fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 На GitHub додали темний режим оформлення — 7 років очікування

😎 Na GitHub dodaly temnyj režym oformlennja — 7 rokiv očikuvannja
Також незабаром додадуть режим для користувачів з дальтонізмом.
Takož nezabarom dodaduť režym dlja korystuvačiv z daľtonizmom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Темний режим GitHub. Генеральний директор Github Нет Фрідман повідомив на своїй сторінці в Twitter, що після семи років очікування на платформі нарешті зявиться темний режим оформлення. Також він зазначив, що буде найкращий темний режим, що ви коли-небудь бачили. Перші пропозиції того, аби можна було змінити оформлення сервісу, зявились у ще 2013 році. Багато користувачів обирали сторонні застосунки, аби самостійно змінити оформлення для перегляду, однією з таких програм є Dark Reader для Google Chrome. https://twitter.com/natfriedman/status/1305512578311884800 За словами Нета Фрідмана на цьому нові можливості дизайну GitHub не завершаться — вже потім розроблять спеціалізований режим для користувачів з дальтонізмом. Наразі на Github увесь доданий текст виділено зеленим кольором, а видалений — червоним. Новий режим буде зручнішим й вони зможуть повноцінно користуватись платформою. Що таке GitHub. GitHub — це один з найбільших сервісів для спільної розробки та зберігання коду, який використовують понад 28 млн розробників. Загальна кількість репозиторіїв (тобто сховищ та тек із вихідним кодом програм чи скриптів) складає понад 85 млн одиниць. https://www.youtube.com/watch?v=w3jLJU7DT5E&feature=emb_logo Проєкт заснували у квітні 2008 року. Засновниками стали програмісти Кріс Ванстрат (Chris Wanstrath), Том Престон-Вернер (Thomas Preston-Werner) та Пі-Джей Хайєтт (PJ Hyett). Читатйте також: 🤫 GitHub сховали програмні коди в Арктиці на випадок кінця світу. Історія сервісу GitHub. Засновники проєкту почали з бета-версії у 2008 році — перші запрошення за традицією усіх стартапів розіслали знайомим та друзям із середовища програмістів. Одним із перших розміщених проєктів став фреймворк Ruby on Rails, чиє зростання популярності стане запорукою популярності платформи GitHub. Публічно сервіс почав працювати у квітні 2008 року. На той момент у ньому вже було 20 тисяч репозиторіїв та понад 2 тисячі користувачів. 4 червня 2018 року Microsoft оголосила про купівлю сервісу для спільної розробки та зберігання коду GitHub. Згідно з умовами угоди, команда отримала $7,5 млрд — про це ми писали раніше.
Реклама 👇 Замовити

Темний режим GitHub

Генеральний директор Github Нет Фрідман повідомив на своїй сторінці в Twitter, що після семи років очікування на платформі нарешті з’явиться темний режим оформлення. Також він зазначив, що буде «найкращий темний режим, що ви коли-небудь бачили».

Перші пропозиції того, аби можна було змінити оформлення сервісу, з’явились у ще 2013 році. Багато користувачів обирали сторонні застосунки, аби самостійно змінити оформлення для перегляду, однією з таких програм є Dark Reader для Google Chrome.

За словами Нета Фрідмана на цьому нові можливості дизайну GitHub не завершаться — вже потім розроблять спеціалізований режим для користувачів з дальтонізмом. Наразі на Github увесь доданий текст виділено зеленим кольором, а видалений — червоним. Новий режим буде зручнішим й вони зможуть повноцінно користуватись платформою.

Що таке GitHub

GitHub — це один з найбільших сервісів для спільної розробки та зберігання коду, який використовують понад 28 млн розробників.

Загальна кількість репозиторіїв (тобто сховищ та тек із вихідним кодом програм чи скриптів) складає понад 85 млн одиниць.

Проєкт заснували у квітні 2008 року. Засновниками стали програмісти Кріс Ванстрат (Chris Wanstrath), Том Престон-Вернер (Thomas Preston-Werner) та Пі-Джей Хайєтт (PJ Hyett).

Читайте також: 🤫 GitHub сховали програмні коди в Арктиці на випадок кінця світу

Історія сервісу GitHub

Засновники проєкту почали з бета-версії у 2008 році — перші запрошення за традицією усіх стартапів розіслали знайомим та друзям із середовища програмістів. Одним із перших розміщених проєктів став фреймворк Ruby on Rails, чиє зростання популярності стане запорукою популярності платформи GitHub.

Публічно сервіс почав працювати у квітні 2008 року. На той момент у ньому вже було 20 тисяч репозиторіїв та понад 2 тисячі користувачів.

Код на GitHub

4 червня 2018 року Microsoft оголосила про купівлю сервісу для спільної розробки та зберігання коду GitHub. Згідно з умовами угоди, команда отримала $7,5 млрд — про це ми писали😎 На GitHub додали темний режим оформлення — 7 років очікування 2Що таке GitHub і навіщо Microsoft заплатила за нього мільярди доларів раніше.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: