fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Скільки днів потрібно, щоб заробити на iPhone 12 Pro — дослідження

📱 Skiľky dniv potribno, ščob zarobyty na iPhone 12 Pro — doslidžennja
Найгірший показник у Філіппінах, там треба працювати 88,2 дня. А найкращий — у Швейцарії, там треба працювати 4,4, аби придбати новий iPhone.
Najgiršyj pokaznyk u Filippinah, tam treba pracjuvaty 88,2 dnja. A najkraščyj — u Švejcariї, tam treba pracjuvaty 4,4, aby prydbaty novyj iPhone.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Скільки працювати на iPhone 12 Pro. Аналітики Picodi порівняли ціни на iPhone 12 Pro (128 GB) із середньою зарплатою в декількох десятках країн і порахували, скільки потрібно працювати жителям тієї чи іншої країни, щоб заробити на новий флагман від Apple. В Україні iPhone 12 Pro на 128 GB коштує 39 999 грн. При цьому в коробці з новим флагманом покупці більше не знайдуть ні зарядного пристрою, ні навушників. Читатйте також: 🍏 Apple представила iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 mini та HomePod mini — як пройшла презенатція. За даними Державної служби статистики України середня зарплата в країні становить 1 1998 ₴ (9 658 грн. Після відрахування податків). Виходить, що середньостатистичний українець повинен відпрацювати 87 днів, щоб заробити на iPhone 12 Pro (і при цьому нічого не їсти). У порівнянні з торішнім індексом айфона показники України покращилися на 9,7 дня. Високий рівень доходів у Швейцарії, США та Австралії дозволяє заробити на новий iPhone за 4,4, 6,1 і 6,6 дня відповідно. Найгірший результат з усіх країн, де відома ціна нового iPhone 12 Pro, належить Філіппінам: тут середньостатистичний житель повинен працювати на iPhone 88,2 дня. У Німеччині та Польщі новий гаджет рівнозначний за вартістю 9,7 і 28,3 робочого дня. Методологія. Індекс iPhone 2020 був розрахований на основі офіційних цін iPhone 12 Pro (з памяттю 128 GB), зазначених в регіональних магазинах Apple або в авторизованих продавців. Інформація про середню заробітну плату була взята з сайтів національних статистичних управлінь або відповідних міністерств і є актуальною на момент публікації цін на iPhone в конкретній країні. Розмір зарплати після сплати податків розрахований за допомогою місцевих калькуляторів зарплат. Місячну зарплату поділили на 21 — середня кількість робочих днів у місяці. У країнах, де статистичні відомства користуються тижневими ставками, розмір доходу ділили на 5.
Реклама 👇 Замовити

Скільки працювати на iPhone 12 Pro

Аналітики Picodi порівняли ціни на iPhone 12 Pro (128 GB) із середньою зарплатою в декількох десятках країн і порахували, скільки потрібно працювати жителям тієї чи іншої країни, щоб заробити на новий флагман від Apple.

В Україні iPhone 12 Pro на 128 GB коштує 39 999 грн. При цьому в коробці з новим флагманом покупці більше не знайдуть ні зарядного пристрою, ні навушників.

📱 Скільки днів потрібно, щоб заробити на iPhone 12 Pro — дослідження 1

Читайте також: 🍏 Apple представила iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 mini та HomePod mini — як пройшла презенатція

За даними Державної служби статистики України середня зарплата в країні становить 1 1998 ₴ (9 658 грн. Після відрахування податків). Виходить, що середньостатистичний українець повинен відпрацювати 87 днів, щоб заробити на iPhone 12 Pro (і при цьому нічого не їсти). У порівнянні з торішнім індексом айфона показники України покращилися на 9,7 дня.

Високий рівень доходів у Швейцарії, США та Австралії дозволяє заробити на новий iPhone за 4,4, 6,1 і 6,6 дня відповідно.

Найгірший результат з усіх країн, де відома ціна нового iPhone 12 Pro, належить Філіппінам: тут середньостатистичний житель повинен працювати на iPhone 88,2 дня. У Німеччині та Польщі новий гаджет рівнозначний за вартістю 9,7 і 28,3 робочого дня.

Методологія

Індекс iPhone 2020 був розрахований на основі офіційних цін iPhone 12 Pro (з пам’яттю 128 GB), зазначених в регіональних магазинах Apple або в авторизованих продавців. Інформація про середню заробітну плату була взята з сайтів національних статистичних управлінь або відповідних міністерств і є актуальною на момент публікації цін на iPhone в конкретній країні. Розмір зарплати після сплати податків розрахований за допомогою місцевих калькуляторів зарплат. Місячну зарплату поділили на 21 — середня кількість робочих днів у місяці. У країнах, де статистичні відомства користуються тижневими ставками, розмір доходу ділили на 5.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: