fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🦹🏼‍♂️ «Сучасні Робін Гуди»: хакери витратили криптовалюту на благодійність

🦹🏼‍♂️ «Sučasni Robin Gudy»: hakery vytratyly kryptovaljutu na blagodijnisť
Фінансову допомогу в криптовалюті отримали одразу дві благодійні організації.
Finansovu dopomogu v kryptovaljuti otrymaly odrazu dvi blagodijni organizaciї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хакери та криптовалюта. Хакерське угруповання Darkside Hackers вперше в історії криптовалют відкрито пожертвувала частину вкрадених грошей на благодійність. В одному зі своїх повідомлень в даркнеті кіберзлочинці повідомили, що заробили мільйони доларів, і тепер хочуть зробити світ кращим. До повідомлення хакери додали скриншоти переказів по $10 тисяч в біткоїнах двом благодійним організаціям — Children International та The Water Project. Щоправда, Children International відмовились від грошей, отриманих таким шляхом. Незалежно від того, як ми заробляємо, ми раді тому, що можемо допомогти змінити чиєсь життя на краще. Ми вважаємо справедливим, що частина грошей, отриманих від великих корпорацій, піде на благодійність. Хакери Darkside Hackers. . У своєму повідомленні хакери зазначили, що атакують за допомогою програм-вимагачів тільки великі прибуткові компанії, блокуючи ІТ-системи організацій доти, поки не буде виплачений викуп. Читатйте також: 🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум. Про хакерів. Хакерська група Darkside порівняно нова на сцені, але аналіз ринку криптовалют підтверджує, що вони активно вимагають кошти у жертв. Існують також дані, що вони можуть мати зв’язки з іншими кібер-злочинними групами, відповідальними за великі атаки на такі компанії як Travelex — у січні цього року хакери запросили $6 мільйонів у біткоїнах, аби розблокувати роботу системи.
Реклама 👇 Замовити

Хакери та криптовалюта

Хакерське угруповання Darkside Hackers вперше в історії криптовалют відкрито пожертвувала частину вкрадених грошей на благодійність.

В одному зі своїх повідомлень в даркнеті кіберзлочинці повідомили, що заробили мільйони доларів, і тепер хочуть «зробити світ кращим».

До повідомлення хакери додали скриншоти переказів по $10 тисяч в біткоїнах двом благодійним організаціям — Children International та The Water Project. Щоправда, Children International відмовились від грошей, отриманих таким шляхом.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Незалежно від того, як ми заробляємо, ми раді тому, що можемо допомогти змінити чиєсь життя на краще. Ми вважаємо справедливим, що частина грошей, отриманих від великих корпорацій, піде на благодійність

Хакери Darkside Hackers

Рахунок про оплату

У своєму повідомленні хакери зазначили, що атакують за допомогою програм-вимагачів тільки великі прибуткові компанії, блокуючи ІТ-системи організацій доти, поки не буде виплачений викуп.

Читайте також: 🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум

Про хакерів

Хакерська група Darkside порівняно нова на сцені, але аналіз ринку криптовалют підтверджує, що вони активно вимагають кошти у жертв.

Існують також дані, що вони можуть мати зв’язки з іншими кібер-злочинними групами, відповідальними за великі атаки на такі компанії як Travelex — у січні цього року хакери запросили $6 мільйонів у біткоїнах, аби розблокувати роботу системи.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: