fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 У трьох містах України пройде онлайн-фестиваль Plan B — що буде на заході

😎 U tŕoh mistah Ukraїny projde onlajn-festyvaľ Plan B — ščo bude na zahodi
14-15 листопада відбудеться фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B. Подія поєднає три міста в онлайні — Харків, Івано-Франківськ та Лисичанськ.
14-15 lystopada vidbudeťsja festyvaľ sociaľnyh innovacij ta novoї muzyky Plan B. Podija pojednaje try mista v onlajni — Harkiv, Ivano-Frankivśk ta Lysyčanśk.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Онлайн-фестиваль Plan B. Кожне місто покаже, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту. Головна ціль фестивалю — показувати актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, обєднувати їх у прагненні робити важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст. Фестиваль має дві основні частини: конференцію та музичний фестиваль. На конференцію організатори запросили спікерів зі всієї країни, плануються й міжнародні фахівці. Plan B Day — це: Читатйте також: 🤭 Околиці часу: розпочалась онлайн фотовиставка про українські професії, що зникають. мотиваційні виступи від активістів, креаторів та культурних діячів; кейси від соціальних підприємців; міжсекторальні дискусії про виклики сьогодення; відкриті інтервю про тренди соціальних інновацій; лекції щодо можливостей фінансування проєктів. Plan B Night розкаже про локальну електронну сцену та нову українську музику. Програму доповнить візуальна частина — з 3D-мепінгом, відеоартом, віджеїнгом та перформансами митців. Окремою подією є серія воркшопів Idea Boot Camp. Протягом цього освітнього проєкту раніше відібрані учасники прокачають власні ідеї разом з українськими та іноземними менторами. Для тих, кому потрібні нові звязки та ідеї, фестиваль влаштовує онлайн-нетворкінг. На події можна буде створити міжсекторальні проєкти та знайти для цього партнерів та команду. За новинами та розкладом можна слідкувати на facebook-сторінці заходу. Також ми вже раніше писали, як в Україні з’явився перший регіональний офіс євроінтеграції — де саме та навіщо він потрібен.
Реклама 👇 Замовити

Онлайн-фестиваль Plan B

Кожне місто покаже, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту. Головна ціль фестивалю — показувати актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об’єднувати їх у прагненні робити важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст.

Фестиваль має дві основні частини: конференцію та музичний фестиваль.

😎 У трьох містах України пройде онлайн-фестиваль Plan B — що буде на заході 1

На конференцію організатори запросили спікерів зі всієї країни, плануються й міжнародні фахівці. Plan B Day — це:

Читайте також: 🤭 «Околиці часу»: розпочалась онлайн фотовиставка про українські професії, що зникають
  • мотиваційні виступи від активістів, креаторів та культурних діячів;
  • кейси від соціальних підприємців;
  • міжсекторальні дискусії про виклики сьогодення;
  • відкриті інтерв’ю про тренди соціальних інновацій;
  • лекції щодо можливостей фінансування проєктів.

Plan B Night розкаже про локальну електронну сцену та нову українську музику. Програму доповнить візуальна частина — з 3D-мепінгом, відеоартом, віджеїнгом та перформансами митців.

Окремою подією є серія воркшопів Idea Boot Camp. Протягом цього освітнього проєкту раніше відібрані учасники прокачають власні ідеї разом з українськими та іноземними менторами.

Для тих, кому потрібні нові зв’язки та ідеї, фестиваль влаштовує онлайн-нетворкінг. На події можна буде створити міжсекторальні проєкти та знайти для цього партнерів та команду.

За новинами та розкладом можна слідкувати на facebook-сторінці заходу.

Також ми вже раніше писали😎 У трьох містах України пройде онлайн-фестиваль Plan B — що буде на заході 2🤓 В Україні з’явився перший регіональний офіс євроінтеграції — де саме та навіщо він потрібен, як в Україні з’явився перший регіональний офіс євроінтеграції — де саме та навіщо він потрібен.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: