Підсумки Ukrainian Israeli Innovation Summit
27 жовтня відбувся третій Ukrainian Israeli Innovation Summit. Цього року вся увага була сфокусована на інноваціях, спрямованих на пошук рішень для подолання наслідків, викликаних пандемією і світовою кризою.
У саміті взяли участь офіційні особи України та Ізраїлю, провідні компанії та лідери ІТ-індустрій двох країн.
Відкрив захід віцепрем’єр міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua
ЗареєструватисяПандемія — це велика трагедія для людства. Ми не можемо глобально нічого змінити, але можемо самі змінитися. Це шанс як для держави, так і для бізнесу використати цей час на цифровий стрибок, на власний розвиток. І Мінцифра використовує цей шанс.
На заході також виступили міністри охорони здоров’я та посли двох країн. Іншими ключовими спікерами стали засновник і головний виконавчий директор найбільшої краудфандінгової платформи для інвесторів OurCrowd Джон Медвед, легенда ізраїльської технологічної екосистеми Йоссі Варді й головний виконавчий директор Start-Up Nation Central Юджин Кандель.
Учасники обговорили українсько-ізраїльське співробітництво під час пандемії COVID-19, трансформацію венчурних інвестицій і нову реальність стартапів.
Наша мета — створювати можливості для бізнесів та зміцнювати професійні зв'язки між країнами. Саміт — це платформа для відкритого діалогу, стартовий майданчик для запуску нових проєктів, обміну досвідом і знаннями, проведення переговорів і зустрічей. У цьому році конференція відбулася в змішаному форматі. Можливо, в майбутньому ми й далі будемо поєднувати онлайн і оффлайн, додаючи більше інтерактиву та залучаючи найцікавіших і фізично важкодоступних експертів світового рівня.
За десять годин прямого ефіру організатори провели чотири панельні дискусії, виступив 51 доповідач, були презентовані 17 нових українських та ізраїльських розробок в галузі медицини. Понад 800 онлайн-учасників могли підключиться до випадкового нетворкінгу на платформі Pine Event Management Tool, де проходила конференція. Трансляцію саміту також можна було подивитись у Facebook.
За останні три роки, завдяки Ukrainian Israeli Innovation Summit, співпраця між двома країнами в ІТ-сфері вийшла на якісно новий рівень:
- Більше ніж 200 ізраїльських технологічних компаній і 1000 підприємців та інвесторів відвідали Україну
- Відбулося понад 400 зустрічей між технологічними компаніями двох країн
- Близько 30 ізраїльських стартапів відкрили офіси в Україні
- Більш як 50 українських технологічних компаній знайшли нових клієнтів в Ізраїлі
- Обсяг продажів українських IT-послуг ізраїльським клієнтам склав більше $ 150 млн
- Близько 40% ІТ-сервісів Ізраїль купує з України
Одна з найбільших сервісних ІТ-компаній Sigma Software стала співорганізатором події.
Наша команда організувала студію для трансляції заходу з Києва. Для нас це був перший досвід проведення такої масштабної міжнародної події. Коли переміщення між країнами ускладнено, ми застосовуємо креативні методи, щоб будувати бізнес мости й створювати нові бізнес-можливості.
З боку Ізраїлю співорганізатором заходу вже третій рік поспіль виступила компанія JSCapital. Роман Гольд, керуючий партнер JScapital, поділився секретом успіху Ізраїлю:
Наша стартап-екосистема народилася в умовах нестабільності, вона звикла розвиватися в такому режимі. ДНК стійкості ізраїльської стартап-індустрії заснована на двох чинниках: доступності венчурного капіталу і зростаючого попиту на інновації з боку міжнародних корпорацій, яких в країні більше ніж 530.
Третій Ukrainian Israeli Innovation Summit завершився пітч-сесією українських стартапів, які розробляють соціально-орієнтовані продукти.
Такі проєкти, як A.D.A.M., Cardio.AI, Doctor Online, MindSelf, Bimedis, Qardiax Inc, UniExo, Black Snow і IOON отримали можливість заявити про себе і потрапити на радари десятків українських та ізраїльських інвесторів.
Вже понад три роки ми розповідаємо вам про нові можливості. Будемо вдячні за підтримку!
📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Додати коментар