fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳🏻 У 89% люди користуються смартфоном без приводу — дослідження

🤳🏻 U 89% ljudy korystujuťsja smartfonom bez pryvodu — doslidžennja
Середня тривалість використання смартфону складає в середньому 291 секунду — трохи менш ніж п'ять хвилин.
Serednja tryvalisť vykorystannja smartfonu skladaje v seredńomu 291 sekundu — trohy menš niž p'jať hvylyn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Залежність від смартфона. Вчені школи економії та політичних наук Лондону (LSE) опублікували дослідження, згідно з яким користувачі найчастіше самі активують свої смартфони, аніж коли на це є потреба — повідомлення чи сповіщення. Вчені спростували ідею того, що саме нотифікації розвивають залежність від смартфона. В експерименті брали участь 37 осіб з Великобританії, Німеччини та Франції. За допомогою камер дослідники могли бачити життя волонтерів від першої особи — вони стежили, як учасники використовують свої смартфони у повсякденному житті. Я не вважав себе людиною, яка сильно привязана до свого телефону. Однак побачивши запис, зрозумів, що навіть не памятаю, як піднімаю його. Ймовірно, я використовую його частіше, ніж мені здавалося. Один з учасників дослідження. . Читатйте також: 😐 iPhone 12 за $400 — визначили собівартість смартфона. Найчастіше волонтери брали до рук смартфони, аби перевірити повідомлення у WhatsApp чи інших месенджерах — 22%. 17% активацій припали на перевірку екрану блокування на наявність нотифікацій. 16% та 13% — Facebook і Instagram, 6% — перевірка електронної пошти, і лише 1% —  дзвінки.
Реклама 👇 Замовити

Залежність від смартфона

Вчені школи економії та політичних наук Лондону (LSE) опублікували дослідження, згідно з яким користувачі найчастіше самі активують свої смартфони, аніж коли на це є потреба — повідомлення чи сповіщення. Вчені спростували ідею того, що саме нотифікації розвивають залежність від смартфона.

В експерименті брали участь 37 осіб з Великобританії, Німеччини та Франції. За допомогою камер дослідники могли бачити життя волонтерів від першої особи — вони стежили, як учасники використовують свої смартфони у повсякденному житті.

Загалом вчені зафіксували 1 130 взаємодій з пристроями. Також вони виявили, що у 89% випадках користувачі самостійно активують смартфони, і тільки 11% взаємодій були через сповіщення мобільних застосунків.

Середня тривалість використання смартфону склала в середньому 291 секунду — трохи менш ніж п’ять хвилин. За словами дослідників, багато користувачів відчували потребу перевіряти смартфони, навіть якщо вони відключили повідомлення. Ба більше,  деякі учасники були здивовані від своєї залежності.

🤳🏻 У 89% люди користуються смартфоном без приводу — дослідження 1

Я не вважав себе людиною, яка сильно прив'язана до свого телефону. Однак побачивши запис, зрозумів, що навіть не пам'ятаю, як піднімаю його. Ймовірно, я використовую його частіше, ніж мені здавалося

Один з учасників дослідження
Читайте також: 😐 iPhone 12 за $400 — визначили собівартість смартфона

Найчастіше волонтери брали до рук смартфони, аби перевірити повідомлення у WhatsApp чи інших месенджерах — 22%.

17% активацій припали на перевірку екрану блокування на наявність нотифікацій. 16% та 13% — Facebook і Instagram, 6% — перевірка електронної пошти, і лише 1% —  дзвінки.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: