fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Скільки IT-компанії повинні інвестувати в навчання: дослідження

👨🏼‍💻 Skiľky IT-kompaniї povynni investuvaty v navčannja: doslidžennja
IT-компаніям важливо інвестувати не менше 1,5% річного доходу і постійно навчати фахівців, щоб підтримувати системне зростання IT-бізнесу в Україні. Освітні активності розвивають інженерні таланти та галузь в цілому.
IT-kompanijam važlyvo investuvaty ne menše 1,5% ričnogo dohodu i postijno navčaty fahivciv, ščob pidtrymuvaty systemne zrostannja IT-biznesu v Ukraїni. Osvitni aktyvnosti rozvyvajuť inženerni talanty ta galuź v cilomu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Освіта в ІТ. За даними компанії GlobalLogic, кількість учасників зовнішніх освітніх заходів за три роки зросла у 2,5 раза, а тривалість навчання — в три рази. Один фахівець GlobalLogic приділяє навчанню на 93% часу більше, ніж у 2018 році. Загальна кількість тренінгів всередині зросла у 2 рази за 3 роки. У 2020 вони склали майже 66 000 годин. Як повідомила керівниця Talent Acquisition Group GlobalLogic в Україні Ірина Кононенко, основна проблема ринку кандидатів — нестача практики в реальних проєктах. Новачку потрібно сім років, щоб професійно вирости до позиції Senior. Навчання і менторські програми допомагають прискорити цей процес. Наприклад, дозволяють новачку отримати потрібні для комерційного проєкту навички за три місяці, в той час, як без ментора на це йде рік. Зараз в GlobalLogic 5 500 інженерів і відкрито майже 800 позицій. Наша мета — рости на 300 нових фахівців щомісяця, що неможливо без системного розвитку інженерних талантів як всередині компанії, так і на ринку. Ірина Кононенко. Керівниця Talent Acquisition Group GlobalLogic в Україні. Читатйте також: 💪🏻 Українці тричі поспіль визнані кращими підприємцями року. Розвиток інженерних талантів України сприяє розвитку IT-індустрії, яка демонструє щорічне зростання на 25-30%, і збільшує приплив коштів в економіку. Минулого року IT-галузь принесла країні $4,17 млрд експортних надходжень, що перевищує виторг від експорту пшениці більш ніж на пів мільярда доларів США. В цьому році, попри пандемію й уповільнення зростання глобальної економіки, кількість вакансій в IT бє рекорди в другому півріччі. Це говорить про тенденції зростання цієї галузі. За даними НБУ в 1-2 кварталі 2020 року експорт компютерних послуг виріс на 25% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. З огляду на такі темпи зростання і підвищений попит на інженерів у другій половині року, експортні надходження за результатами 2020 можуть перевищити 5 млрд доларів США.
Реклама 👇 Замовити

Освіта в ІТ

За даними компанії GlobalLogic, кількість учасників зовнішніх освітніх заходів за три роки зросла у 2,5 раза, а тривалість навчання — в три рази. Один фахівець GlobalLogic приділяє навчанню на 93% часу більше, ніж у 2018 році. Загальна кількість тренінгів всередині зросла у 2 рази за 3 роки. У 2020 вони склали майже 66 000 годин.

Як повідомила керівниця Talent Acquisition Group GlobalLogic в Україні Ірина Кононенко, основна проблема ринку кандидатів — нестача практики в реальних проєктах.

👨🏼‍💻 Скільки IT-компанії повинні інвестувати в навчання: дослідження 1

Новачку потрібно сім років, щоб професійно вирости до позиції Senior. Навчання і менторські програми допомагають прискорити цей процес.

👨🏼‍💻 Скільки IT-компанії повинні інвестувати в навчання: дослідження 2

Наприклад, дозволяють новачку отримати потрібні для комерційного проєкту навички за три місяці, в той час, як без ментора на це йде рік. Зараз в GlobalLogic 5 500 інженерів і відкрито майже 800 позицій.

Наша мета — рости на 300 нових фахівців щомісяця, що неможливо без системного розвитку інженерних талантів як всередині компанії, так і на ринку

Ірина Кононенко, Керівниця Talent Acquisition Group GlobalLogic в Україні
Читайте також: 💪🏻 Українці тричі поспіль визнані кращими підприємцями року

Розвиток інженерних талантів України сприяє розвитку IT-індустрії, яка демонструє щорічне зростання на 25-30%, і збільшує приплив коштів в економіку.

Минулого року IT-галузь принесла країні $4,17 млрд експортних надходжень, що перевищує виторг від експорту пшениці більш ніж на пів мільярда доларів США.

👨🏼‍💻 Скільки IT-компанії повинні інвестувати в навчання: дослідження 3

В цьому році, попри пандемію й уповільнення зростання глобальної економіки, кількість вакансій в IT б’є рекорди в другому півріччі. Це говорить про тенденції зростання цієї галузі.

👨🏼‍💻 Скільки IT-компанії повинні інвестувати в навчання: дослідження 4За даними НБУ в 1-2 кварталі 2020 року експорт комп’ютерних послуг виріс на 25% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

👨🏼‍💻 Скільки IT-компанії повинні інвестувати в навчання: дослідження 5

З огляду на такі темпи зростання і підвищений попит на інженерів у другій половині року, експортні надходження за результатами 2020 можуть перевищити 5 млрд доларів США.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: