fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Українські банки зможуть приймати паспорти з «Дії» під час касових операцій

📱 Ukraїnśki banky zmožuť pryjmaty pasporty z «Diї» pid čas kasovyh operacij
Скористатись новою послугою можна буде вже з 1 грудня.
Skorystatyś novoju poslugoju možna bude vže z 1 grudnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дія та касові операції. Згідно з постановою правління Національного банку України №148 Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні, вже з наступного місяця в банках України можна буде провести ідентифікацію під час касових операцій за допомогою цифрового паспорта у мобільному застосунку Дія. Також відповідно до постанови спростили процес дослідження сумнівних щодо справжності та платоспроможності банкнот і монет — замість паспортних даних клієнт може надати свій номер телефону чи електронну пошту. В НБУ вважають, що такі зміни сприятимуть спрощенню проведення касових операцій для клієнтів та банків. Окрім того, якість готівки в обігу завжди контролюватимуть та виводитимуть неплатоспроможні купюри та монети значно швидше. Читатйте також: 📱 В Україні зявився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг. Раніше в Україні дозволили дистанційно відкривати банківський рахунок з Дія. Банківський рахунок з цифровим паспортом. Як передає Мінцифра, Національний банк дозволив дистанційно відкривати банківські рахунки за допомогою застосунку Дія. Скористатись цією функцією можуть всі українці, у яких є біометричні документи (ID-картка чи закордонний паспорт) у програмі. Новий метод ідентифікації та верифікації клієнта банк зможе використовувати після підключення до систем Міністерства цифрової трансформації. Сам процес проходитиме так: банк запропонує потенційному клієнту ідентифікуватися в Дія через BankID; після вдалої ідентифікації у клієнта відобразяться цифрові документи, відповідно до даних, що містяться в державних реєстрах; через захищені канали банк отримає дані клієнта та додатково здійснить його фотофіксацію методом розпізнавання реальності особи; після цього клієнт зможе користуватися послугами банку.
Реклама 👇 Замовити

«Дія» та касові операції

Згідно з постановою правління Національного банку України №148 «Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні», вже з наступного місяця в банках України можна буде провести ідентифікацію під час касових операцій за допомогою цифрового паспорта у мобільному застосунку «Дія».

Також відповідно до постанови спростили процес дослідження сумнівних щодо справжності та платоспроможності банкнот і монет — замість паспортних даних клієнт може надати свій номер телефону чи електронну пошту.

В НБУ вважають, що такі зміни сприятимуть спрощенню проведення касових операцій для клієнтів та банків. Окрім того, якість готівки в обігу завжди контролюватимуть та виводитимуть неплатоспроможні купюри та монети значно швидше.

Читайте також: 📱 В Україні з’явився Гід з державних послуг — знайти інформацію щодо 1 000 послуг

Раніше в Україні дозволили дистанційно відкривати банківський рахунок з «Дія»📱 Українські банки зможуть приймати паспорти з «Дії» під час касових операцій 1📱 В Україні дозволили дистанційно відкривати банківський рахунок з «Дія».

Банківський рахунок з цифровим паспортом

Як передає Мінцифра, Національний банк дозволив дистанційно відкривати банківські рахунки за допомогою застосунку «Дія».

Скористатись цією функцією можуть всі українці, у яких є біометричні документи (ID-картка чи закордонний паспорт) у програмі. Новий метод ідентифікації та верифікації клієнта банк зможе використовувати після підключення до систем Міністерства цифрової трансформації. Сам процес проходитиме так:

  • банк запропонує потенційному клієнту ідентифікуватися в «Дія» через BankID;
  • після вдалої ідентифікації у клієнта відобразяться цифрові документи, відповідно до даних, що містяться в державних реєстрах;
  • через захищені канали банк отримає дані клієнта та додатково здійснить його фотофіксацію методом розпізнавання реальності особи;
  • після цього клієнт зможе користуватися послугами банку.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: