fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Binance та Мінцифра випустили освітній серіал про криптовалюти та блокчейн

💰 Binance ta Mincyfra vypustyly osvitnij serial pro kryptovaljuty ta blokčejn
Серіал складається з 8 серій тривалістю 6–12 хвилин. Переглянути його можна на платформі Дія.Цифрова освіта.
Serial skladajeťsja z 8 serij tryvalistju 6–12 hvylyn. Peregljanuty jogo možna na platformi Dija.Cyfrova osvita.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністерство цифрової трансформації України та Binance, провідна криптовалютна біржа за обсягом торгів і кількістю користувачів у світі, презентували новий освітній серіал про блокчейн, біткоїн та криптовалюти в рамках проєкту Дія.Цифрова освіта. Який сюжет. Серіал складається з 8 серій тривалістю 6–12 хвилин. Глядачі отримають професійні поради та відповіді на найпопулярніші запитання про блокчейн і криптовалюти від експертів. Також вони здобудуть сертифікат, що засвідчує успішне проходження комплексного базового курсу з розуміння блокчейну, криптовалют та цифрових активів. Підвищення рівня знань про криптовалюту і блокчейн — одне з пріоритетних завдань Binance. Ми впевнені, що найближчим часом криптовалюти твердо займуть своє місце в житті кожної людини. Гліб Костарєв. директор Binance в Україні. Де подивитися. Безкоштовно переглянути освітній серіал можна на платформі Дія.Цифрова освіта. Запуск нового проєкту про блокчейн і криптовалюту, розробленого спільно з Міністерством цифрової трансформації України в рамках проєкту Дія.Цифрова освіта, — важливий крок для майбутнього галузі криптовалют в Україні. А знання й інформація, отримані від лідерів ринку під час навчання, допоможуть значно знизити бар’єри для початку використання цифрових активів у повсякденному житті. Гліб Костарєв. директор Binance в Україні. Під час онлайн-брифінгу заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що серіал є частиною великого національного проєкту, який має на меті навчити цифрової грамотності 6 млн українців за 3 роки. Серіал розроблений за підтримки компаній Binance, Hacken та Crystal Blockchain. Медіапартнером курсу став ForkLog — популярний медіаресурс про Біткоїн, технологію блокчейн та цифрову економіку.
Реклама 👇 Замовити

Міністерство цифрової трансформації України та Binance, провідна криптовалютна біржа за обсягом торгів і кількістю користувачів у світі, презентували новий освітній серіал про блокчейн, біткоїн та криптовалюти в рамках проєкту Дія.Цифрова освіта.

Який сюжет

Серіал складається з 8 серій тривалістю 6–12 хвилин. Глядачі отримають професійні поради та відповіді на найпопулярніші запитання про блокчейн і криптовалюти від експертів. Також вони здобудуть сертифікат, що засвідчує успішне проходження комплексного базового курсу з розуміння блокчейну, криптовалют та цифрових активів.

💰 Binance та Мінцифра випустили освітній серіал про криптовалюти та блокчейн 1

Підвищення рівня знань про криптовалюту і блокчейн — одне з пріоритетних завдань Binance. Ми впевнені, що найближчим часом криптовалюти твердо займуть своє місце в житті кожної людини

Гліб Костарєв, директор Binance в Україні

Де подивитися

Безкоштовно переглянути освітній серіал можна на платформі Дія.Цифрова освіта.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Запуск нового проєкту про блокчейн і криптовалюту, розробленого спільно з Міністерством цифрової трансформації України в рамках проєкту Дія.Цифрова освіта, — важливий крок для майбутнього галузі криптовалют в Україні. А знання й інформація, отримані від лідерів ринку під час навчання, допоможуть значно знизити бар’єри для початку використання цифрових активів у повсякденному житті

Гліб Костарєв, директор Binance в Україні

Під час онлайн-брифінгу заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що серіал є частиною великого національного проєкту, який має на меті навчити цифрової грамотності 6 млн українців за 3 роки.

Серіал розроблений за підтримки компаній Binance, Hacken та Crystal Blockchain. Медіапартнером курсу став ForkLog — популярний медіаресурс про Біткоїн, технологію блокчейн та цифрову економіку.

Binance — найбільша у світі біржа цифрових активів за обсягом торгів і провідний світовий постачальник інфраструктурних рішень для індустрії блокчейну та криптовалют, що надає користувачам широкий вибір фінансових продуктів. Сьогодні Binance — це швидкозростаюча бізнес-екосистема, яку експерти порівнюють з Google та Amazon. Екосистема Binance включає в себе торгові майданчики, навчальний та дослідницький центри, некомерційний благодійний фонд, інкубаційні програми та багато іншого.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: