж останніх років на українському книжковому ринку загострилася проблема розповсюдження контрафактної та піратської літератури. За оцінками різних експертів доля такого контенту на ринку паперових книг сьогодні складає 30-40%. Серед електронних і аудіокниг цей показник сягає 90%. Читатйте також: 🙅🏼‍♀️ Twitter вводить нові обмеження публікування дописів. Така книжка коштує у 2-3 рази дешевше ніж ліцензований оригінал. Читач, купуючи такі книги, часто навіть не підозрює, що ця, зовні схожа на оригінал, книжка є піратською версією. За словами CEO Yakaboo Івана Богдана, контрафактна та піратська література вбиває продажі українських книжок. Її обсяги на ринку сьогодні становлять загрозу для української книги та розвитку ринку загалом. Тож підписаний Меморандум з кіберполіцією є важливим об’єднанням зусиль держави та бізнесу у боротьбі з піратством. Для нас – це дійсно важливий крок, адже розвиток української книги та підтримка українських видавців – завжди були та залишаються пріоритетним напрямком нашої роботи. У питанні протидії розповсюдженню піратських книжок ми відкриті до взаємодії з іншими учасниками книжкового ринку, громадськими організаціями, державними установами та інститутами та всіма небайдужими. Іван Богдан. CEO Yakaboo. А керівник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Олександр Гринчак повідомив, що вже є декілька успішних історій боротьби з піратством в Україні. Наші головні завдання — побороти піратство, підвищити рівень довіри населення і бізнесу до кіберполіції. Ми будемо показувати результати не словом, а — ділом. У нас вже є кілька успішних кейсів щодо запобігання продажу контрафактної літератури. Підписання Меморандуму з Yakaboo — це важливий крок у продовженні співпраці. Олександр Гринчак. Керівник Департаменту кіберполіції Національної поліції України.
Реклама 👇 Замовити

Співпраця Yakaboo та кіберполіції

Книжкова платформа Yakaboo разом з Департаментом кіберполіції підписали Меморандум про співпрацю у сфері протидії піратству та розповсюдженню контрафактної літератури на книжковому ринку. Впродовж останніх років на українському книжковому ринку загострилася проблема розповсюдження контрафактної та піратської літератури.

За оцінками різних експертів доля такого контенту на ринку паперових книг сьогодні складає 30-40%. Серед електронних і аудіокниг цей показник сягає 90%.

📚 Yakaboo та кіберполіція боротимуться з книжковим піратством в Україні 1

Читайте також: 🙅🏼‍♀️ Twitter вводить нові обмеження публікування дописів

Така книжка коштує у 2-3 рази дешевше ніж ліцензований оригінал. Читач, купуючи такі книги, часто навіть не підозрює, що ця, зовні схожа на оригінал, книжка є піратською версією.

За словами CEO Yakaboo Івана Богдана, контрафактна та піратська література «вбиває» продажі українських книжок. Її обсяги на ринку сьогодні становлять загрозу для української книги та розвитку ринку загалом.

Тож підписаний Меморандум з кіберполіцією є важливим об’єднанням зусиль держави та бізнесу у боротьбі з піратством. Для нас – це дійсно важливий крок, адже розвиток української книги та підтримка українських видавців – завжди були та залишаються пріоритетним напрямком нашої роботи. У питанні протидії розповсюдженню піратських книжок ми відкриті до взаємодії з іншими учасниками книжкового ринку, громадськими організаціями, державними установами та інститутами та всіма небайдужими

Іван Богдан, CEO Yakaboo

📚 Yakaboo та кіберполіція боротимуться з книжковим піратством в Україні 2

А керівник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Олександр Гринчак повідомив, що вже є декілька успішних історій боротьби з піратством в Україні.

Наші головні завдання — побороти піратство, підвищити рівень довіри населення і бізнесу до кіберполіції. Ми будемо показувати результати не словом, а — ділом. У нас вже є кілька успішних кейсів щодо запобігання продажу контрафактної літератури. Підписання Меморандуму з Yakaboo — це важливий крок у продовженні співпраці

Олександр Гринчак, Керівник Департаменту кіберполіції Національної поліції України

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: