fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛰 Держекоінспекція фіксуватиме екологічні порушення за допомогою аерокосмічної зйомки

🛰 Deržekoinspekcija fiksuvatyme ekologični porušennja za dopomogoju aerokosmičnoї zjomky
Державна екологічна інспекція буде відслідковувати незаконні вирубки лісу, розробки кар’єрів, а також фіксувати транспорт порушників за допомогою аерокосмічної зйомки.
Deržavna ekologična inspekcija bude vidslidkovuvaty nezakonni vyrubky lisu, rozrobky kar’jeriv, a takož fiksuvaty transport porušnykiv za dopomogoju aerokosmičnoї zjomky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Екологічні порушення та аерокосмічна зйомка. Як розповів голова Держекоінспекції Андрій Мальований, в рамках співпраці з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління інспекція отримуватиме дані дистанційного зондування землі, які навчальному закладу надає Національний центр управління та випробувань космічних засобів. За його словами, завдяки такому екологічному моніторингу Держекоінспекція зможе не тільки виявляти порушення, а і фіксувати автівки, на яких пересувались злочинці, та оцінити загальну екологічну ситуацію в ретроспективі. За допомогою аерокосмічних знімків, здійснених під час зондування, ДЕІ зможе: Читатйте також: 📊 Експеримент: забруднення повітря у Києві сягає висоти 80 метрів біля доріг. виявляти незаконні розробки кар’єрів, масові вирубки лісу та інші екологічні порушення; фіксувати транспорт, на якому пересувались порушники; оцінювати загальну екологічну ситуацію в ретроспективі, порівнюючи знімки за різні періоди; проводити інвентаризацію та оцінку якості земель. Це все дозволить Держекоінспекції точніше фіксувати злочини проти довкілля та швидше знаходити винуватців. А ретроспективний аналіз допоможе зрозуміти, на яких територіях потрібно проводити посилений контроль . Андрій Мальований. Голова Держекоінспекції. Проєкт проводитимуть у пілотному режимі в рамках співпраці ДЕІ та Державної екологічної академії. Також Андрій Мальований додав, що для реалізації цього пілотного проєкту буде створено спільний центр з Державною екологічною академією та Держекоінспекцією. А згодом планують запустити  такий аерокосмічний моніторинг на постійній основі.
Реклама 👇 Замовити

Екологічні порушення та аерокосмічна зйомка

Як розповів голова Держекоінспекції Андрій Мальований, в рамках співпраці з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління інспекція отримуватиме дані дистанційного зондування землі, які навчальному закладу надає Національний центр управління та випробувань космічних засобів.

За його словами, завдяки такому екологічному моніторингу Держекоінспекція зможе не тільки виявляти порушення, а і фіксувати автівки, на яких пересувались злочинці, та оцінити загальну екологічну ситуацію в ретроспективі.

За допомогою аерокосмічних знімків, здійснених під час зондування, ДЕІ зможе:

Читайте також: 📊 Експеримент: забруднення повітря у Києві сягає висоти 80 метрів біля доріг
  • виявляти незаконні розробки кар’єрів, масові вирубки лісу та інші екологічні порушення;
  • фіксувати транспорт, на якому пересувались порушники;
  • оцінювати загальну екологічну ситуацію в ретроспективі, порівнюючи знімки за різні періоди;
  • проводити інвентаризацію та оцінку якості земель.

Це все дозволить Держекоінспекції точніше фіксувати злочини проти довкілля та швидше знаходити винуватців. А ретроспективний аналіз допоможе зрозуміти, на яких територіях потрібно проводити посилений контроль

Андрій Мальований, Голова Держекоінспекції

🛰 Держекоінспекція фіксуватиме екологічні порушення за допомогою аерокосмічної зйомки 1

Проєкт проводитимуть у пілотному режимі в рамках співпраці ДЕІ та Державної екологічної академії. Також Андрій Мальований додав, що для реалізації цього пілотного проєкту буде створено спільний центр з Державною екологічною академією та Держекоінспекцією. А згодом планують запустити  такий аерокосмічний моніторинг на постійній основі.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: