fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🥰 Оголосили конкурси на найкраще відео до 150-річчя з дня народження Лесі Українки — подробиці

🥰 Ogolosyly konkursy na najkrašče video do 150-riččja z dnja narodžennja Lesi Ukraїnky — podrobyci
Оголосили одразу два відео-конкурси.
Ogolosyly odrazu dva video-konkursy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  День народження Лесі України. У лютому наступного року відбудеться відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки. До цього дня Міністерство культури та інформаційної політики України проводить одразу два мистецькі конкурси. Метою конкурсів є представлення життя видатної української діячки Лесі Українки з нової перспективи. Організатори пропонують відійти від її стереотипного сприйняття та відкрити нові грані життєвого шляху, які б відобразилися у перезапуску сприйнятті та пізнанні Лесі Українки не лише як поетеси. Які саме конкурси оголосили: Створення документальної стрічки на основі концепту 150 імен Лесі — детальніше тут. Створення серії коротких інформаційних роликів на основі концепту 150 імен Лесі — подробиці за посиланням. Фінальний пакет документів на обидва конкурси слід подати до 11 грудня 2020 р. Читатйте також: 🎊 В Україні може побільшати кількість державних свят: Курбан-Байрам, Песах та інші. Раніше в Іспанії площу назвали на честь Лесі Українки. Площа Лесі Українки. Нещодавно мерія Мадрида присвоїла ім’я Лесі Українки площі у столиці Іспанії, на якій розташоване Посольство України. Крім того, іспанський письменник Хосе Андрес Альваро Окаріс презентував нову книгу присвячену письменниці — Леся Українка — душа України. Відомо, що книги увійшла збірка поетичних та драматичних творів української поетеси іспанською мовою. Книгу презентували до 150-річного ювілею Лесі Українки. Організація UNESCO внесла цьогорічний ювілей до переліку пам’ятних дат 2020 та 2021 років. У 2019 році Хосе Андрес Альваро Окаріс вже випустив книгу присвячену іншому відомому українському письменнику — Тарасові Шевченко. Книга Тарас Шевченко – голос вільної України також має збірку творів Кобзаря іспанською мовою. За значний особистий внесок Хосе Андреса Альваро Окаріса у справу поширення творів класичної української літературної спадщини та інформації про видатних українських митців в іспанському суспільстві, а також сприяння розвитку культурного співробітництва між Україною та Іспанією Анатолій Щерба нагородив іспанського письменника Почесною Грамотою Посольства України в Іспанії.. Посольство України в Іспанії. .
Реклама 👇 Замовити

День народження Лесі України

У лютому наступного року відбудеться відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки. До цього дня Міністерство культури та інформаційної політики України проводить одразу два мистецькі конкурси.

Метою конкурсів є представлення життя видатної української діячки Лесі Українки з нової перспективи. Організатори пропонують відійти від її стереотипного сприйняття та відкрити нові грані життєвого шляху, які б відобразилися у перезапуску сприйнятті та пізнанні Лесі Українки не лише як поетеси.

Які саме конкурси оголосили:

  • Створення документальної стрічки на основі концепту «150 імен Лесі» — детальніше тут.
  • Створення серії коротких інформаційних роликів на основі концепту «150 імен Лесі» — подробиці за посиланням.

Фінальний пакет документів на обидва конкурси слід подати до 11 грудня 2020 р.

Читайте також: 🎊 В Україні може побільшати кількість державних свят: Курбан-Байрам, Песах та інші

Раніше в Іспанії площу назвали на честь Лесі Українки.

Площа Лесі Українки

Нещодавно мерія Мадрида присвоїла ім’я Лесі Українки площі у столиці Іспанії, на якій розташоване Посольство України.

Крім того, іспанський письменник Хосе Андрес Альваро Окаріс презентував нову книгу присвячену письменниці — «Леся Українка — душа України».

Відомо, що книги увійшла збірка поетичних та драматичних творів української поетеси іспанською мовою. Книгу презентували до 150-річного ювілею Лесі Українки. Організація UNESCO внесла цьогорічний ювілей до переліку пам’ятних дат 2020 та 2021 років.

🥰 Оголосили конкурси на найкраще відео до 150-річчя з дня народження Лесі Українки — подробиці 1

Посол України в Іспанії Анатолій Щерба з письменником Хосе Андресом Альваро Окарісом

У 2019 році Хосе Андрес Альваро Окаріс вже випустив книгу присвячену іншому відомому українському письменнику — Тарасові Шевченко. Книга «Тарас Шевченко – голос вільної України» також має збірку творів Кобзаря іспанською мовою.

За значний особистий внесок Хосе Андреса Альваро Окаріса у справу поширення творів класичної української літературної спадщини та інформації про видатних українських митців в іспанському суспільстві, а також сприяння розвитку культурного співробітництва між Україною та Іспанією Анатолій Щерба нагородив іспанського письменника Почесною Грамотою Посольства України в Іспанії.

Посольство України в Іспанії

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: