fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Марко Галаневич — про ключовий виступ, таємного американського агента, допінг та інформаційну бульбашку

🔈 Podkast «Inše interv’ju»: Marko Galanevyč — pro ključovyj vystup, tajemnogo amerykanśkogo agenta, doping ta informacijnu buľbašku
Після невеличкої перерви до ефіру повертається подкаст «Інше інтерв'ю», і наступним гостем Володимира Анфімова став відомий музикант, участник гурту «ДахаБраха» Марко Галаневич.
Pislja nevelyčkoї perervy do efiru povertajeťsja podkast «Inše interv'ju», i nastupnym gostem Volodymyra Anfimova stav vidomyj muzykant, učastnyk gurtu «DahaBraha» Marko Galanevyč.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учасник українського етногурту ДахаБраха ділиться спогадами про один з найважливіших виступів, розповідає про те, чому їх навчив західний шоу-бізнес та зізнається в тому, який допінг вживають учасники колективу. Слухати. Або за посиланням у вашому улюбленому сервісі подкастів. Станьте спонсором подкасту Інше інтервю. . Слухайте також попередній випуск подкасту: Євген Клопотенко — про ціну перемоги в реаліті, супер-здібності, дівчат та українську ідентичність. Про подкаст Інше інтервю. Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту Інше інтерв’ю – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.
Реклама 👇 Замовити

Учасник українського етногурту «ДахаБраха» ділиться спогадами про один з найважливіших виступів, розповідає про те, чому їх навчив західний шоу-бізнес та зізнається в тому, який допінг вживають учасники колективу.

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Марко Галаневич — про ключовий виступ, таємного американського агента, допінг та інформаційну бульбашку 1

Про що ще розповів Марко Галаневич?

  • ситуацію довкола заборони книги «Справа Василя Стуса»
  • життя в інформаційній бульбашці та «іншу Україну»
  • найбільшу пропозицію гонорару
  • впливу Росії на українську молодь
  • важливий урок від Влада Троїцького

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Марко Галаневич — про ключовий виступ, таємного американського агента, допінг та інформаційну бульбашку 2

Слухати

Або за посиланням у вашому улюбленому сервісі подкастів.

Станьте спонсором подкасту «Інше інтерв'ю»

Пропонуємо найтрендовіший та найефективніший формат інтеграції. За дослідженням Nielsen, реклама в подкасті у 4,4 рази ефективніша за візуальну рекламу.

У випадку спонсорства «Іншого інтерв’ю» ви отримуєте подвійну дію: аудіореклама в подкасті та візуальна реклама на сайті з гарантованими переглядами та прослуховуваннями.

Цікаво? Дивіться деталі за посиланням та пишіть нам на пошту — [email protected]

Слухайте також попередній випуск подкасту: Євген Клопотенко🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Марко Галаневич — про ключовий виступ, таємного американського агента, допінг та інформаційну бульбашку 3🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Євген Клопотенко — про ціну перемоги в реаліті, супер-здібності, дівчат та українську ідентичність — про ціну перемоги в реаліті, супер-здібності, дівчат та українську ідентичність.

Інші подкасти можна знайти під спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: