fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Вібраційна ліпосакція — безпечно і комфортно

Vibracijna liposakcija — bezpečno i komfortno
Незалежно від способу руйнування жирових клітин — адипоцитів, суть ліпосакції полягає у викачуванні жиру з підшкірного простору за допомогою спеціальної трубки — канюлі. Про нові ефективні, безпечні, комфортні для пацієнта, досить атравматичні методи ліпосакції, які пропонуються кращими клініками пластичної хірургіЇ, розповімо читачам в цій статті.
Nezaležno vid sposobu rujnuvannja žyrovyh klityn — adypocytiv, suť liposakciї poljagaje u vykačuvanni žyru z pidškirnogo prostoru za dopomogoju speciaľnoї trubky — kanjuli. Pro novi efektyvni, bezpečni, komfortni dlja pacijenta, dosyť atravmatyčni metody liposakciї, jaki proponujuťsja kraščymy klinikamy plastyčnoї hirurgiЇ, rozpovimo čytačam v cij statti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про ризики локального ожиріння. Локальне ожиріння дуже важко піддається корекції за допомогою фізичних вправ та дієт. Така форма генералізації підшкірних жирових відкладень найбільш властива особам жіночої статі. Області тіла, що схильні до накопичень жиру: зона стегон, внутрішня поверхня коліна, передня черевна стінка, нижня частина спини, талія, зони підборіддя, шиї, внутрішня поверхня рук. Зони локального ожиріння, або “жирові пастки”, порушують контурінг тіла і досить часто потребують корекції з використанням ліпосакції. Атравматична бельгійська методика ліпосакції. Серед найбільш прогресивних методів позбавлення локальних жирових відкладень, вібраційна ліпосакція позиціонується як швидкий, досить безпечний, зручний спосіб. В основі процедури — інфразвукові вібрації, вибірково руйнуючі виключно клітини жиру, не травмуючи навколишні ткані. Комфортну ліпосакцію від бельгійських фахівців пластичної хірургії пропонує клініка естетичної хірургії ANACOSMA по досить доступній ціні, що стартує від 10 850 грн. Про переваги вібраційної ліпоаспірації. Ліпосакція за допомогою вібрацій вважається одним з атравматичніших видів відкачування жиру в світовій практиці. Щадні маніпуляції проводяться із застосуванням тонкої голки-канюлі діаметром до 5 мм у поєднанні з вібраціями інфразвуку, руйнуючими жирові клітини. Спостерігається повна відсутність ускладнень — опіків, кровотечі, які часто супроводжують інші методи ліпоаспірації (ультразвукову, лазерну, класичну). Конструкція апарату припускає паралельне знеболення зони маніпуляцій, що сприяє значному комфорту для пацієнтів. Операція з використанням інфразвуку займає набагато менше часу, оскільки хірургу не доводиться робити додаткові рухи. Значно скорочується час перебування пацієнта у стані наркотичного сну. Використання невеликої канюлі для незначних точкових проколів, сприяє обмеженому травмуванню тканин у поєднанні з мінімальним терміном відновлення. Можливість обробки найделікатніших зон з незначними жировими накопиченнями. Можлива робота із досить великими об’ємами на значних зонах. Метод сприяє якісному збереженню життездатності клітин жиру для подальшого застосування в процедурі ліпофілінга. Вплив на фібробласти за допомогою вібрацій запускає процеси сінтезу колагену. Як наслідок — значно підвищується пружність шкіри. Чи зможу я зберегти отриманий результат?. Видалені жирові клітини практично не відновлюються. Деякі скупчення адипоцитів, що залишились на окремих ділянках, мають перспективу збільшуватись у розмірі. Найчастіше це відбувається за рахунок недостатнього рівня фізичних навантажень, частого переїдання, загальної гіподинамії. З метою збереження стабільної форми тіла, покращення стану організма, слід внести значні зміни у спосіб життя: упорядкувати фізичні навантаження, вживати більше овочів та фруктів, поступово зменшуючи кількість животного жиру в раціоні. Такий підхід не тільки сприяє покращенню фізичної форми, а і значно покращує загальний стан здоровя і якість життя.
Реклама 👇 Замовити

Про ризики локального ожиріння

Локальне ожиріння дуже важко піддається корекції за допомогою фізичних вправ та дієт. Така форма генералізації підшкірних жирових відкладень найбільш властива особам жіночої статі. Області тіла, що схильні до накопичень жиру: зона стегон, внутрішня поверхня коліна, передня черевна стінка, нижня частина спини, талія, зони підборіддя, шиї, внутрішня поверхня рук. Зони локального ожиріння, або “жирові пастки”, порушують контурінг тіла і досить часто потребують корекції з використанням ліпосакції.

Вібраційна ліпосакція

Атравматична бельгійська методика ліпосакції

Серед найбільш прогресивних методів позбавлення локальних жирових відкладень, вібраційна ліпосакція позиціонується як швидкий, досить безпечний, зручний спосіб. В основі процедури — інфразвукові вібрації, вибірково руйнуючі виключно клітини жиру, не травмуючи навколишні ткані. Комфортну ліпосакцію від бельгійських фахівців пластичної хірургії пропонує клініка естетичної хірургії ANACOSMA по досить доступній ціні, що стартує від 10 850 грн.

Про переваги вібраційної ліпоаспірації

  • Ліпосакція за допомогою вібрацій вважається одним з атравматичніших видів відкачування жиру в світовій практиці. Щадні маніпуляції проводяться із застосуванням тонкої голки-канюлі діаметром до 5 мм у поєднанні з вібраціями інфразвуку, руйнуючими жирові клітини.
  • Спостерігається повна відсутність ускладнень — опіків, кровотечі, які часто супроводжують інші методи ліпоаспірації (ультразвукову, лазерну, класичну).
  • Конструкція апарату припускає паралельне знеболення зони маніпуляцій, що сприяє значному комфорту для пацієнтів.
  • Операція з використанням інфразвуку займає набагато менше часу, оскільки хірургу не доводиться робити додаткові рухи. Значно скорочується час перебування пацієнта у стані наркотичного сну.
  • Використання невеликої канюлі для незначних точкових проколів, сприяє обмеженому травмуванню тканин у поєднанні з мінімальним терміном відновлення.
  • Можливість обробки найделікатніших зон з незначними жировими накопиченнями.
  • Можлива робота із досить великими об’ємами на значних зонах.
  • Метод сприяє якісному збереженню життездатності клітин жиру для подальшого застосування в процедурі ліпофілінга.
  • Вплив на фібробласти за допомогою вібрацій запускає процеси сінтезу колагену. Як наслідок — значно підвищується пружність шкіри.

Вібраційна ліпосакція

Чи зможу я зберегти отриманий результат?

Видалені жирові клітини практично не відновлюються. Деякі скупчення адипоцитів, що залишились на окремих ділянках, мають перспективу збільшуватись у розмірі. Найчастіше це відбувається за рахунок недостатнього рівня фізичних навантажень, частого переїдання, загальної гіподинамії. З метою збереження стабільної форми тіла, покращення стану організма, слід внести значні зміни у спосіб життя: упорядкувати фізичні навантаження, вживати більше овочів та фруктів, поступово зменшуючи кількість животного жиру в раціоні. Такий підхід не тільки сприяє покращенню фізичної форми, а і значно покращує загальний стан здоров’я і якість життя.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: