fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 Pantone обрав одразу два кольори 2021 року

🎨 Pantone obrav odrazu dva koľory 2021 roku
Це вперше за п'ять років, коли організація дала одразу два кольору року.
Ce vperše za p'jať rokiv, koly organizacija dala odrazu dva koľoru roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Колір року Pantone. Протягом більш ніж 20 років Інститут кольору Pantone обирає Колір року. Зазвичай це відбувається наприкінці одного року та визначають кольори, що символізуватимуть прийдешній рік. Колір року Pantone базується на дослідженнях того, як саме забарвлення впливає на наше життя: дизайн, моду, архітектуру та інші галузі, де важливе зовнішнє оформлення. 2021 рік отримав одразу два кольори — глибокий сірий (Pantone 17-5104 Ultimate Gray) та яскравий жовтий (Pantone 13-0647 Illuminating). Це вперше за пять років, коли організація дала одразу два кольору року. Як пояснили в Pantone, разом кольори підкреслюють, як різні елементи можуть обєднуватися і підтримувати один одного. Також вони зазначили, що енергійні та надихаючі кольори дадуть людям жагу до життя, після невпевненості цього року. Це два незалежних кольори, де різні елементи поєднуються й підтримують один одного. Вони найкраще висловлюють настрій кольору 2021 року. Це сила та позитив. Це кольорова історія, яка охоплює глибші почуття задумливості з очікуванням чогось сонячного та доброзичливого. Інститут Pantone. . Читатйте також: 🤓 Історія інтернету та вебдизайну: Креативна Практика представила документальні мініфільми. Минулі кольори року. У 2020 головним кольором обрали синій класичний (Pantone 19-4052). Очікувалось, що цей колір символізуватиме стабільність та спокій, з якими треба входити в нове десятиліття. У 2019 обрали 16-1546 Живий корал (Living Coral). А у 2018 кольором року визначили ультрафіолет Ultra Violet (18-3838).
Реклама 👇 Замовити

Колір року Pantone

Протягом більш ніж 20 років Інститут кольору Pantone обирає «Колір року». Зазвичай це відбувається наприкінці одного року та визначають кольори, що символізуватимуть прийдешній рік.

Колір року Pantone базується на дослідженнях того, як саме забарвлення впливає на наше життя: дизайн, моду, архітектуру та інші галузі, де важливе зовнішнє оформлення.

2021 рік отримав одразу два кольори — глибокий сірий (Pantone 17-5104 Ultimate Gray) та яскравий жовтий (Pantone 13-0647 Illuminating).

🎨 Pantone обрав одразу два кольори 2021 року 1

Це вперше за п’ять років, коли організація дала одразу два кольору року.

🎨 Pantone обрав одразу два кольори 2021 року 2

Як пояснили в Pantone, разом кольори підкреслюють, як різні елементи можуть об’єднуватися і підтримувати один одного. Також вони зазначили, що енергійні та надихаючі кольори дадуть людям «жагу до життя», після невпевненості цього року.

Це два незалежних кольори, де різні елементи поєднуються й підтримують один одного. Вони найкраще висловлюють настрій кольору 2021 року. Це сила та позитив. Це кольорова історія, яка охоплює глибші почуття задумливості з очікуванням чогось сонячного та доброзичливого

Інститут Pantone
Читайте також: 🤓 «Історія інтернету та вебдизайну»: Креативна Практика представила документальні мініфільми

Минулі кольори року

У 2020 головним кольором обрали синій класичний (Pantone 19-4052). Очікувалось, що цей колір символізуватиме стабільність та спокій, з якими треба входити в нове десятиліття.

🎨 Pantone обрав одразу два кольори 2021 року 3

У 2019 обрали 16-1546 Живий корал (Living Coral).

🎨 Pantone обрав одразу два кольори 2021 року 4

А у 2018 кольором року визначили ультрафіолет Ultra Violet (18-3838).

🎨 Pantone обрав одразу два кольори 2021 року 5

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: