fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎧 Вийде аудіокнига про історію кримських татар

🎧 Vyjde audioknyga pro istoriju krymśkyh tatar
213 людей підтримали проєкт та зібрали ₴148 250, що навіть трішки більше необхідної з початку суми — зібрали 108% коштів.
213 ljudej pidtrymaly projekt ta zibraly ₴148 250, ščo naviť trišky biľše neobhidnoї z počatku sumy — zibraly 108% koštiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Аудіокнига про історію кримських татар. Нещодавно закінчився збір коштів проєкту Світи. Народи. Історія кримських татар — першої аудіокниги українською мовою за друкованим виданням у 4-х томах Валерія Возгріна. Наступні плани — відбір уривків для перекладу, редагування та запис аудіокниги. Команда громадської організації Конгрес активістів культури передбачає публікацію результатів проєкту в першому кварталі 2021 року. Аби створити аудіокнигу, з 3 300 сторінок чотиритомника команда відбере щонайменше 720 сторінок, і перекладе їх українською мовою. Критерії відбору встановлять з істориками та представниками спільноти кримських татар. Аудіокнига — початок масштабного проєкту перекладу праці Історія кримських татар українською мовою. Після її створення перекладачі продовжать перекладати українською всі чотири томи книги, що їх в майбутньому можуть видати друком. Читатйте також: 🧚🏻‍♀️ Українську казку переклали японською мовою. Аудіокнигу розмістять на YouTube та Archive.org. Також її можна буде послухати на: Bandcamp, Soundcloud, Mixcloud, iTunes та Google Play. Про книгу та автора. Завдяки праці В. Возгріна українці дізнаються більше про історію Криму від давніх часів до депортації, стануть зрозумілішими витоки сучасної окупації Криму. Валерій Возгрін, який народився в Акмесджиті (Сімферополі), виріс і сформувався як особистість в Криму — вважав за свій обов’язок розказати правду про ганебні злочини окупантів стосовно кримських татар і Криму загалом.
Реклама 👇 Замовити

Аудіокнига про історію кримських татар

Нещодавно закінчився збір коштів проєкту «Світи. Народи. Історія кримських татар» — першої аудіокниги українською мовою за друкованим виданням у 4-х томах Валерія Возгріна.

Наступні плани — відбір уривків для перекладу, редагування та запис аудіокниги. Команда громадської організації «Конгрес активістів культури» передбачає публікацію результатів проєкту в першому кварталі 2021 року.

🎧 Вийде аудіокнига про історію кримських татар 1

Аби створити аудіокнигу, з 3 300 сторінок чотиритомника команда відбере щонайменше 720 сторінок, і перекладе їх українською мовою. Критерії відбору встановлять з істориками та представниками спільноти кримських татар.

Аудіокнига — початок масштабного проєкту перекладу праці «Історія кримських татар» українською мовою. Після її створення перекладачі продовжать перекладати українською всі чотири томи книги, що їх в майбутньому можуть видати друком.

🎧 Вийде аудіокнига про історію кримських татар 2

Читайте також: 🧚🏻‍♀️ Українську казку переклали японською мовою

Аудіокнигу розмістять на YouTube та Archive.org. Також її можна буде послухати на: Bandcamp, Soundcloud, Mixcloud, iTunes та Google Play.

Про книгу та автора

Завдяки праці В. Возгріна українці дізнаються більше про історію Криму від давніх часів до депортації, стануть зрозумілішими витоки сучасної окупації Криму.

🎧 Вийде аудіокнига про історію кримських татар 3

Валерій Возгрін, який народився в Акмесджиті (Сімферополі), виріс і сформувався як особистість в Криму — вважав за свій обов’язок розказати правду про ганебні злочини окупантів стосовно кримських татар і Криму загалом.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: