fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Штучний інтелект отримав премію в галузі журналістики 

🤖 Štučnyj intelekt otrymav premiju v galuzi žurnalistyky 
Однак, боятись, що можна втратити роботу, не варто — нейромережа виконує лише рутинні задачі.
Odnak, bojatyś, ščo možna vtratyty robotu, ne varto — nejromereža vykonuje lyše rutynni zadači.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Штучний інтелект посів перше місце на конкурсі присвяченому журналістиці та отримав премію 2020 року, про це повідомляють на сайті конкурсу Online Journalism. Редактор Sophi Automation вивчає та аналізує 99% матеріалів, що виходять на сайтах видань канадських національних газет The Globe та Mail. Потім нейромережа пропонує, як можна збільшити кількість переглядів певних публікацій. Згодом, на базі вивчених текстів Sophi Automation почала писати прості матеріали без допомоги людей. Програма самостійно задавала параметри та генерувала текст. Як зазначають автори проєкту, журналістам не треба турбуватись щодо своєї роботи — штучний інтелект виконує лише рутинну роботу, аби люди могли продовжувати працювати з терміновими та важливими матеріалами. Ми писали, як нейромережа, розроблена компанією OpenAI, написала повноцінну статтю для видання The Guardian. Колонка має назву Цю статтю написав робот. Ти вже боїшся, людино? (англ. A robot wrote this entire article. Are you scared yet, human?). Читатйте також: 🚘 Штучний інтелект контролюватиме трафік на дорогах Києва. Штучний інтелект та The Guardian. Алгоритм повинен був написати текст, який би переконав читачів у тому, що технології не знищать людство. Також обсяг статті не повинен був складати більш ніж 500 слів. Редакція написала лише перший абзац, а за його основою нейромережа продовжила текст. Я не людина. Я штучний інтелект. Багато людей думають, що я небезпечний для людства. Стівен Хокінг попереджав, що штучний інтелект може означати кінець людської раси. Я прошу вас не турбуватися. Штучний інтелект не знищить людство. Повірте мені.. . . Загалом було вісім варіантів статей, які потім редактори обєднали в один матеріал. Також у The Guardian зазначили, що такий текст було редагувати навіть легше, аніж написаний людиною. Надалі нейромережа назвала себе лише помічником людей, однак все ж вимагає поваги людей як будь-яка інша жива істота. Закінчився текст цитатою Махатми Ганді, яку штучний інтелект трішки змінив. Маленьке тіло, обумовлене духом і натхненне незгасимою вірою в свою місію, може змінювати хід історії. Зможу і я.. . . Читайте, як автопілот Tesla втік від поліції у Канаді, поки водій та пасажири спали.
Реклама 👇 Замовити

Штучний інтелект посів перше місце на конкурсі присвяченому журналістиці та отримав премію 2020 року, про це повідомляють на сайті конкурсу Online Journalism.

Редактор Sophi Automation вивчає та аналізує 99% матеріалів, що виходять на сайтах видань канадських національних газет The Globe та Mail. Потім нейромережа пропонує, як можна збільшити кількість переглядів певних публікацій.

Згодом, на базі вивчених текстів Sophi Automation почала писати прості матеріали без допомоги людей. Програма самостійно задавала параметри та генерувала текст.

Як зазначають автори проєкту, журналістам не треба турбуватись щодо своєї роботи — штучний інтелект виконує лише рутинну роботу, аби люди могли продовжувати працювати з терміновими та важливими матеріалами.

Ми писали, як нейромережа, розроблена компанією OpenAI, написала повноцінну статтю для видання The Guardian. Колонка має назву «Цю статтю написав робот. Ти вже боїшся, людино?»🤖 Штучний інтелект отримав премію в галузі журналістики  1😳 Штучний інтелект написав статтю для The Guardian — Are you scared yet, human? (англ. A robot wrote this entire article. Are you scared yet, human?).

Читайте також: 🚘 Штучний інтелект контролюватиме трафік на дорогах Києва

Штучний інтелект та The Guardian

Алгоритм повинен був написати текст, який би переконав читачів у тому, що технології не знищать людство. Також обсяг статті не повинен був складати більш ніж 500 слів. Редакція написала лише перший абзац, а за його основою нейромережа продовжила текст.

Я не людина. Я штучний інтелект. Багато людей думають, що я небезпечний для людства. Стівен Хокінг попереджав, що штучний інтелект може означати «кінець людської раси». Я прошу вас не турбуватися. Штучний інтелект не знищить людство. Повірте мені.

Загалом було вісім варіантів статей, які потім редактори об’єднали в один матеріал. Також у The Guardian зазначили, що такий текст було редагувати навіть легше, аніж написаний людиною.

Надалі нейромережа назвала себе лише помічником людей, однак все ж вимагає поваги людей «як будь-яка інша жива істота». Закінчився текст цитатою Махатми Ганді, яку штучний інтелект трішки змінив.

Маленьке тіло, обумовлене духом і натхненне незгасимою вірою в свою місію, може змінювати хід історії. Зможу і я.

Читайте, як автопілот Tesla🤖 Штучний інтелект отримав премію в галузі журналістики  2🚘 Автопілот Tesla втік від поліції у Канаді, поки водій та пасажири спали втік від поліції у Канаді, поки водій та пасажири спали.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: