fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 ПриватБанк запустив бота для торговців, які користуються POS-терміналами банку

🤖 PryvatBank zapustyv bota dlja torgovciv, jaki korystujuťsja POS-terminalamy banku
Це дозволить економити витрати паперу та зупинити знищення лісів.
Ce dozvolyť ekonomyty vytraty paperu ta zupynyty znyščennja lisiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бот POS-термінали ПриватБанку. ПриватБанк запустив нового бота в месенджері Telegram POS-термінали ПриватБанку, за допомогою якого клієнти послуги еквайрингу зможуть отримати інформацію за операціями в POS-терміналі, перевірити будь-яку транзакцію й отримати її параметри. Навіть створили спеціальну сторінку на корпоративному сайті з лічильником збережених дерев. А найактивніші користувачі Telegram-бота POS-термінали ПриватБанку отримують заохочувальні призи — екосумки. Як повідомили в банку, також новий сервісний бот дає можливість торговцям отримати допомогу та консультації від банку, повідомити про поломку POS-терміналу і переглянути статус поданої заявки. Найближчим часом ми запускаємо програму навчання роздрібних торговців навичкам отримання інформації за допомогою телеграм-бота POS-термінали ПриватБанку. Ми сподіваємося, що співробітники ТСП також будуть ставати цифровими і сучасними й зможемо спільно зменшувати витрата термопаперу в POS- терміналах. Євген Васильцов. Керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами. Читатйте також: 👀 FacePay24: ПриватБанк дозволить сплачувати покупки обличчям. На сьогодні до такої еко-ініціативи підключено вже 80% мережі еквайрингу ПриватБанку — це понад 180 тис. POS- терміналів. За підрахунками аналітиків банку, завдяки відмові від друку чеків за пів року клієнти банку зберегли вже близько 4 тис. дерев.
Реклама 👇 Замовити

Бот «POS-термінали ПриватБанку»

ПриватБанк запустив нового бота в месенджері Telegram «POS-термінали ПриватБанку», за допомогою якого клієнти послуги еквайрингу зможуть отримати інформацію за операціями в POS-терміналі, перевірити будь-яку транзакцію й отримати її параметри.

Навіть створили спеціальну сторінку на корпоративному сайті з лічильником збережених дерев.

А найактивніші користувачі Telegram-бота «POS-термінали ПриватБанку» отримують заохочувальні призи — екосумки.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Як повідомили в банку, також новий сервісний бот дає можливість торговцям отримати допомогу та консультації від банку, повідомити про поломку POS-терміналу і переглянути статус поданої заявки.

Найближчим часом ми запускаємо програму навчання роздрібних торговців навичкам отримання інформації за допомогою телеграм-бота «POS-термінали ПриватБанку». Ми сподіваємося, що співробітники ТСП також будуть ставати «цифровими» і сучасними й зможемо спільно зменшувати витрата термопаперу в POS- терміналах

Євген Васильцов, Керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами

У травні 2020 року ПриватБанк почав установку оновленого програмного забезпечення в POS-терміналах, яке дозволяє в разі згоди клієнта відмовитися від друку чека для власника картки. Таким чином, сьогодні друкованими чеками користуються тільки ті клієнти, які купують гарантійний товар — побутову техніку, електроніку, одяг, взуття і т.д.

🤖 ПриватБанк запустив бота для торговців, які користуються POS-терміналами банку 1
Читайте також: 👀 FacePay24: ПриватБанк дозволить сплачувати покупки обличчям

На сьогодні до такої еко-ініціативи підключено вже 80% мережі еквайрингу ПриватБанку — це понад 180 тис. POS- терміналів.

За підрахунками аналітиків банку, завдяки відмові від друку чеків за пів року клієнти банку зберегли вже близько 4 тис. дерев.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: