fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 SIM Check: Київстар перевірятиме номери для запобігання шахрайства

📱 SIM Check: Kyїvstar perevirjatyme nomery dlja zapobigannja šahrajstva
SIM Check — послуга, яка забезпечує додатковий захист від шахрайства фінансовим, банківським організаціям та їх клієнтам.
SIM Check — posluga, jaka zabezpečuje dodatkovyj zahyst vid šahrajstva finansovym, bankivśkym organizacijam ta їh klijentam.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  SIM Check від Київстар. Мобільний оператор Київстар пропонує мікрофінансовим організаціям (МФО) та банкам перевіряти інформацію про заміну SIM-картки передплаченого звязку. За допомогою спеціального програмного забезпечення замовники можуть отримувати інформацію від Київстар в режимі реального часу. Як працює послуга SIM Check: фінансові установи, з якими співпрацює Київстар, направляють запит з номерами телефонів, за якими оформлюється онлайн кредит, або проводиться інша фінансова операція Київстар перевіряє, чи перевипускалась SIM-картка за цим номером телефону, і за який період Читатйте також: 🧾 Menumenu: розробили сервіс, за допомогою якого можна створити онлайн-меню. Мобільний оператор не передає інформацію про абонентів третім особам. Банк або МФО отримує лише конкретний телеком-показник — факт зміни SIM-картки. Таким чином, банк або МФО можуть визначити шахрайську операцію і заблокувати її, та зберегти кошти клієнтів. За допомогою послуги SIM Check фінансові організації проводять додаткову перевірку і точніше оцінюють ризики неповернення коштів, наприклад при оформленні кредиту. Як правило, ми рекомендуємо своїм бізнес-клієнтам комбінувати послугу SIM Check із сервісом кредитного скорингу, щоб знизити фінансові ризики. Ілля Польшаков. Директор з розвитку нових напрямків бізнесу Київстар. Переваги послуги SIM Check: Додаткова перевірка для більш ефективної боротьби з шахрайством Додаткова ступінь захисту клієнтів банку і МФО від неправомірних дій Зниження рівня проблемної заборгованості й негативних відгуків Вартість сервісу не залежить від типу або розміру бізнесу, а залежить від кількості звернень за даними. Для того, щоб дізнатися більше про послугу або отримати консультацію, можна заповнити форму за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

SIM Check від Київстар

Мобільний оператор Київстар пропонує мікрофінансовим організаціям (МФО) та банкам перевіряти інформацію про заміну SIM-картки передплаченого зв’язку. За допомогою спеціального програмного забезпечення замовники можуть отримувати інформацію від Київстар в режимі реального часу.

Як працює послуга SIM Check:

  • фінансові установи, з якими співпрацює Київстар, направляють запит з номерами телефонів, за якими оформлюється онлайн кредит, або проводиться інша фінансова операція
  • Київстар перевіряє, чи перевипускалась SIM-картка за цим номером телефону, і за який період

📱 SIM Check: Київстар перевірятиме номери для запобігання шахрайства 1

Читайте також: 🧾 Menumenu: розробили сервіс, за допомогою якого можна створити онлайн-меню

Мобільний оператор не передає інформацію про абонентів третім особам. Банк або МФО отримує лише конкретний телеком-показник — факт зміни SIM-картки.

Таким чином, банк або МФО можуть визначити шахрайську операцію і заблокувати її, та зберегти кошти клієнтів.

За допомогою послуги SIM Check фінансові організації проводять додаткову перевірку і точніше оцінюють ризики неповернення коштів, наприклад при оформленні кредиту. Як правило, ми рекомендуємо своїм бізнес-клієнтам комбінувати послугу SIM Check із сервісом кредитного скорингу, щоб знизити фінансові ризики

Ілля Польшаков, Директор з розвитку нових напрямків бізнесу Київстар

Переваги послуги SIM Check:

  • Додаткова перевірка для більш ефективної боротьби з шахрайством
  • Додаткова ступінь захисту клієнтів банку і МФО від неправомірних дій
  • Зниження рівня проблемної заборгованості й негативних відгуків

Вартість сервісу не залежить від типу або розміру бізнесу, а залежить від кількості звернень за даними. Для того, щоб дізнатися більше про послугу або отримати консультацію, можна заповнити форму за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: