fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📚 Україна піднялась у рейтингу країн за знанням англійської мови

📚 Ukraїna pidnjalaś u rejtyngu kraїn za znannjam anglijśkoї movy
У порівняні з торічним рейтингом Україна піднялась на п'ять сходинок.
U porivnjani z toričnym rejtyngom Ukraїna pidnjalaś na p'jať shodynok.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Англійська мова у Європі. Щороку виходить рейтинг країн за володінням англійською мовою відповідно до індексу EF EPI. Всі країни розподілені за пятьма категоріями залежно від загального рівня — від низького до дуже високого. Згідно з цьогорічним дослідженням Україна опинилась на 44-ому місці зі ста країн. Своєю чергою, це переносить Україну у нову категорію — до країн, що мають середній рівень володінням мови. Більша частина українців володіє англійською — 63% (чоловіки – 63,13%, а жінки – 63%). Читатйте також: 🤓 Дослідження: як вивчають англійську в Україні. Середній рівень —  це базові навички спілкування та вміння вести перемовини англійською. Також це означає розуміння текстів пісень та написання робочих електронних листів. Для високого рівня українці повинні вміти вільно читати тексти просунутого рівня, розуміти мову в телевізійних програмах та читати газети. Також середній рівень володіння англійською у Європі мають такі країни, як: Італія (30-те місце), Іспанія (34), Білорусь (40) та інші. Детально ознайомитись з дослідженням 2020 року можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Англійська мова у Європі

Щороку виходить рейтинг країн за володінням англійською мовою відповідно до індексу EF EPI. Всі країни розподілені за п’ятьма категоріями залежно від загального рівня — від низького до дуже високого.

Згідно з цьогорічним дослідженням Україна опинилась на 44-ому місці зі ста країн. Своєю чергою, це переносить Україну у нову категорію — до країн, що мають середній рівень володінням мови. Більша частина українців володіє англійською — 63% (чоловіки – 63,13%, а жінки – 63%).

📚 Україна піднялась у рейтингу країн за знанням англійської мови 1

Читайте також: 🤓 Дослідження: як вивчають англійську в Україні

Середній рівень —  це базові навички спілкування та вміння вести перемовини англійською. Також це означає розуміння текстів пісень та написання робочих електронних листів.

Для високого рівня українці повинні вміти вільно читати тексти просунутого рівня, розуміти мову в телевізійних програмах та читати газети.

📚 Україна піднялась у рейтингу країн за знанням англійської мови 2

Також середній рівень володіння англійською у Європі мають такі країни, як: Італія (30-те місце), Іспанія (34), Білорусь (40) та інші.

Детально ознайомитись з дослідженням 2020 року можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: