fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 «Історія інтернету та вебдизайну»: Креативна Практика представила документальні мініфільми

🤓 «Istorija internetu ta vebdyzajnu»: Kreatyvna Praktyka predstavyla dokumentaľni minifiľmy
Освітня платформа «Креативна Практика» створила серію анімованих мініфільмів про історію інтернету та вебдизайну.
Osvitnja platforma «Kreatyvna Praktyka» stvoryla seriju animovanyh minifiľmiv pro istoriju internetu ta vebdyzajnu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Історія інтернету та вебдизайну. В мініфільмах досліджується не лише історія вебсайтів, але й те, що їй передує — історія комп’ютерних мереж, проєкту Арпанет, поява Всесвітньої Павутини. Також в роликах показують перші вебсайти відомих брендів, розповідають про браузерні війни та намагаються передрікати майбутнє вебсайтів. Як зазначив автор проєкту Креативної Практики та платформи CASES Анатолій Попель, знати минуле розвитку інтернету важливе для його майбутнього. Наразі існує не так вже й багато цілісних матеріалів стосовно історії галузі вебдизайну. А поміж тим, без розуміння її витоків, еволюції та рушійних сил розвитку вивчення вебдизайну видається неповним. Без розуміння минулого галузі, складно розуміти її майбутнє. Ми вирішили, що буде круто, якщо такі матеріали з‘являться, і якщо кожен студент, що вивчає вебдизайн на курсах чи самостійно, матиме до них доступ. Тож ми вирішили викласти їх у вільний доступ.. Анатолій Попель. Автор проєкту Креативної Практики та платформи CASES. https://youtu.be/gJaxyk6kykU Читатйте також: 🎨 Курси графічного дизайну онлайн: як працює освітня онлайн-платформа Креативна Практика. Озвучує ролики Кирило Нікітенко, актор дублювання та актор театру Чорний Квадрат. Мініфільми вже опубліковані на каналі Креативної Практики в YouTube, в Facebook та незабаром стануть доступні на медіасервісі MEGOGO. 🎨 Про Креативну Практику. .
Реклама 👇 Замовити

«Історія інтернету та вебдизайну»

В мініфільмах досліджується не лише історія вебсайтів, але й те, що їй передує — історія комп’ютерних мереж, проєкту Арпанет, поява Всесвітньої Павутини.

Також в роликах показують перші вебсайти відомих брендів, розповідають про браузерні війни та намагаються передрікати майбутнє вебсайтів.

Як зазначив автор проєкту «Креативної Практики» та платформи CASES Анатолій Попель, знати минуле розвитку інтернету важливе для його майбутнього.

Наразі існує не так вже й багато цілісних матеріалів стосовно історії галузі вебдизайну. А поміж тим, без розуміння її витоків, еволюції та рушійних сил розвитку вивчення вебдизайну видається неповним. Без розуміння минулого галузі, складно розуміти її майбутнє. Ми вирішили, що буде круто, якщо такі матеріали з‘являться, і якщо кожен студент, що вивчає вебдизайн на курсах чи самостійно, матиме до них доступ. Тож ми вирішили викласти їх у вільний доступ.

Анатолій Попель, Автор проєкту «Креативної Практики» та платформи CASES

Читайте також: 🎨 Курси графічного дизайну онлайн: як працює освітня онлайн-платформа Креативна Практика

Озвучує ролики Кирило Нікітенко, актор дублювання та актор театру «Чорний Квадрат».

Мініфільми вже опубліковані на каналі Креативної Практики в YouTube, в Facebook та незабаром стануть доступні на медіасервісі MEGOGO.

🎨 Про «Креативну Практику»

«Креативна Практика» — це освітня платформа, створена командою CASES за сприяння креативних компаній України. Минулого року проєкт презентував🤓 «Історія інтернету та вебдизайну»: Креативна Практика представила документальні мініфільми 1Восени в Україні запустять Creative Practice — освітню платформу для креативних фахівців. Навіщо і хто це робить освітній курс «Основи дизайну», теоретична частина якого також зараз безкоштовна та доступна онлайн.

Креативна практика

Освітня платформа включає:

  • освітні продукти (курси, окремі лекції та спеціальні формати),
  • онлайн-платформу для навчання,
  • систему профілів студентів,
  • систему сертифікації,
  • програму допомоги в працевлаштуванні.

«Креативна Практика» створюється групою українських креативних компаній на основі реальних практик і знань особливостей роботи креативної індустрії. На поточний момент в робочу групу входять Deco.agency, Aimbulance, Arena Media Expert, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals та інші представники креативної індустрії.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: