fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😇 USAID та Фундація Дім Рональда Макдональда розвиватимуть медичне обслуговування в Україні

😇 USAID ta Fundacija Dim Ronaľda Makdonaľda rozvyvatymuť medyčne obslugovuvannja v Ukraїni
USAID надасть $6 мільйонів на розширення діяльності Фундації Дім Рональда Макдональда в Україні й допомоги, яку вона надає сім’ям і громадам. Фундація Дім Рональда Макдональда залучить додаткові $6 мільйонів у вигляді прямої фінансової та нефінансової допомоги від приватних благодійників.
USAID nadasť $6 miľjoniv na rozšyrennja dijaľnosti Fundaciї Dim Ronaľda Makdonaľda v Ukraїni j dopomogy, jaku vona nadaje sim’jam i gromadam. Fundacija Dim Ronaľda Makdonaľda zalučyť dodatkovi $6 miľjoniv u vygljadi prjamoї finansovoї ta nefinansovoї dopomogy vid pryvatnyh blagodijnykiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні. Нещодавно Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і Фундація Дім Рональда Макдональда оголосили про чотирирічну програму партнерства на суму $12 мільйонів. Метою партнерства є підтримка розвитку сімейно-орієнтованого підходу до лікування дітей в Україні. Це перша співпраця між фундацією та USAID. Вона покликана підвищити знання та розуміння важливості принципів сімейно-орієнтованого медичного догляду в системі охорони здоров’я Україні. Також це дозволить фундації збільшити підтримку родин, діти яких перебувають на лікуванні, і заощадити їм десятки мільйонів гривень на харчуванні та проживанні. Крім цього, партнерство створить можливості для залучення громади через нову волонтерську програму, яку розвиватиме організація в Україні. Сімейно-орієнтований підхід критично важливий у медичному догляді за дітьми, особливо у важких медичних станах. Завдяки такому значному внеску від Агентства США з міжнародного розвитку родини маленьких пацієнтів в Україні зможуть взаємодіяти з лікарями як одна команда й ухвалювати виважені рішення щодо лікування своїх дітей і медичного догляду за ними. Келлі Долан. Директор з маркетингу і розвитку Фундації Дім Рональда Макдональда. Серед ініціатив, які впроваджуватиме фундація, — національна освітня програма для медичної спільноти, спрямована на розвиток системи охорони здоров’я України. Ця програма зосереджена на просуванні принципів сімейно-орієнтованого медичного обслуговування, які передбачають, що до лікування дитини слід залучати всю родину, щоб вони розуміли, з якою метою лікар призначає певні ліки чи процедури, і допомагали медичному персоналу виконувати свої професійні обов’язки. Сполучені Штати завжди шукають шляхи, щоб поліпшувати життя, розбудовувати громади й мобілізовувати енергію та здібності наших партнерів з приватного сектору, громадянського суспільства й урядових організацій для підтримки нашої головної мети — допомогти збудувати демократичну, безпечну, успішну й здорову Україну. Крістіна Квін. Тимчасова повірена у справах США в Україні. Читатйте також: 😇 MEGOGO пропонуватиме брати участь у благодійних проєктах. Про фундацію. Фундація Дім Рональда Макдональда — це неприбуткова організація, що створює, знаходить і підтримує програми, які напряму поліпшують здоров’я та добробут дітей і їхніх родин. Програми Фундації Дім Рональда Макдональда допомагають сім’ям з хворими чи травмованими дітьми бути разом під час лікування в провідних клініках, гарантуючи, що маленькі пацієнти матимуть доступ до медичної допомоги, а батьки зможуть підтримати свою дитину й долучитися до догляду за нею. Докладніша інформація на сайті організації.
Реклама 👇 Замовити

Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні

Нещодавно Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і Фундація Дім Рональда Макдональда оголосили про чотирирічну програму партнерства на суму $12 мільйонів. Метою партнерства є підтримка розвитку сімейно-орієнтованого підходу до лікування дітей в Україні.

Це перша співпраця між фундацією та USAID. Вона покликана підвищити знання та розуміння важливості принципів сімейно-орієнтованого медичного догляду в системі охорони здоров’я Україні.

Також це дозволить фундації збільшити підтримку родин, діти яких перебувають на лікуванні, і заощадити їм десятки мільйонів гривень на харчуванні та проживанні. Крім цього, партнерство створить можливості для залучення громади через нову волонтерську програму, яку розвиватиме організація в Україні.

Сімейно-орієнтований підхід критично важливий у медичному догляді за дітьми, особливо у важких медичних станах. Завдяки такому значному внеску від Агентства США з міжнародного розвитку родини маленьких пацієнтів в Україні зможуть взаємодіяти з лікарями як одна команда й ухвалювати виважені рішення щодо лікування своїх дітей і медичного догляду за ними

Келлі Долан, Директор з маркетингу і розвитку Фундації Дім Рональда Макдональда

Серед ініціатив, які впроваджуватиме фундація, — національна освітня програма для медичної спільноти, спрямована на розвиток системи охорони здоров’я України.

😇 USAID та Фундація Дім Рональда Макдональда розвиватимуть медичне обслуговування в Україні 1

Ця програма зосереджена на просуванні принципів сімейно-орієнтованого медичного обслуговування, які передбачають, що до лікування дитини слід залучати всю родину, щоб вони розуміли, з якою метою лікар призначає певні ліки чи процедури, і допомагали медичному персоналу виконувати свої професійні обов’язки.

Сполучені Штати завжди шукають шляхи, щоб поліпшувати життя, розбудовувати громади й мобілізовувати енергію та здібності наших партнерів з приватного сектору, громадянського суспільства й урядових організацій для підтримки нашої головної мети — допомогти збудувати демократичну, безпечну, успішну й здорову Україну

Крістіна Квін, Тимчасова повірена у справах США в Україні
Читайте також: 😇 MEGOGO пропонуватиме брати участь у благодійних проєктах

Про фундацію

Фундація Дім Рональда Макдональда — це неприбуткова організація, що створює, знаходить і підтримує програми, які напряму поліпшують здоров’я та добробут дітей і їхніх родин.

😇 USAID та Фундація Дім Рональда Макдональда розвиватимуть медичне обслуговування в Україні 2

Програми Фундації Дім Рональда Макдональда допомагають сім’ям з хворими чи травмованими дітьми бути разом під час лікування в провідних клініках, гарантуючи, що маленькі пацієнти матимуть доступ до медичної допомоги, а батьки зможуть підтримати свою дитину й долучитися до догляду за нею. Докладніша інформація на сайті організації.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: