fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 Статистика GitHub за 2020 рік — яка найпопулярніша мова програмування

😎 Statystyka GitHub za 2020 rik — jaka najpopuljarniša mova programuvannja
Також можна дізнатись, скільки складає користувачів складає аудиторія сервісу, де GitHub має найбільший попит та як вплинула самоізоляція на роботу.  
Takož možna diznatyś, skiľky skladaje korystuvačiv skladaje audytorija servisu, de GitHub maje najbiľšyj popyt ta jak vplynula samoizoljacija na robotu.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Статистика GitHub за 2020 рік. Онлайн-сервіс для хостингу ІТ-проєктів та спільної розробки GitHub оприлюднив статистику за 2020 рік. Загалом за цей рік аудиторія платформи зросла на 15 мільйонів користувачів — наразі їх кількість становить 56 мільйонів. У 2019 році було 41 мільйон користувачів, а у 2018 — 31 мільйон. У 2020 році користувачі створили 60 мільйонів нових репозиторіїв — роком раніше їхня кількість склала 44 мільйони. А загалом додали 1,9 мільярда змін до своїх проєктів. Найпопулярнішою мовою програмування на GitHub залишається JavaScript. Друге місце посіла мова Python, третє місце займає Java. На четвертому місці можна побачити TypeScript. Пяте місце займає С #. А потім — PHP, C ++, C, Shell та Ruby. Читатйте також: 😎 На GitHub додали темний режим оформлення — 7 років очікування. Згідно з інформацією GitHub, в Північній Америці проживають близько 34% активних користувачів сервісу, на другому місці Азія (30.7%), потім можна побачити Європу (26.8%), а за нею Південна Америка (4.9%) та Африка (2%). Також у платформі зазначили, що цього року через пандемію COVID-19 багато користувачів почали працювати віддалено з дому. Розробники змушені були поєднувати життя вдома та роботу, що суттєво вплинуло на графік та загалом на успіх проєктів. З початку було важко перенести зміни у роботі, але вже зараз за словами багатьох користувачів вони навіть не помічають різниці у роботі з дому. Ба більше, значна частина розробників почали довше працювати та витрачати більше часу на проєкти. У вихідні дні активність користувачів зменшується, що логічно. Однак в цей час зростає кількість активних розробників над відкритими проєктами. У GitHub вважають, що це обумовлено тим, що для багатьох користувачів відкриті проєкти — це одночасно навчання та розвиток власних творчих навичок, що своє чергою дозволяє відволіктись від основної роботи. Статистика GitHub за 2020 рік знаходиться за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Статистика GitHub за 2020 рік

Онлайн-сервіс для хостингу ІТ-проєктів та спільної розробки GitHub оприлюднив статистику за 2020 рік. Загалом за цей рік аудиторія платформи зросла на 15 мільйонів користувачів — наразі їх кількість становить 56 мільйонів. У 2019 році було 41 мільйон користувачів, а у 2018 — 31 мільйон.

У 2020 році користувачі створили 60 мільйонів нових репозиторіїв — роком раніше їхня кількість склала 44 мільйони. А загалом додали 1,9 мільярда змін до своїх проєктів.

Найпопулярнішою мовою програмування на GitHub залишається JavaScript. Друге місце посіла мова Python, третє місце займає Java. На четвертому місці можна побачити TypeScript. П’яте місце займає С #. А потім — PHP, C ++, C, Shell та Ruby.

😎 Статистика GitHub за 2020 рік — яка найпопулярніша мова програмування 1

Читайте також: 😎 На GitHub додали темний режим оформлення — 7 років очікування

Згідно з інформацією GitHub, в Північній Америці проживають близько 34% активних користувачів сервісу, на другому місці Азія (30.7%), потім можна побачити Європу (26.8%), а за нею Південна Америка (4.9%) та Африка (2%).

Також у платформі зазначили, що цього року через пандемію COVID-19 багато користувачів почали працювати віддалено з дому. Розробники змушені були поєднувати життя вдома та роботу, що суттєво вплинуло на графік та загалом на успіх проєктів. З початку було важко перенести зміни у роботі, але вже зараз за словами багатьох користувачів вони навіть не помічають різниці у роботі з дому. Ба більше, значна частина розробників почали довше працювати та витрачати більше часу на проєкти.

У вихідні дні активність користувачів зменшується, що логічно. Однак в цей час зростає кількість активних розробників над відкритими проєктами. У GitHub вважають, що це обумовлено тим, що для багатьох користувачів відкриті проєкти — це одночасно навчання та розвиток власних творчих навичок, що своє чергою дозволяє відволіктись від основної роботи.

Статистика GitHub за 2020 рік знаходиться за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: