fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤔 У тілі людини випадково знайшли новий орган — «трубчасті залози»

🤔 U tili ljudyny vypadkovo znajšly novyj organ — «trubčasti zalozy»
Ну, як новий орган — він і раніше був, просто на нього раніше не звертали увагу.
Nu, jak novyj organ — vin i raniše buv, prosto na ńogo raniše ne zvertaly uvagu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий орган у тілі людини. Дослідники з Нідерландського інституту раку в Амстердамі виявили в людській голові новий орган — четверту пару великих слинних залоз. Раніше вважалось, що у людини є лише три набори таких залоз, однак нове відкриття доводить, що їх на одне більше. Лікарі випадково помітили цей орган під час обстеження пацієнтів на рак передміхурової залози за допомогою сканера. Врешті вони виявили на знімках два невідомих раніше органи. У людини є три набори великих слинних залоз, але не в цьому місці. Наскільки було відомо раніше, слинні залози в носоглотці мікроскопічно малі. Близько тисячі їх рівномірно розподілені по слизовій оболонці. Тому уявіть собі наше здивування, коли ми виявили це!. Ваутер Вогель. Радіолог-онколог Нідерландського інституту раку. Орган отримав назву трубчасті залози (англ. tubarial glands) через своє анатомічне знаходження поряд з трубчастим валиком в носовій частині глотки. https://www.youtube.com/watch?v=RHAyoQF09X4&feature=emb_logo Читатйте також: 🦍 Вчені (випадково) знайшли новий вид древніх приматів — чому це важливо. Трубчасті залози знайшли у ста інших пацієнтів під час огляду — вони були як у чоловіків, так і у жінок. На думку дослідників цей орган не могли знайти раніше через його важкодоступність — залози знаходяться під основою черепа, де їх важко помітити навіть під час детального аналізу. Наразі вчені планують провести масштабніше дослідження, аби точно перевірити своє відкриття.
Реклама 👇 Замовити

Новий орган у тілі людини

Дослідники з Нідерландського інституту раку в Амстердамі виявили в людській голові новий орган — четверту пару великих слинних залоз. Раніше вважалось, що у людини є лише три набори таких залоз, однак нове відкриття доводить, що їх на одне більше.

Лікарі випадково помітили цей орган під час обстеження пацієнтів на рак передміхурової залози за допомогою сканера. Врешті вони виявили на знімках два невідомих раніше органи.

Світлина «трубчастих залоз»

У людини є три набори великих слинних залоз, але не в цьому місці. Наскільки було відомо раніше, слинні залози в носоглотці мікроскопічно малі. Близько тисячі їх рівномірно розподілені по слизовій оболонці. Тому уявіть собі наше здивування, коли ми виявили це!

Ваутер Вогель, Радіолог-онколог Нідерландського інституту раку

Орган отримав назву «трубчасті залози» (англ. tubarial glands) через своє анатомічне знаходження поряд з трубчастим валиком в носовій частині глотки.

Читайте також: 🦍 Вчені (випадково) знайшли новий вид древніх приматів — чому це важливо

«Трубчасті залози» знайшли у ста інших пацієнтів під час огляду — вони були як у чоловіків, так і у жінок.

На думку дослідників цей орган не могли знайти раніше через його важкодоступність — залози знаходяться під основою черепа, де їх важко помітити навіть під час детального аналізу.

Модель «трубчастих залоз»

Наразі вчені планують провести масштабніше дослідження, аби точно перевірити своє відкриття.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: sciencealert.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: