fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😱 Дослідження: спойлери позитивно впливають на прибуток фільмів

😱 Doslidžennja: spojlery pozytyvno vplyvajuť na prybutok fiľmiv
Втім, це працює лише з певною категорією фільмів — з середніми оцінками та відгуками.
Vtim, ce pracjuje lyše z pevnoju kategorijeju fiľmiv — z serednimy ocinkamy ta vidgukamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Позитивний вплив спойлерів на фільми. Науковці Західного університету та Університет Г’юстона провели дослідження про вплив спойлерів на касові збори фільмів, про це передає Phys.org. Вчені обрали для дослідження фільми випущені у період з січня 2013 року по грудень 2017 року у США. На наступному етапі вони порівняли огляди та відгуки кіно на найбільшій платформі для перегляду оцінок фільмів у США —  Internet Movie Database (IMDb). Експерти зясували, що спойлери мають позитивний вплив на прибуток стрічок. Ми вважаємо, що зниження невизначеності — рушійна сила позитивного впливу спойлерів. Якщо потенційні глядачі не впевнені в якості фільму, їм допоможе прийняти рішення пов’язана з сюжетом стрічки інформація, що міститься в рецензіях. Джозеф Рю. Один з авторів статті. Читатйте також: 👍 Казахстан зробив фразу з фільму Борат слоганом реклами для туристів — що це за фільм. Однак, це стосується лише стрічок зі змішаними чи в середньому позитивними відгуками — зазвичай такі фільми мають оцінку від пяти до шести балів. Це обумовлено тим, що глядачі не можуть одразу скласти свою думку стосовно фільму, й спойлери лише заохочують до перегляду. Тому все більше й більше людей обирають для перегляду фільми саме з помірним рейтингом. Науковці навіть рекомендують платформами, на яких залишають рецензії до фільмів, вказувати спойлери. Втім, варто додавати, що в тексті можна знайти певне розкриття сюжету та завчасно залишити застереження про це для читача.
Реклама 👇 Замовити

Позитивний вплив спойлерів на фільми

Науковці Західного університету та Університет Г’юстона провели дослідження про вплив спойлерів на касові збори фільмів, про це передає Phys.org.

Вчені обрали для дослідження фільми випущені у період з січня 2013 року по грудень 2017 року у США. На наступному етапі вони порівняли огляди та відгуки кіно на найбільшій платформі для перегляду оцінок фільмів у США —  Internet Movie Database (IMDb). Експерти з’ясували, що спойлери мають позитивний вплив на прибуток стрічок.

Ми вважаємо, що зниження невизначеності — рушійна сила позитивного впливу спойлерів. Якщо потенційні глядачі не впевнені в якості фільму, їм допоможе прийняти рішення пов’язана з сюжетом стрічки інформація, що міститься в рецензіях

Джозеф Р'ю, Один з авторів статті

😱 Дослідження: спойлери позитивно впливають на прибуток фільмів 1

Читайте також: 👍 Казахстан зробив фразу з фільму «Борат» слоганом реклами для туристів — що це за фільм

Однак, це стосується лише стрічок зі змішаними чи в середньому позитивними відгуками — зазвичай такі фільми мають оцінку від п’яти до шести балів.

Це обумовлено тим, що глядачі не можуть одразу скласти свою думку стосовно фільму, й спойлери лише заохочують до перегляду. Тому все більше й більше людей обирають для перегляду фільми саме з помірним рейтингом.

Науковці навіть рекомендують платформами, на яких залишають рецензії до фільмів, вказувати спойлери. Втім, варто додавати, що в тексті можна знайти певне розкриття сюжету та завчасно залишити застереження про це для читача.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: