fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎸 Цього тижня відбудеться фестиваль дискусій, спілкування та музики Plan B

🎸 Cogo tyžnja vidbudeťsja festyvaľ dyskusij, spilkuvannja ta muzyky Plan B
14-15 листопада відбудеться фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B. Подія поєднає в онлайні три міста — Харків, Івано-Франківськ та Лисичанськ. Фестиваль має дві основні частини: конференцію Plan B Day та музичний фестиваль Plan B Night.
14-15 lystopada vidbudeťsja festyvaľ sociaľnyh innovacij ta novoї muzyky Plan B. Podija pojednaje v onlajni try mista — Harkiv, Ivano-Frankivśk ta Lysyčanśk. Festyvaľ maje dvi osnovni častyny: konferenciju Plan B Day ta muzyčnyj festyvaľ Plan B Night.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фестиваль Plan B. Кожне місто покаже, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту. Головна ціль фестивалю — робити видимими актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, обєднувати їх у прагненні реалізувати важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст. Перший день фестивалю розкаже про музичні формації, що розвивають українську електронну сцену. Кураторами програми live-вечірок є Next Sound з Києва, Shum.Rave зі Словянська й Галерея Неотодрёшь з Лисичанська, Detali з Івано-Франківська. Читатйте також: 🥇 Радіо Аристократи анонсували ювілейну премію Aprize Music Award 2020. Організатори долучили 16 музикантів з Харкова, Івано-Франківська, Берліна, Сєвєродонецька, Сум, Луганська, Чернівців, Коломиї, Києва та Дніпра. Програму доповнить візуальна частина — з 3D-мепінгом, відеоартом, віджеїнгом та перформансами. Другий день, 15 листопада, — лекційно-дискусійний та з концертом нової музики. Розпочне ранок неділі конференція про соціальні інновації, підприємництво та культуру. Досвідом поділяться українські та міжнародні спікери. Ми організовуємо конференцію, щоб поговорити про глобальні виклики та локальні рішення, про соціальне підприємництво та культуру співіснування, про технології та екологію, права людей та вплив мистецтва на суспільство, про розвиток спільнот та сучасну освіту. Аліна Ханбабаєва. Директорка фестивалю Plan B. Завершиться фестиваль концертом нової музики від СТАСІК, Ragapop, Ptakh Jung та Reinish, Kharkiv Guitar Quartet та Kurs Valüt. Деякі музиканти представлять раніше не анонсовані релізи. Трансляція відбудеться на сторінці Plan B та на нашій сторінці у Facebook.
Реклама 👇 Замовити

Фестиваль Plan B

Кожне місто покаже, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту. Головна ціль фестивалю — робити видимими актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об’єднувати їх у прагненні реалізувати важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст.

Перший день фестивалю розкаже про музичні формації, що розвивають українську електронну сцену. Кураторами програми live-вечірок є Next Sound з Києва, Shum.Rave зі Слов’янська й «Галерея Неотодрёшь» з Лисичанська, Detali з Івано-Франківська.

🎸 Цього тижня відбудеться фестиваль дискусій, спілкування та музики Plan B 1

Читайте також: 🥇 Радіо Аристократи анонсували ювілейну премію Aprize Music Award 2020

Організатори долучили 16 музикантів з Харкова, Івано-Франківська, Берліна, Сєвєродонецька, Сум, Луганська, Чернівців, Коломиї, Києва та Дніпра. Програму доповнить візуальна частина — з 3D-мепінгом, відеоартом, віджеїнгом та перформансами.

Другий день, 15 листопада, — лекційно-дискусійний та з концертом нової музики. Розпочне ранок неділі конференція про соціальні інновації, підприємництво та культуру. Досвідом поділяться українські та міжнародні спікери.

Ми організовуємо конференцію, щоб поговорити про глобальні виклики та локальні рішення, про соціальне підприємництво та культуру співіснування, про технології та екологію, права людей та вплив мистецтва на суспільство, про розвиток спільнот та сучасну освіту

Аліна Ханбабаєва, Директорка фестивалю Plan B

Завершиться фестиваль концертом нової музики від СТАСІК, Ragapop, Ptakh Jung та Reinish, Kharkiv Guitar Quartet та Kurs Valüt. Деякі музиканти представлять раніше не анонсовані релізи.

Трансляція відбудеться на сторінці Plan B та на нашій сторінці у Facebook.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: