fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

♻️ Тасманія стала островом, що повністю забезпечив себе відновлювальною енергією

♻️ Tasmanija stala ostrovom, ščo povnistju zabezpečyv sebe vidnovljuvaľnoju energijeju
Й навіть виробляє більше енергії, аніж потрібно населенню.
J naviť vyrobljaje biľše energiї, aniž potribno naselennju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відновлювальна енергетика Тасманії. Острів Тасманія повноцінно забезпечує населення електроенергією з відновлюваних джерел — з вітряних, гідро та сонячних енергостанцій. Ба більше, за словами уряду наступного року в Тасманії можуть навіть виробити значно більше енергії, аніж потрібно. Таке стало реальним після того, як на острові побудували ще одну вітряну турбіну на електростанції в гавані Ґренвілла — надалі повинні зявитись ще дві турбіни, й згодом енергії може вистачити й на інші сусідні штати. Також міністр енергетики Тасманії Ґай Барнетт зазначив, що це дозволяє збільшити зайнятість населення — з кожним днем зявляються нові робочі місця заради яких приїжджають з усієї Австралії. Однак в нас ще багато всього попереду, саме тому ми поставили за мету подвоїти нашу відновлювальну енергетику до світової мети — понад 200% від наших поточних потреб до 2040 року. Ґай Барнетт. Міністр енергетики Тасманії. Читатйте також: 🔋 Green Deal у кожен дім: якою буде Україна у 2050 році. Відновлювальна енергетика у Європі. У грудні минулого року новообрана Європейська комісія на чолі з Урсулою фон дер Ляєн запропонувала широкомасштабний план законодавчих змін та інвестицій, який отримав назву European Green Deal (Європейський Зелений Курс). У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% до 2030 року, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.
Реклама 👇 Замовити

Відновлювальна енергетика Тасманії

Острів Тасманія повноцінно забезпечує населення електроенергією з відновлюваних джерел — з вітряних, гідро та сонячних енергостанцій. Ба більше, за словами уряду наступного року в Тасманії можуть навіть виробити значно більше енергії, аніж потрібно.

Таке стало реальним після того, як на острові побудували ще одну вітряну турбіну на електростанції в гавані Ґренвілла — надалі повинні з’явитись ще дві турбіни, й згодом енергії може вистачити й на інші сусідні штати.

Також міністр енергетики Тасманії Ґай Барнетт зазначив, що це дозволяє збільшити зайнятість населення — з кожним днем з’являються нові робочі місця заради яких приїжджають з усієї Австралії.

Однак в нас ще багато всього попереду, саме тому ми поставили за мету подвоїти нашу відновлювальну енергетику до світової мети — понад 200% від наших поточних потреб до 2040 року

Ґай Барнетт, Міністр енергетики Тасманії
Читайте також: 🔋 Green Deal у кожен дім: якою буде Україна у 2050 році

Відновлювальна енергетика у Європі

У грудні минулого року новообрана Європейська комісія на чолі з Урсулою фон дер Ляєн запропонувала широкомасштабний план законодавчих змін та інвестицій, який отримав назву European Green Deal («Європейський Зелений Курс»).

У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% до 2030 року, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: