fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Віталік Бутерін розповів про переваги валідаторів Ethereum 2.0

🤖 Vitalik Buterin rozpoviv pro perevagy validatoriv Ethereum 2.0
Очікується, що збільшення розміру штрафів відбудеться не раніше ніж 4-6 місяців стабільної роботи мережі.
Očikujeťsja, ščo zbiľšennja rozmiru štrafiv vidbudeťsja ne raniše niž 4-6 misjaciv stabiľnoї roboty mereži.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Переваги валідаторів Ethereum 2.0. Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін, розповів про переваги участі у попередньому стейкінгу у мережі Ethereum 2.0. Як він повідомив, протягом перших місяців роботи протоколу нової мережі штрафи не будуть перевищувати чверті від розміру стейка тестової мережі Medalla. Окрім того, річна прибутковість стейкінга в мережі за наявності мінімального порогу депозитів становитиме приблизно 25%. Навіть якщо ви будете оштрафовані протягом трьох перших тижнів після приєднання, стейкінг, ймовірно, як і раніше буде залишатися для вас прибутковим. Віталік Бутерін. Співзасновник Ethereum. Користувачі очікують, що лише через 4-6 місяців стабільної роботи мережі зможе відбутись збільшення розміру штрафів — не раніше. Штрафи призначатимуть лише за порушення правил та зловмисні дії. Також є невеликий шанс, що його можна буде отримати через баг, однак шанс цього занадто малий, аби перейматись зайвий раз. Нещодавно розробники оголосили про депозитний контракт, за допомогою якого планують запустити мережу Ethereum 2.0. Запуск Ethereum 2.0. Згідно з умовами депозитного контракту, кожен власник ETH, який бажає взяти участь у стейкінгу, може стати валідатором нового блокчейну. Для цього необхідно заблокувати 32 ETH, відправивши їх за адресою, відкритою для прийому депозитів. Для запуску нульової фази Beacon Chain проєкту потрібно зібрати 16 384 валідаторів — це 524 288 токенів ETH, що складає приблизно $210 мільйонів. Читатйте також: 💪🏻 Користувачі переказали 53 113 ETH на Ethereum 2.0 — 10% до запуску. Очікується, що остаточна сума, необхідна для аби зробити запуск ETH 2.0, буде зібрана вже до 1 грудня цього року. Втім, розробники обговорюють, що необхідну кількість коштів має бути зібрано не пізніше ніж за тиждень до цієї дати — якщо це не зробити вчасно, то запуск Beacon Chain знову відкладуть. https://twitter.com/evan_van_ness/status/1324011308417798146 Після запуску ETH 2.0 інвестори отримають певну винагороду. Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін відправив на депозитний договір 3 200 ETH (~$1,3 млн). Нещодавно ми запустили наш новий розділ присвячений криптовалютам — Na chasi Crypto. Партнером нашого розділу є біржа Binance, разом з якою ми оголосили конкурс з бонусами на $1 000. Акція від Na chasi Crypto. До 15 листопада перші 100 людей, які зареєструються на біржі за нашим посиланням, пройдуть верифікацію та придбають криптовалюту на $50 (~1450₴) і більше, отримають у подарунок $5 BUSD. Підписуйтесь на нас у Telegram та Twitter.
Реклама 👇 Замовити

Переваги валідаторів Ethereum 2.0

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін, розповів про переваги участі у попередньому стейкінгу у мережі Ethereum 2.0🤖 Віталік Бутерін розповів про переваги валідаторів Ethereum 2.0 1😎 Ethereum 2.0: чого очікувати від нової версії розповів Віталік Бутерін — покращення пропускної здатності.

Як він повідомив, протягом перших місяців роботи протоколу нової мережі штрафи не будуть перевищувати чверті від розміру стейка тестової мережі Medalla.

Окрім того, річна прибутковість стейкінга в мережі за наявності мінімального порогу депозитів становитиме приблизно 25%.

Навіть якщо ви будете оштрафовані протягом трьох перших тижнів після приєднання, стейкінг, ймовірно, як і раніше буде залишатися для вас прибутковим

Віталік Бутерін, Співзасновник Ethereum

Користувачі очікують, що лише через 4-6 місяців стабільної роботи мережі зможе відбутись збільшення розміру штрафів — не раніше. Штрафи призначатимуть лише за порушення правил та зловмисні дії. Також є невеликий шанс, що його можна буде отримати через баг, однак шанс цього занадто малий, аби перейматись зайвий раз.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Нещодавно розробники оголосили про депозитний контракт, за допомогою якого планують запустити мережу Ethereum 2.0🤖 Віталік Бутерін розповів про переваги валідаторів Ethereum 2.0 2🧐 Розробники Ethereum озвучили дату запуску ETH 2.0.

Запуск Ethereum 2.0

Згідно з умовами депозитного контракту, кожен власник ETH, який бажає взяти участь у стейкінгу, може стати валідатором нового блокчейну. Для цього необхідно заблокувати 32 ETH, відправивши їх за адресою, відкритою для прийому депозитів. Для запуску нульової фази Beacon Chain проєкту потрібно зібрати 16 384 валідаторів — це 524 288 токенів ETH, що складає приблизно $210 мільйонів.

Читайте також: 💪🏻 Користувачі переказали 53 113 ETH на Ethereum 2.0 — 10% до запуску

Очікується, що остаточна сума, необхідна для аби зробити запуск ETH 2.0🤖 Віталік Бутерін розповів про переваги валідаторів Ethereum 2.0 2🧐 Розробники Ethereum озвучили дату запуску ETH 2.0, буде зібрана вже до 1 грудня цього року.

Втім, розробники обговорюють, що необхідну кількість коштів має бути зібрано не пізніше ніж за тиждень до цієї дати — якщо це не зробити вчасно, то запуск Beacon Chain знову відкладуть.

Після запуску ETH 2.0 інвестори отримають певну винагороду. Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін відправив на депозитний договір 3 200 ETH (~$1,3 млн).

Нещодавно ми запустили наш новий розділ присвячений криптовалютам — Na chasi Crypto. Партнером нашого розділу є біржа Binance, разом з якою ми оголосили конкурс з бонусами на $1 000.

Акція від Na chasi Crypto

До 15 листопада перші 100 людей, які зареєструються на біржі за нашим посиланням, пройдуть верифікацію та придбають криптовалюту на $50 (~1450₴) і більше, отримають у подарунок $5 BUSD.

Підписуйтесь на нас у Telegram та Twitter.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: