fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 Креативна Європа запускає онлайн-курс про залучення грантів — до €2 млн на проєкт

🤑 Kreatyvna Jevropa zapuskaje onlajn-kurs pro zalučennja grantiv — do €2 mln na projekt
В онлайн-курсі покроково пояснюють, як залучати грантові кошти на культурний або креативний проєкт: від вибору конкурсу у підпрограмах «Креативної Європи» до подачі звітності по втіленню проєкту.
V onlajn-kursi pokrokovo pojasnjujuť, jak zalučaty grantovi košty na kuľturnyj abo kreatyvnyj projekt: vid vyboru konkursu u pidprogramah «Kreatyvnoї Jevropy» do podači zvitnosti po vtilennju projektu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Гранти Креативної Європи. Рамкова програма Європейського Союзу Креативна Європа спільно з освітньою платформою Креативна Практика запускають безкоштовний онлайн-курс Європейські гранти для культурних та креативних проєктів. В рамках програми онлайн-курсу експерти Креативної Європи розкажуть про формування команди, міжнародні партнерства, комунікаційну стратегію, фінансовий план, заповнення проєктної заявки, та на які етапи потрібно очікувати після отримання самого гранту. Про Креативну Європу. Читатйте також: 🎨 Ми отримали грант. Що робити далі та як правильно реалізувати проєкт. Креативна Європа — це рамкова програма Європейського Союзу, націлена на розвиток культурних та креативних проєктів. Україна є учасником програми, а отже українські організації мають можливість отримати грантову підтримку до 2 мільйонів євро. Деякі проєкти з України вже залучили грантову підтримку. Зокрема, кінофестиваль Молодість та Одеський Міжнародний Кінофестиваль (ОМКФ). Креативна Європа допомагає українським організаціям отримати суттєву грантову підтримку та працювати на міжнародному рівні. Наше Бюро для допомоги заявникам організовує міжнародні нетворкінги для пошуку закордонних партнерів, проводить особисті консультації, а зараз ще й підготувало спеціальний курс з освітньою платформою Креативна Практика, щоб кожен бажаючий міг зрозуміти тонкощі грантового процесу та ефективно підготуватись до нових конкурсів. Сподіваємось, він всім стане у нагоді! . Альона Дмуховська. Проєктна менеджерка Національного бюро програми Європейського Союзу Креативна Європа в Україні. Прем’єра курсу запланована на 25 листопада, але вже зараз можна оформити попередню реєстрацію на участь. 🎨 Про Креативну Практику. .
Реклама 👇 Замовити

Гранти Креативної Європи

Рамкова програма Європейського Союзу «Креативна Європа» спільно з освітньою платформою Креативна Практика запускають безкоштовний онлайн-курс «Європейські гранти для культурних та креативних проєктів».

В рамках програми онлайн-курсу експерти «Креативної Європи» розкажуть про формування команди, міжнародні партнерства, комунікаційну стратегію, фінансовий план, заповнення проєктної заявки, та на які етапи потрібно очікувати після отримання самого гранту.

🤑 Креативна Європа запускає онлайн-курс про залучення грантів — до €2 млн на проєкт 1

Про «Креативну Європу»

Читайте також: 🎨 Ми отримали грант. Що робити далі та як правильно реалізувати проєкт

«Креативна Європа» — це рамкова програма Європейського Союзу, націлена на розвиток культурних та креативних проєктів.

Україна є учасником програми, а отже українські організації мають можливість отримати грантову підтримку до 2 мільйонів євро. Деякі проєкти з України вже залучили грантову підтримку. Зокрема, кінофестиваль «Молодість» та Одеський Міжнародний Кінофестиваль (ОМКФ).

«Креативна Європа» допомагає українським організаціям отримати суттєву грантову підтримку та працювати на міжнародному рівні. Наше Бюро для допомоги заявникам організовує міжнародні нетворкінги для пошуку закордонних партнерів, проводить особисті консультації, а зараз ще й підготувало спеціальний курс з освітньою платформою Креативна Практика, щоб кожен бажаючий міг зрозуміти тонкощі грантового процесу та ефективно підготуватись до нових конкурсів. Сподіваємось, він всім стане у нагоді!

Альона Дмуховська, Проєктна менеджерка Національного бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні

Прем’єра курсу запланована на 25 листопада, але вже зараз можна оформити попередню реєстрацію на участь.

🎨 Про «Креативну Практику»

«Креативна Практика» — це освітня платформа, створена командою CASES за сприяння креативних компаній України. Минулого року проєкт презентував🤑 Креативна Європа запускає онлайн-курс про залучення грантів — до €2 млн на проєкт 2Восени в Україні запустять Creative Practice — освітню платформу для креативних фахівців. Навіщо і хто це робить освітній курс «Основи дизайну», теоретична частина якого також зараз безкоштовна та доступна онлайн.

Креативна практика

Освітня платформа включає:

  • освітні продукти (курси, окремі лекції та спеціальні формати),
  • онлайн-платформу для навчання,
  • систему профілів студентів,
  • систему сертифікації,
  • програму допомоги в працевлаштуванні.

«Креативна Практика» створюється групою українських креативних компаній на основі реальних практик і знань особливостей роботи креативної індустрії. На поточний момент в робочу групу входять Deco.agency, Aimbulance, Arena Media Expert, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals та інші представники креативної індустрії.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: