fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎵 Depositphotos Music: міжнародний фотобанк запускає новий контент-розділ

🎵 Depositphotos Music: mižnarodnyj fotobank zapuskaje novyj kontent-rozdil
Бренди й інші виробники контенту все частіше додають музику і звукові ефекти у свої проєкти, оскільки аудіо стає важливою складовою позитивного досвіду користування. За статистикою, люди розпізнають звуки й реагують на них у 10–100 разів швидше, ніж на зорові образи.
Brendy j inši vyrobnyky kontentu vse častiše dodajuť muzyku i zvukovi efekty u svoї projekty, oskiľky audio staje važlyvoju skladovoju pozytyvnogo dosvidu korystuvannja. Za statystykoju, ljudy rozpiznajuť zvuky j reagujuť na nyh u 10–100 raziv švydše, niž na zorovi obrazy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Depositphotos Music. Depositphotos – міжнародний фотобанк з бібліотекою із понад 180 мільйонів файлів – анонсував запуск нового розділу контенту. Тепер на платформі доступний величезний вибір роялті-фрі аудіотреків, які можна використовувати для онлайн- та офлайн-проєктів. Новий розділ з музичними треками й звуковими ефектами, орієнтований на творців діджитал-контенту, вже містить понад 290 000 аудіофайлів без ліцензійних відрахувань. До запуску розділу фотобанк Depositphotos уклав контракт з відомою музичною студією Sound Ideas, яка співпрацювала з Lucasfilm, Turner Entertainment, Twentieth Century Fox, Warner Bros. та ін. Як зазначила CMO Depositphotos Аліна Волчек, аудіо допомагає створити емоційний зв’язок і підкреслити індивідуальність бренду. Стрімко розвивається голосова комерція, зростає популярність подкастів. Використання музики у проєктах дозволяє експериментувати з форматами контенту й приваблювати ширшу аудиторію. Ми у Depositphotos постійно створюємо нові інструменти й можливості, щоб допомогти своїм клієнтам втілити будь-які ідеї. Аліна Волчек. CMO Depositphotos. Спеціально для цього розділу був створений розширений набір фільтрів, який дозволяє шукати аудіофайли й звукові ефекти за жанрами (поп, рок, танцювальний та інші), категоріями (емоції, їжа і напої, природа, інтерфейс та інші), ключовими словами, настроєм, тривалістю треку й автором. Читатйте також: 📸 Depositphotos презентує новий проєкт про еволюцію в естетиці стокової фотографії. Крім великого вибору, компанія пропонує користувачам доступні тарифні плани: безлімітні завантаження за $19 у місяць або $199 на рік. Щоб знайти музику на Depositphotos, потрібно перейти в однойменний розділ на сайті (у верхньому меню на головній сторінці) або ввести ключове слово в поле пошуку, обрати категорію Музика у меню і вибрати відповідні аудіофайли. Дізнатися більше про те, як і навіщо використовувати аудіо в маркетинговій стратегії й комунікації бренду, можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Depositphotos Music

Depositphotos – міжнародний фотобанк з бібліотекою із понад 180 мільйонів файлів – анонсував запуск нового розділу контенту. Тепер на платформі доступний величезний вибір роялті-фрі аудіотреків, які можна використовувати для онлайн- та офлайн-проєктів.

Новий розділ з музичними треками й звуковими ефектами, орієнтований на творців діджитал-контенту, вже містить понад 290 000 аудіофайлів без ліцензійних відрахувань. До запуску розділу фотобанк Depositphotos уклав контракт з відомою музичною студією Sound Ideas, яка співпрацювала з Lucasfilm, Turner Entertainment, Twentieth Century Fox, Warner Bros. та ін.

🎵 Depositphotos Music: міжнародний фотобанк запускає новий контент-розділ 1

Як зазначила CMO Depositphotos Аліна Волчек, аудіо допомагає створити емоційний зв’язок і підкреслити індивідуальність бренду.

Стрімко розвивається голосова комерція, зростає популярність подкастів. Використання музики у проєктах дозволяє експериментувати з форматами контенту й приваблювати ширшу аудиторію. Ми у Depositphotos постійно створюємо нові інструменти й можливості, щоб допомогти своїм клієнтам втілити будь-які ідеї

Аліна Волчек, CMO Depositphotos

🎵 Depositphotos Music: міжнародний фотобанк запускає новий контент-розділ 2

Спеціально для цього розділу був створений розширений набір фільтрів, який дозволяє шукати аудіофайли й звукові ефекти за жанрами (поп, рок, танцювальний та інші), категоріями (емоції, їжа і напої, природа, інтерфейс та інші), ключовими словами, настроєм, тривалістю треку й автором.

Читайте також: 📸 Depositphotos презентує новий проєкт про еволюцію в естетиці стокової фотографії

Крім великого вибору, компанія пропонує користувачам доступні тарифні плани: безлімітні завантаження за $19 у місяць або $199 на рік.

Щоб знайти музику на Depositphotos, потрібно перейти в однойменний розділ на сайті (у верхньому меню на головній сторінці) або ввести ключове слово в поле пошуку, обрати категорію «Музика» у меню і вибрати відповідні аудіофайли.

Дізнатися більше про те, як і навіщо використовувати аудіо в маркетинговій стратегії й комунікації бренду, можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: