fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧚‍♀️ «Чарівний Світ.UA»: вийшов застосунок з доповненою реальністю про українську міфологію

🧚‍♀️ «Čarivnyj Svit.UA»: vyjšov zastosunok z dopovnenoju reaľnistju pro ukraїnśku mifologiju
Надалі розробники планують створити платформу «Чарівний Світ.UA».
Nadali rozrobnyky planujuť stvoryty platformu «Čarivnyj Svit.UA».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Застосунок Чарівний Світ.UA. Нещодавно вийшов мобільний застосунок для дітей, який допомагає вивчати українську міфологію. Програму розробили менш ніж за чотири місяці. Як зазначив керівник проєкту Нік Лисицький, розробили 20 міфічних персонажів — створили їх ілюстрації, 3D-моделі та анімації. Під час розробки консультувались з науковцями-етнографами, вони допомагали обрати найкраще оформлення персонажів та перевіряли правдивість історій героїв. Також він зазначив, що проєкт базується на технології едьютейнменту (від англ. education — навчання та entertainment — розваги) — можна вивчати міфологію України граючись в ігри. Чарівний Світ.UA Читатйте також: 🔪 Red sus: що таке Among Us та чому ця гра стала такою популярною. Відповідальна за комунікаційну політику проєкту Александра Кроліковскі зазначила, що головна мета проєкту — розвязати проблему національної ідентичності. Команда намагається популяризувати українську культуру серед молоді. Метою проєкту є відновлення сенсів та збереження міфології України, перенесення її в сучасний контекст, діджиталізація цих героїв, аби вони не лишалися на сторінках книжок у бібліотеках, а ставали частиною повсякденного життя та гри сучасних українських дітей. Українське суспільство відчуває необхідність відновлення звязку зі своїм культурним кодом, і в процесі роботи над додатком це було ще раз підтверджено.. Александер Кроліковскі. Відповідальний за комунікаційну політику проєкту. Застосунок є цілком безкоштовним. Завантажити його можна в App Store та Google Play. Також ми вже раніше писали, як Uber запускає сервіс Pool Chance для шейринґу поїздок в Києві — кешбек за поїздки.
Реклама 👇 Замовити

Застосунок «Чарівний Світ.UA»

Нещодавно вийшов мобільний застосунок для дітей, який допомагає вивчати українську міфологію. Програму розробили менш ніж за чотири місяці. Як зазначив керівник проєкту Нік Лисицький, розробили 20 міфічних персонажів — створили їх ілюстрації, 3D-моделі та анімації.

Під час розробки консультувались з науковцями-етнографами, вони допомагали обрати найкраще оформлення персонажів та перевіряли правдивість історій героїв. Також він зазначив, що проєкт базується на технології едьютейнменту (від англ. education — «навчання» та entertainment — «розваги») — можна вивчати міфологію України граючись в ігри. «Чарівний Світ.UA»

🧚‍♀️ «Чарівний Світ.UA»: вийшов застосунок з доповненою реальністю про українську міфологію 1
Читайте також: 🔪 Red sus: що таке Among Us та чому ця гра стала такою популярною

Відповідальна за комунікаційну політику проєкту Александра Кроліковскі зазначила, що головна мета проєкту — розв’язати проблему національної ідентичності.

Команда намагається популяризувати українську культуру серед молоді.

Метою проєкту є відновлення сенсів та збереження міфології України, перенесення її в сучасний контекст, діджиталізація цих героїв, аби вони не лишалися на сторінках книжок у бібліотеках, а ставали частиною повсякденного життя та гри сучасних українських дітей. Українське суспільство відчуває необхідність відновлення зв'язку зі своїм культурним кодом, і в процесі роботи над додатком це було ще раз підтверджено.

Александер Кроліковскі, Відповідальний за комунікаційну політику проєкту

У застосунку «Чарівний Світ.UA» можна познайомитись з кожним з персонажів. Спочатку пропонують ознайомитись з його історією — можна навіть прослухати текст. Потім можна пройти квіз з трьох частин. Необхідно відповідати на питання про персонажа та виконувати різноманітні міні-ігри.

🧚‍♀️ «Чарівний Світ.UA»: вийшов застосунок з доповненою реальністю про українську міфологію 2

Потім можна отримати доступ до зображення у доповненій реальності та 3D-моделі. Аби відкрити всіх героїв необхідно зареєструватись у застосунку. Серед персонажів «Чарівний Світ.UA» можна побачити: Перуна, Шубіна, Чугайстра, Пека, Цура, Сварога, Велеса, Пана та багато інших.

🧚‍♀️ «Чарівний Світ.UA»: вийшов застосунок з доповненою реальністю про українську міфологію 3

Застосунок є цілком безкоштовним. Завантажити його можна в App Store та Google Play.

Також ми вже раніше писали🧚‍♀️ «Чарівний Світ.UA»: вийшов застосунок з доповненою реальністю про українську міфологію 4🚕 Uber запускає сервіс Pool Chance для шейринґу поїздок в Києві — кешбек за поїздки, як Uber запускає сервіс Pool Chance для шейринґу поїздок в Києві — кешбек за поїздки.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

ne "mini-igry", a "miniigry" za čynnym pravopysom

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: