fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Jooble назавжди перейшли на віддалений режим роботи. Офіси перероблять у коворкінги

👨🏼‍💻 Jooble nazavždy perejšly na viddalenyj režym roboty. Ofisy pererobljať u kovorkingy
Українська IT-компанія Jooble, продукт якої займає друге місце у світі за обсягом аудиторії серед сайтів з працевлаштування, оголосила про перехід на remote-first режим роботи з 1 січня 2021 року.
Ukraїnśka IT-kompanija Jooble, produkt jakoї zajmaje druge misce u sviti za obsjagom audytoriї sered sajtiv z pracevlaštuvannja, ogolosyla pro perehid na remote-first režym roboty z 1 sičnja 2021 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Робота та офіси Jooble. Тепер сучасний центральний офіс компанії на 2 800 кв. м в стилі loft, який компанія збудувала за €1 мільйон на місці бетонних руїн старого заводу в Києві, а також офіси в Луцьку й Ужгороді, перетворяться на коворкінги для співробітників, які будуть доступні їм в будь-який час. Перехід на повністю віддалений режим роботи дозволить компанії на рівних наймати фахівців з різних міст і навіть інших країн. За словами співзасновника і CEO Jooble Романа Прокофєва перехід на формат роботи remote-first є однією з найважливіших подій за 14 років життя компанії. Частина компаній, що вибрала роботу з офісу, почала втрачати доступ до талантів. Не всі вже готові ходити в офіс, хтось боїться захворіти, хтось вирішив, що немає сенсу витрачати час на поїздку в офіс, оскільки вдома він працює так само ефективно, як і в офісі, а заощаджений час можна витратити на сімю, здоровя, хобі. Роман Прокофєв. CEO Jooble. Читатйте також: 🚶‍♂️ Пошук роботи: більшість надає перевагу роботі в пішій доступності від дому — дослідження Jooble. Попри те, що ще з березня близько 70% команди працювало віддалено, офіс залишався центром важливих процесів всередині компанії, в тому числі й проведення переговорів, найму нових співробітників і їх адаптації. Наприклад, до пандемії на роботу намагалися наймати фахівців переважно в містах України, де у компанії є офіси. Про Jooble. Jooble — це один із найбільших сайтів для пошуку роботи в Україні та світі, що входить в ТОП-3 найпопулярніших ресурсів з працевлаштування. Сьогодні за допомогою Jooble люди знаходять роботу в 71 країні світу.
Реклама 👇 Замовити

Робота та офіси Jooble

Тепер сучасний центральний офіс компанії на 2 800 кв. м в стилі loft, який компанія збудувала за €1 мільйон на місці бетонних руїн старого заводу в Києві, а також офіси в Луцьку й Ужгороді, перетворяться на коворкінги для співробітників, які будуть доступні їм в будь-який час.

Перехід на повністю віддалений режим роботи дозволить компанії на рівних наймати фахівців з різних міст і навіть інших країн. За словами співзасновника і CEO Jooble Романа Прокоф’єва перехід на формат роботи remote-first є однією з найважливіших подій за 14 років життя компанії.

👨🏼‍💻 Jooble назавжди перейшли на віддалений режим роботи. Офіси перероблять у коворкінги 1

Частина компаній, що вибрала роботу з офісу, почала втрачати доступ до талантів. Не всі вже готові ходити в офіс, хтось боїться захворіти, хтось вирішив, що немає сенсу витрачати час на поїздку в офіс, оскільки вдома він працює так само ефективно, як і в офісі, а заощаджений час можна витратити на сім'ю, здоров'я, хобі

Роман Прокоф'єв, CEO Jooble

👨🏼‍💻 Jooble назавжди перейшли на віддалений режим роботи. Офіси перероблять у коворкінги 2

Читайте також: 🚶‍♂️ Пошук роботи: більшість надає перевагу роботі в пішій доступності від дому — дослідження Jooble

Попри те, що ще з березня близько 70% команди працювало віддалено, офіс залишався центром важливих процесів всередині компанії, в тому числі й проведення переговорів, найму нових співробітників і їх адаптації.

Наприклад, до пандемії на роботу намагалися наймати фахівців переважно в містах України, де у компанії є офіси.

👨🏼‍💻 Jooble назавжди перейшли на віддалений режим роботи. Офіси перероблять у коворкінги 3

Про Jooble

Jooble — це один із найбільших сайтів для пошуку роботи в Україні та світі, що входить в ТОП-3 найпопулярніших ресурсів з працевлаштування. Сьогодні за допомогою Jooble люди знаходять роботу в 71 країні світу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: