fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😇 MEGOGO пропонуватиме брати участь у благодійних проєктах

😇 MEGOGO proponuvatyme braty učasť u blagodijnyh projektah
MEGOGO додав нову функцію для своїх користувачів — можливість брати участь у благодійних проєктах. Для цього медіасервіс запустив спеціальну передплату «Максимальна + Благодійність», додаткові кошти із якої перераховуватимуться до благодійного фонду.
MEGOGO dodav novu funkciju dlja svoїh korystuvačiv — možlyvisť braty učasť u blagodijnyh projektah. Dlja ćogo mediaservis zapustyv speciaľnu peredplatu «Maksymaľna + Blagodijnisť», dodatkovi košty iz jakoї pererahovuvatymuťsja do blagodijnogo fondu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Благодійність на MEGOGO. Нова передплата дозволить користувачу, за наявності власного бажання, приєднатись до благодійної справи. Таким чином, обираючи до придбання Максимальна + Благодійність споживачу буде запропоновано зробити благодійний внесок у розмір 50 додаткових гривень. Напрямок благодійності користувач зможе обирати самостійно. Передплата Максимальна + Благодійність матиме ту ж пропозицію, що й ТБ і Кіно: Максимальна. Її повна вартість становитиме ₴247. Як зазначив керуючий партнер MEGOGO Федір Дроздовський, з новим сервісом займатись благодійністю можна буде в один клік. Зі свого боку ми ведемо перемовини із благодійними фондами, які мають бездоганну репутацію, відкрито й чесно працюють на стороні хороших проєктів. Крім того, користувач отримуватиме повну звітність, і завдяки прозорій статистиці, зможе слідкувати за реалізацією доброї справи, до якої він долучився. Федір Дроздовський. Керуючий партнер MEGOGO. Читатйте також: 😱 Дослідження: спойлери позитивно впливають на прибуток фільмів. Про благодійність. Наразі MEGOGO розпочав співпрацю із благодійним фондом Благомай, що допомогає дітям, які знаходяться у дитячих будинках. Команда ініціативи наразі продовжує залучати ще декілька благодійних фондів, перевіряючи дієвість та прозорість їх діяльності. Зі збільшенням запропонованих користувачеві фондів можна буде власноруч обрати, куди будуть перераховані кошти від благодійної частини нової передплати. Нова благодійна передплата вже доступна у вікні вибору передплат особистого акаунту користувача. Щомісяця медіасервіс MEGOGO публікуватиме звіт з інформацією про те, кому користувачі вже допомогли. Слідкувати за ініціативою можна буде за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Благодійність на MEGOGO

Нова передплата дозволить користувачу, за наявності власного бажання, приєднатись до благодійної справи. Таким чином, обираючи до придбання «Максимальна + Благодійність» споживачу буде запропоновано зробити благодійний внесок у розмір 50 додаткових гривень. Напрямок благодійності користувач зможе обирати самостійно.

Передплата «Максимальна + Благодійність» матиме ту ж пропозицію, що й «ТБ і Кіно: Максимальна». Її повна вартість становитиме ₴247. Як зазначив керуючий партнер MEGOGO Федір Дроздовський, з новим сервісом займатись благодійністю можна буде в один клік.

Зі свого боку ми ведемо перемовини із благодійними фондами, які мають бездоганну репутацію, відкрито й чесно працюють на стороні хороших проєктів. Крім того, користувач отримуватиме повну звітність, і завдяки прозорій статистиці, зможе слідкувати за реалізацією доброї справи, до якої він долучився

Федір Дроздовський, Керуючий партнер MEGOGO
Читайте також: 😱 Дослідження: спойлери позитивно впливають на прибуток фільмів

Про благодійність

Наразі MEGOGO розпочав співпрацю із благодійним фондом «Благомай», що допомогає дітям, які знаходяться у дитячих будинках. Команда ініціативи наразі продовжує залучати ще декілька благодійних фондів, перевіряючи дієвість та прозорість їх діяльності. Зі збільшенням запропонованих користувачеві фондів можна буде власноруч обрати, куди будуть перераховані кошти від благодійної частини нової передплати.

Нова благодійна передплата вже доступна у вікні вибору передплат особистого акаунту користувача.

Щомісяця медіасервіс MEGOGO публікуватиме звіт з інформацією про те, кому користувачі вже допомогли. Слідкувати за ініціативою можна буде за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: