fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Загальна кількість користувачів соцмереж зросла до 4 млрд — понад половина Землі

📱 Zagaľna kiľkisť korystuvačiv socmerež zrosla do 4 mlrd — ponad polovyna Zemli
Найпопулярнішою соцмережею цього року став Instagram.
Najpopuljarnišoju socmerežeju ćogo roku stav Instagram.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кількість користувачів соцмереж. Згідно з дослідженням міжнародного агентства We Are Social, виявилось, що щомісячна аудиторія соцмереж зросла до чотирьох мільярдів користувачів — а це 53% населення Землі. Дослідження показало, що за останній рік до соціальних мереж приєдналися 450 мільйонів людей. Надалі, за підрахунками дослідників, щоденно до соцмереж приєднуватимуться приблизно два мільйони людей — це 14 нових користувачів щосекунди. На думку вчених така популярність цього року обумовлена пандемією COVID-19. Через самоізоляцію люди проводили більше часу вдома, тому й це вплинуло на збільшення облікових записів у соцмережах. Найбільший попит має Instagram — протягом останніх трьох місяців аудиторія сервісу збільшилась на 76 мільйонів користувачів. Однак за загальною кількістю акаунтів соцмережа програє іншим платформам — у найпопулярнішої соцмережі світу Facebook 2,701 млрд користувачів, далі йдуть YouTube і месенджер WhatsApp із 2 млрд користувачів. Читатйте також: 🚲 Дослідження: через COVID-19 різко збільшилась кількість велосипедистів у Києві. Facebook Messenger користуються 1,3 млрд людей, а TikTok — 689 мільйонів. В середньому один користувач витрачає на соцмережі 2,5 години в день, а всі користувачі в цілому — понад 10 мільярдів годин. На інтернет загалом людина витрачає близько 7 годин на день. На телевізор в середньому витрачається 3,5 години в день, на прослуховування музики — 1,5 години, а на ігри — понад годину. Детально ознайомитись з результатами дослідження можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Кількість користувачів соцмереж

Згідно з дослідженням міжнародного агентства We Are Social, виявилось, що щомісячна аудиторія соцмереж зросла до чотирьох мільярдів користувачів — а це 53% населення Землі.

Дослідження показало, що за останній рік до соціальних мереж приєдналися 450 мільйонів людей. Надалі, за підрахунками дослідників, щоденно до соцмереж приєднуватимуться приблизно два мільйони людей — це 14 нових користувачів щосекунди. На думку вчених така популярність цього року обумовлена пандемією COVID-19. Через самоізоляцію люди проводили більше часу вдома, тому й це вплинуло на збільшення облікових записів у соцмережах.

📱 Загальна кількість користувачів соцмереж зросла до 4 млрд — понад половина Землі 1

Найбільший попит має Instagram — протягом останніх трьох місяців аудиторія сервісу збільшилась на 76 мільйонів користувачів.

Однак за загальною кількістю акаунтів соцмережа програє іншим платформам — у найпопулярнішої соцмережі світу Facebook 2,701 млрд користувачів, далі йдуть YouTube і месенджер WhatsApp із 2 млрд користувачів.

📱 Загальна кількість користувачів соцмереж зросла до 4 млрд — понад половина Землі 2

Читайте також: 🚲 Дослідження: через COVID-19 різко збільшилась кількість велосипедистів у Києві

Facebook Messenger користуються 1,3 млрд людей, а TikTok — 689 мільйонів.

В середньому один користувач витрачає на соцмережі 2,5 години в день, а всі користувачі в цілому — понад 10 мільярдів годин. На інтернет загалом людина витрачає близько 7 годин на день. На телевізор в середньому витрачається 3,5 години в день, на прослуховування музики — 1,5 години, а на ігри — понад годину.

📱 Загальна кількість користувачів соцмереж зросла до 4 млрд — понад половина Землі 3

Детально ознайомитись з результатами дослідження можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: