fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛴 Bolt створили електросамокат нового покоління — покращена безпека

🛴 Bolt stvoryly elektrosamokat novogo pokolinnja — pokraščena bezpeka
Наразі компанія вже залишила заявку на реєстрацію нового покоління самокатів Bolt-4.
Narazi kompanija vže zalyšyla zajavku na rejestraciju novogo pokolinnja samokativ Bolt-4.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові самокати Bolt. Компанія Bolt першою запустила сервіс оренди самокатів в Україні. Наразі скористатись послугами сервісу можна у 45 містах та 15 країнах Європи. В Україні використовують скутери Segway Ninebot ES34, їхня максимальна швидкість — 25 км/год, а запас ходу — 45 км. Як передає Autogeek, Bolt розробили нове, четверте покоління самокатів, що є безпечнішими та мають довший термін роботи. Конструкція самокатів має покращену конструкцію, що дає додаткову стійкість — це стало можливим завдяки низькому центру тяжіння. Самокати є легшими у користуванні та маневруванні. Також вони мають новий високий кліренс — більшу відстань між асфальтом та платформою транспорту. Згідно з повідомленням директора із розвитку мікромобільності Bolt Дмитра Пивоварова, мета компанії — зробити сервіс прокату електросамокатів доступним для всіх користувачів, а безпека сервісу — головний пріорітет. Ми хочемо, щоб якомога більше людей зробило свій вибір на користь альтернативних видів транспорту. Саме тоді екологічна ситуація в містах дійсно покращиться. Наявність власної команди експертів дозволяє нам повністю контролювати якість електросамокатів і впроваджувати інноваційні рішення. Ми очікуємо, що це допоможе встановити нові стандарти безпеки у сфері прокату електросамокатів. Дмитро Пивоваров. Директор із розвитку мікромобільності Bolt. Читатйте також: 🛴 Грузинська компанія Scroll запустила новий сервіс електросамокатів Bird — 4₴ за хвилину. Окрім того, Bolt-4 мають спеціальні датчики, що запобігають аварійним ситуаціям, різким гальмуванням та небезпечним рухам. Якщо ж ви раніше не користувались послугами оренди електросамокатів, то не переймайтеся — нові самокати матимуть голосові підказки та оповіщення, тож навіть недосвідчені користувачі зрозуміють, як працює самокат. Очікується, що нові самокати Bolt працюватимуть до пяти років — а після завершення використання ця модель придатна для перероблювання. Самокати розроблятимуть у рамках програми Green Plan, згідно з якою компанія планує до кінця 2020 року вилучити з атмосфери більше вуглекислого газу, ніж під час виробництва електросамокатів Bolt. За словами керівника напряму прокату електросамокатів Bolt в Україні Антона Мілки, протягом наступного року компанія планує перейти на використання власних моделей електросамокатів Bolt одразу в декількох українських містах.
Реклама 👇 Замовити

Нові самокати Bolt

Компанія Bolt першою запустила сервіс оренди самокатів в Україні. Наразі скористатись послугами сервісу можна у 45 містах та 15 країнах Європи. В Україні використовують скутери Segway Ninebot ES34, їхня максимальна швидкість — 25 км/год, а запас ходу — 45 км.

Як передає Autogeek, Bolt розробили нове, четверте покоління самокатів, що є безпечнішими та мають довший термін роботи. Конструкція самокатів має покращену конструкцію, що дає додаткову стійкість — це стало можливим завдяки низькому центру тяжіння. Самокати є легшими у користуванні та маневруванні. Також вони мають новий високий кліренс — більшу відстань між асфальтом та платформою транспорту.

🛴 Bolt створили електросамокат нового покоління — покращена безпека 1

Згідно з повідомленням директора із розвитку мікромобільності Bolt Дмитра Пивоварова, мета компанії — зробити сервіс прокату електросамокатів доступним для всіх користувачів, а безпека сервісу — головний пріорітет.

Ми хочемо, щоб якомога більше людей зробило свій вибір на користь альтернативних видів транспорту. Саме тоді екологічна ситуація в містах дійсно покращиться. Наявність власної команди експертів дозволяє нам повністю контролювати якість електросамокатів і впроваджувати інноваційні рішення. Ми очікуємо, що це допоможе встановити нові стандарти безпеки у сфері прокату електросамокатів

Дмитро Пивоваров, Директор із розвитку мікромобільності Bolt
Читайте також: 🛴 Грузинська компанія Scroll запустила новий сервіс електросамокатів Bird — 4₴ за хвилину

Окрім того, Bolt-4 мають спеціальні датчики, що запобігають аварійним ситуаціям, різким гальмуванням та небезпечним рухам. Якщо ж ви раніше не користувались послугами оренди електросамокатів, то не переймайтеся — нові самокати матимуть голосові підказки та оповіщення, тож навіть недосвідчені користувачі зрозуміють, як працює самокат.

Очікується, що нові самокати Bolt працюватимуть до п’яти років — а після завершення використання ця модель придатна для перероблювання. Самокати розроблятимуть у рамках програми Green Plan, згідно з якою компанія планує до кінця 2020 року вилучити з атмосфери більше вуглекислого газу, ніж під час виробництва електросамокатів Bolt.

За словами керівника напряму прокату електросамокатів Bolt в Україні Антона Мілки, протягом наступного року компанія планує перейти на використання власних моделей електросамокатів Bolt одразу в декількох українських містах.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: