fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 В Україні з’явилась перша онлайн-платформа для торгівлі облігаціями

🤑 V Ukraїni z'javylaś perša onlajn-platforma dlja torgivli obligacijamy
Згодом обіцяють розробити мобільний застосунок для торгівлі облігаціями.
Zgodom obicjajuť rozrobyty mobiľnyj zastosunok dlja torgivli obligacijamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Де купити ОВДП. Фінансова група ICU створила платформу ICU Trade. За допомогою цієї платформи інвестори зможуть купувати та продавати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) онлайн. Також можна буде миттєво отримати виплати, а сама платформа складається з двох частин: Інформаційного сайту, де можна дізнатись все про особливості ринку Торгової системи ICU Trade Більше нема потреби витрачати багато часу на пошук в інтернеті інформації про ОВДП, все необхідне зібрано в одному місці — на сайті online.icu, який також є входом в нашу торгову систему. Ми забезпечуємо користувачам системи прямий доступ до онлайн-котирувань. Інвестори бачать реальні ринкові ставки ОВДП і можуть купити або продати вибрані папери в кілька кліків.. Євгенія Грищенко. Керівниця відділу брокерського обслуговування клієнтів групи ICU. Як купити облігації. Читатйте також: 🤑 Мені Кличко та трішки Притули!: біржа Kuna випустила токени кандидатів в мери Києва. переглядати детальну інформацію щодо обраних цінних паперів; купувати і продавати ОВДП; стежити за своїм інвестиційним рахунком онлайн в режимі 24/7; отримувати індивідуальні пропозиції по ОВДП; контролювати рух коштів і залишки на рахунку; виводити кошти на свій банківський рахунок. Після первинної реєстрації у брокера, всі операції з купівлі/продажу ОВДП в ICU Trade можна проводити за допомогою електронного підпису з використанням SMS. На платформі можна придбати гривневі, валютні, дисконтні та відсоткові облігації. Сайт працює й на мобільних пристроях. Згодом обіцяють додати мобільні застосунки, аби платформа для торгівлі облігаціями була доступна й для користувачів iOS і Android. Про ОВДП. Облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) — це боргові цінні папери держави, випущені Міністерством фінансів України. Продаючи такі цінні папери, держава бере на себе зобов’язання провести виплати за ними у заздалегідь передбачений термін з визначеною дохідністю.
Реклама 👇 Замовити

Де купити ОВДП

Фінансова група ICU створила платформу ICU Trade. За допомогою цієї платформи інвестори зможуть купувати та продавати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) онлайн.

Також можна буде миттєво отримати виплати, а сама платформа складається з двох частин:

Більше нема потреби витрачати багато часу на пошук в інтернеті інформації про ОВДП, все необхідне зібрано в одному місці — на сайті online.icu, який також є входом в нашу торгову систему. Ми забезпечуємо користувачам системи прямий доступ до онлайн-котирувань. Інвестори бачать реальні ринкові ставки ОВДП і можуть купити або продати вибрані папери в кілька кліків.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Євгенія Грищенко, Керівниця відділу брокерського обслуговування клієнтів групи ICU

Скріншот платформи

Як купити облігації

Читайте також: 🤑 «Мені Кличко та трішки Притули!»: біржа Kuna випустила токени кандидатів в мери Києва
  • переглядати детальну інформацію щодо обраних цінних паперів;
  • купувати і продавати ОВДП;
  • стежити за своїм інвестиційним рахунком онлайн в режимі 24/7;
  • отримувати індивідуальні пропозиції по ОВДП;
  • контролювати рух коштів і залишки на рахунку;
  • виводити кошти на свій банківський рахунок.

Після первинної реєстрації у брокера, всі операції з купівлі/продажу ОВДП в ICU Trade можна проводити за допомогою електронного підпису з використанням SMS. На платформі можна придбати гривневі, валютні, дисконтні та відсоткові облігації.

Скріншот платформи

Сайт працює й на мобільних пристроях. Згодом обіцяють додати мобільні застосунки, аби платформа для торгівлі облігаціями була доступна й для користувачів iOS і Android.

Про ОВДП

Облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) — це боргові цінні папери держави, випущені Міністерством фінансів України. Продаючи такі цінні папери, держава бере на себе зобов’язання провести виплати за ними у заздалегідь передбачений термін з визначеною дохідністю.

Нагадаємо, ми писали, як Binance🤑 В Україні з'явилась перша онлайн-платформа для торгівлі облігаціями 1🤑 Binance виділила $5 млн для розробників виділила $5 млн для розробників.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: