fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏃🏼‍♂️ Програма Google допомогла аудіопідказками пробігти незрячому 5 кілометрів

🏃🏼‍♂️ Programa Google dopomogla audiopidkazkamy probigty nezrjačomu 5 kilometriv
Програма працює на базі штучного інтелекту.
Programa pracjuje na bazi štučnogo intelektu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Google та інклюзивність. Томас Панек втратив зір 30 років тому через генетичне захворювання. У свої 50 років він вирішив пробігти 5 кілометрів центральним парком у Нью-Йорку. Він хотів зробити це цілком самостійно — без допомоги собаки-поводиря чи людини. Аби успішно пробігти свій маршрут йому допомогла програма від Google на базі штучного інтелекту. Застосунок робив аудіопідказки з напрямком, аби Томас розумів, куди він біжить. Читатйте також: 😳 Штучний інтелект написав статтю для The Guardian — Are you scared yet, human?. Штучний інтелект передавав підказки бігуну через навушники, підключені до смартфона. Наразі Томас має свою школу для собак-поводирів. За його словами він не уявляє своє життя без бігу, тому він звернувся до компанії, аби вони розробили застосунок, який підказуватиме дорогу для бігунів. Бути тут — це неймовірні емоції. Це справжнє відчуття не лише свободи й незалежності, але й, знаєте, у мене зявилося відчуття, що я такий же, як і всі. Томас Панек. . Врешті Google почав розробляти застосунок спільно з Томасом. Програма фіксує орієнтир на біговій доріжці та визначає положення бігуна, після чого дає різноманітні поради з напрямку та як краще зробити маршрут. https://www.youtube.com/watch?v=C_h4HnKVptk&feature=emb_logo Чи буде програма у загальному доступі наразі точно невідомо. Цілком імовірно, що це може стати новою функцією вже існуючих застосунків від Google, наприклад, Maps.
Реклама 👇 Замовити

Google та інклюзивність

Томас Панек втратив зір 30 років тому через генетичне захворювання. У свої 50 років він вирішив пробігти 5 кілометрів центральним парком у Нью-Йорку. Він хотів зробити це цілком самостійно — без допомоги собаки-поводиря чи людини.

Аби успішно пробігти свій маршрут йому допомогла програма від Google на базі штучного інтелекту.

Застосунок робив аудіопідказки з напрямком, аби Томас розумів, куди він біжить.

Читайте також: 😳 Штучний інтелект написав статтю для The Guardian — Are you scared yet, human?

Штучний інтелект передавав підказки бігуну через навушники, підключені до смартфона.

Наразі Томас має свою школу для собак-поводирів. За його словами він не уявляє своє життя без бігу, тому він звернувся до компанії, аби вони розробили застосунок, який підказуватиме дорогу для бігунів.

🏃🏼‍♂️ Програма Google допомогла аудіопідказками пробігти незрячому 5 кілометрів 1

Бути тут — це неймовірні емоції. Це справжнє відчуття не лише свободи й незалежності, але й, знаєте, у мене з'явилося відчуття, що я такий же, як і всі

Томас Панек

Врешті Google почав розробляти застосунок спільно з Томасом.

🏃🏼‍♂️ Програма Google допомогла аудіопідказками пробігти незрячому 5 кілометрів 2

Програма фіксує орієнтир на біговій доріжці та визначає положення бігуна, після чого дає різноманітні поради з напрямку та як краще зробити маршрут.

Чи буде програма у загальному доступі наразі точно невідомо. Цілком імовірно, що це може стати новою функцією вже існуючих застосунків від Google, наприклад, Maps.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: