fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧾 Оновлення Google Pay: повноцінний сервіс моніторингу фінансів

🧾 Onovlennja Google Pay: povnocinnyj servis monitoryngu finansiv
Відтепер застосунок має одразу три нові вкладки. Також програма моніторить перекази та історію безконтактних платежів.  
Vidteper zastosunok maje odrazu try novi vkladky. Takož programa monitoryť perekazy ta istoriju bezkontaktnyh plateživ.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оновлення Google Pay. Нещодавно Google анонсував великий перезапуск Google Pay. Застосунок отримав одразу три нові вкладки: Explore, Insights та Pay. Розділ Pay дозволяє додавати банківські картки, розраховуватись ними та переказувати гроші за номером телефону. Також зявились чати, в яких можна переглянути історію переказів або попросити гроші у друзів. До того ж можна створити груповий чат — це може бути у пригоді під час спільного візиту до ресторану, наприклад. У чаті можна переглянути, хто оплатив частину рахунку або ж нагадати про це. Окрім того, є чати з компаніями — можна переглянути історію покупок, додати бонусні картки до рахунку та отримувати інформацію про акції в магазинах. Читатйте також: 🤖 ПриватБанк запустив бота для торговців, які користуються POS-терміналами банку. У розділі Explore відображають інформацію про акції та пропозиції компаній. Також за допомогою QR і штрих-кодів можна шукати товари — наприклад, якщо вам сподобався товар в магазині, програма зможе відсканувати штрих-код і знайти, де можна придбати його дешевше в іншому місці. Кожен користувач матиме персональний QR-код, з яким можна буде швидко переказувати гроші через застосунок. Insights показуватиме користувачам звіти про витрати та заощадження на основі проведених транзакцій. Також можна буде дати доступ до  пошти Gmail та Google Фото — алгоритм аналізуватиме чеки та квитанції й додаватиме їх до розділу. Нова версія застосунку вже доступна для користувачів iOS і Android у США, а вже згодом відбудеться запуск по всьому світу.
Реклама 👇 Замовити

Оновлення Google Pay

Нещодавно Google анонсував великий перезапуск Google Pay. Застосунок отримав одразу три нові вкладки: Explore, Insights та Pay.

Розділ Pay дозволяє додавати банківські картки, розраховуватись ними та переказувати гроші за номером телефону. Також з’явились чати, в яких можна переглянути історію переказів або попросити гроші у друзів. До того ж можна створити груповий чат — це може бути у пригоді під час спільного візиту до ресторану, наприклад. У чаті можна переглянути, хто оплатив частину рахунку або ж нагадати про це.

🧾 Оновлення Google Pay: повноцінний сервіс моніторингу фінансів 1

Окрім того, є чати з компаніями — можна переглянути історію покупок, додати бонусні картки до рахунку та отримувати інформацію про акції в магазинах.

🧾 Оновлення Google Pay: повноцінний сервіс моніторингу фінансів 2

Читайте також: 🤖 ПриватБанк запустив бота для торговців, які користуються POS-терміналами банку

У розділі Explore відображають інформацію про акції та пропозиції компаній.

Також за допомогою QR і штрих-кодів можна шукати товари — наприклад, якщо вам сподобався товар в магазині, програма зможе відсканувати штрих-код і знайти, де можна придбати його дешевше в іншому місці. Кожен користувач матиме персональний QR-код, з яким можна буде швидко переказувати гроші через застосунок.

🧾 Оновлення Google Pay: повноцінний сервіс моніторингу фінансів 3

Insights показуватиме користувачам звіти про витрати та заощадження на основі проведених транзакцій. Також можна буде дати доступ до  пошти Gmail та Google Фото — алгоритм аналізуватиме чеки та квитанції й додаватиме їх до розділу.

Нова версія застосунку вже доступна для користувачів iOS і Android у США, а вже згодом відбудеться запуск по всьому світу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: