fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😏 Windows 10 працює на Mac з M1 навіть краще, аніж на комп‘ютерах Microsoft

😏 Windows 10 pracjuje na Mac z M1 naviť krašče, aniž na komp‘juterah Microsoft
Техніка Apple виявилась продуктивніше майже у два рази. Продуктивність Mac на M1 обумовлена ​​не оптимізацією macOS 14 Big Sur, а самими технологіями.
Tehnika Apple vyjavylaś produktyvniše majže u dva razy. Produktyvnisť Mac na M1 obumovlena ​​ne optymizacijeju macOS 14 Big Sur, a samymy tehnologijamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Windows на Mac. У Twitter опублікували результати тестування продуктивності нового MacBook Pro 13 на чіпі M1 зі встановленою Windows 10 для ARM-процесорів. Виявилося, що система показує кращі результати на компютері Apple, ніж на рідному Surface Pro X. Наразі компютери Apple на процесорах Apple Silicon офіційно не підтримують установку Windows 10. Однак минулого тижня розробник з Німеччини Александр Граф зміг запустити ОС Windows на Mac з чіпом M1. https://twitter.com/imbushuo/status/1332484912549687297 Деякі користувачі вже встигли протестували продуктивність компютерів на GeekBench. Так, запущена за допомогою QEMU Windows 10 на MacBook Pro 13 показала результат в 1 288 балів продуктивності на одноядерному тесті та 5 449 балів на багатоядерному. Це значно більше, аніж на Microsoft Surface Pro X на базі процесора Microsoft SQ2 з 16 ГБ оперативної памяті — тестування показало результат 799 балів на одноядерному та 3 089 балів на багатоядерному тесті. Для більшого розуміння: продуктивність macOS 14 Big Sur на останньому поколінні ноутбуків від Apple склала 1 737 і 7 549 балів відповідно. Читатйте також: 😐 iPhone 12 за $400 — визначили собівартість смартфона. Техніка Apple виявилась продуктивніше майже у два рази. Продуктивність Mac на M1 обумовлена ​​не оптимізацією macOS 14 Big Sur, а самими технологіями. Ймовірно, якщо версію Windows 10 на ARM адаптують для нових чіпів Apple, нові компютери Mac стануть найпродуктивнішими пристроями для роботи з цією версією системи.
Реклама 👇 Замовити

Windows на Mac

У Twitter опублікували результати тестування продуктивності нового MacBook Pro 13 на чіпі M1 зі встановленою Windows 10 для ARM-процесорів. Виявилося, що система показує кращі результати на комп’ютері Apple, ніж на рідному Surface Pro X.

Наразі комп’ютери Apple на процесорах Apple Silicon офіційно не підтримують установку Windows 10. Однак минулого тижня розробник з Німеччини Александр Граф зміг запустити ОС Windows на Mac з чіпом M1.

Деякі користувачі вже встигли протестували продуктивність комп’ютерів на GeekBench. Так, запущена за допомогою QEMU Windows 10 на MacBook Pro 13 показала результат в 1 288 балів продуктивності на одноядерному тесті та 5 449 балів на багатоядерному.

😏 Windows 10 працює на Mac з M1 навіть краще, аніж на комп‘ютерах Microsoft 1

Це значно більше, аніж на Microsoft Surface Pro X на базі процесора Microsoft SQ2 з 16 ГБ оперативної пам’яті — тестування показало результат 799 балів на одноядерному та 3 089 балів на багатоядерному тесті.

😏 Windows 10 працює на Mac з M1 навіть краще, аніж на комп‘ютерах Microsoft 2

Для більшого розуміння: продуктивність macOS 14 Big Sur на останньому поколінні ноутбуків від Apple склала 1 737 і 7 549 балів відповідно.

😏 Windows 10 працює на Mac з M1 навіть краще, аніж на комп‘ютерах Microsoft 3

Читайте також: 😐 iPhone 12 за $400 — визначили собівартість смартфона

Техніка Apple виявилась продуктивніше майже у два рази. Продуктивність Mac на M1 обумовлена ​​не оптимізацією macOS 14 Big Sur, а самими технологіями.

Ймовірно, якщо версію Windows 10 на ARM адаптують для нових чіпів Apple, нові комп’ютери Mac стануть найпродуктивнішими пристроями для роботи з цією версією системи.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: