fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚌 В Україні зроблять весь громадський транспорт електричним до 2030 року

🚌 V Ukraїni zrobljať veś gromadśkyj transport elektryčnym do 2030 roku
Очікується, що заміна транспорту відбуватиметься поступово.
Očikujeťsja, ščo zamina transportu vidbuvatymeťsja postupovo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Громадський транспорт в Україні. Як повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час Global e-Mobility Forum, у рамках Національної транспортної стратегії до 2030 року повністю замінять весь міський громадський транспорт на електричний і створять відповідну інфраструктуру для цього. За його словами міста замінять свій автопарк на електробуси, і буде створено відповідну зарядну інфраструктуру для них. Наразі вже почалась співпраця з міжнародним організаціям задля розвитку електротранспорту в країні. У цьому напрямі ми зараз активно співпрацюємо з міжнародними фінансовими організаціями й готуємося до реалізації другої фази спільного проєкту з ЄІБ Міський громадський транспорт України ІІ, який передбачає оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах і заміну їх виключно на електротранспорт. Владислав Криклій. Міністр інфраструктури. Також розробили проєкт розвитку автомобільної промисловості в Україні. Очікується, що допомагатимуть виробляти українські електрокари. Крім того, міністр зазначив, що держава планує продовжити звільнення від сплати ПДВ на ввезення до України електромобілів. Наразі в Україні близько 25 тисяч електрокарів, 25 тисяч гібридів і майже 9 тисяч пунктів електрозарядних станцій, які розміщені у містах. Ми ініціювали й вже працюємо над внесенням нових змін у ДБН щодо планування і забудови територій, які б дозволили розміщення електрозарядних станцій на всіх дорогах загального користування, у тому числі й місцевих. Владислав Криклій. Міністр інфраструктури. Читатйте також: 🚙 Рада підтримала розвиток електротранспорту в Україні. Електротранспорт в Україні. Міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначає, що ринок електромобілів в Україні за минулий рік зріс на 40%, і це зростання має тенденцію на продовження цього року. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2827530410670146&set=a.414303601992851&type=3&theater Повідомляється, що у найближчому часі буде розроблено нові законопроєкти розвитку інфраструктури. Встановлення зарядних точок по всій країні — один з таких проєктів.
Реклама 👇 Замовити

Громадський транспорт в Україні

Як повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час Global e-Mobility Forum, у рамках Національної транспортної стратегії до 2030 року повністю замінять весь міський громадський транспорт на електричний і створять відповідну інфраструктуру для цього.

За його словами міста замінять свій автопарк на електробуси, і буде створено відповідну зарядну інфраструктуру для них. Наразі вже почалась співпраця з міжнародним організаціям задля розвитку електротранспорту в країні.

У цьому напрямі ми зараз активно співпрацюємо з міжнародними фінансовими організаціями й готуємося до реалізації другої фази спільного проєкту з ЄІБ «Міський громадський транспорт України ІІ», який передбачає оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах і заміну їх виключно на електротранспорт

Владислав Криклій, Міністр інфраструктури

Також розробили проєкт розвитку автомобільної промисловості в Україні. Очікується, що допомагатимуть виробляти українські електрокари. Крім того, міністр зазначив, що держава планує продовжити звільнення від сплати ПДВ на ввезення до України електромобілів. Наразі в Україні близько 25 тисяч електрокарів, 25 тисяч гібридів і майже 9 тисяч пунктів електрозарядних станцій, які розміщені у містах.

Ми ініціювали й вже працюємо над внесенням нових змін у ДБН щодо планування і забудови територій, які б дозволили розміщення електрозарядних станцій на всіх дорогах загального користування, у тому числі й місцевих

Владислав Криклій, Міністр інфраструктури
Читайте також: 🚙 Рада підтримала розвиток електротранспорту в Україні

Електротранспорт в Україні

Міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначає, що ринок електромобілів в Україні за минулий рік зріс на 40%, і це зростання має тенденцію на продовження цього року.

Повідомляється, що у найближчому часі буде розроблено нові законопроєкти розвитку інфраструктури. Встановлення зарядних точок по всій країні — один з таких проєктів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: