fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👩🏼‍🏫 Google запустив курс з дистанційного навчання для українських вчителів

👩🏼‍🏫 Google zapustyv kurs z dystancijnogo navčannja dlja ukraїnśkyh včyteliv
Навчання розпочнеться вже цього місця.
Navčannja rozpočneťsja vže ćogo miscja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Курси Google для вчителів. Міністерство освіти та науки України та Google Україна проведуть безкоштовні освітні курси для українських вчителів з дистанційного навчання під час карантину COVID-19. 👩🏼‍🏫 Курси Google для вчителів. Як дистанційно навчати Під час курсу Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії  учасники дізнаються про можливості застосунків Google Workspace (G Suite) при роботі з компютерами та на мобільних пристроях. Також навчатимуть базовим налаштуванням для безпечної роботи в інтернеті, аби конференції були конфіденційними й небажані користувачі не могли потурбувати під час навчання. Окрім того, вчителі отримають підвищення кваліфікації — за умови успішного завершення курсу вони отримають електронний сертифікат від Google та Міністерства. Аби успішно завершити курси, необхідно виконати 80% усіх запропонованих завдань та мати 80% правильних відповідей на запитання підсумкового тесту. Наприкінці курсу можна буде отримати сертифікат від Google про підвищення кваліфікації. Програма курсу складається із відеолекцій, часу на самостійне опрацювання та складання підсумкового тесту. Загалом курс розрахований на 15 годин: Читатйте також: 😎 Цейво, трясця, викупаєш: зявився онлайн-проєкт, який навчає іноземців українському сленгу. 5 модулів, які складаються з 2-х годин відеолекцій (можна переглядати в записі) разом з тренером; 1 година на самостійне опрацювання; 1 година — складання підсумкового тесту. Вчителі отримають методичний супровід та консультації під час навчання. Також будуть консультації від тренерів у спеціальних зустрічах в Google Meet. Навчання триватиме з 12 до 22 листопада 2020 року. Детальніше про курси можна дізнатись за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Курси Google для вчителів

Міністерство освіти та науки України та Google Україна проведуть безкоштовні освітні курси для українських вчителів з дистанційного навчання під час карантину COVID-19.

👩🏼‍🏫 Курси Google для вчителів. Як дистанційно навчати

Під час курсу «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії»  учасники дізнаються про можливості застосунків Google Workspace (G Suite) при роботі з комп’ютерами та на мобільних пристроях. Також навчатимуть базовим налаштуванням для безпечної роботи в інтернеті, аби конференції були конфіденційними й небажані користувачі не могли потурбувати під час навчання.

Окрім того, вчителі отримають підвищення кваліфікації — за умови успішного завершення курсу вони отримають електронний сертифікат від Google та Міністерства. Аби успішно завершити курси, необхідно виконати 80% усіх запропонованих завдань та мати 80% правильних відповідей на запитання підсумкового тесту.

Наприкінці курсу можна буде отримати сертифікат від Google про підвищення кваліфікації.

Програма курсу складається із відеолекцій, часу на самостійне опрацювання та складання підсумкового тесту. Загалом курс розрахований на 15 годин:

Читайте також: 😎 «Цейво, трясця, викупаєш»: з’явився онлайн-проєкт, який навчає іноземців українському сленгу
  • 5 модулів, які складаються з 2-х годин відеолекцій (можна переглядати в записі) разом з тренером;
  • 1 година на самостійне опрацювання;
  • 1 година — складання підсумкового тесту.

Вчителі отримають методичний супровід та консультації під час навчання. Також будуть консультації від тренерів у спеціальних зустрічах в Google Meet.

Навчання триватиме з 12 до 22 листопада 2020 року. Детальніше про курси можна дізнатись за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: