fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚕 Uber запускає сервіс Pool Chance для шейринґу поїздок в Києві — кешбек за поїздки

🚕 Uber zapuskaje servis Pool Chance dlja šejrynğu poїzdok v Kyjevi — kešbek za poїzdky
Київ стане одним з перших міст в світі, де буде доступна ця нова пілотна послуга.
Kyїv stane odnym z peršyh mist v sviti, de bude dostupna cja nova pilotna posluga.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Pool Chance від Uber. Pool Chance — це опція в застосунку Uber, яка дозволяє розділити поїздку з іншим пасажиром, що подорожує у тому ж напрямку. Розділити поїздку в одному автомобілі можуть не більше двох осіб, при цьому вартість поїздки для кожного з них буде дешевше, ніж в UberX. Використовуючи послугу Pool Chance, можна отримати до 30% відшкодування вартості поїздки, розділивши її з іншим пасажиром. Якщо під час поїздки не буде знайдений ще один пасажир, вартість поїздки складе звичайну ціну UberX, яка була вказана в застосунку на початку поїздки. Інвестуючи в такі послуги, як Pool Chance, ми хочемо запропонувати людям нові варіанти пересування містом, щоб залишити особистий автомобіль вдома, зменшити кількість машин на дорозі і розвантажити рух на популярних маршрутах. Пропонуючи цю нову послугу у доповнення до інноваційних сервісів, таких як Uber Green і Uber Shuttle, ми хочемо внести свій внесок, щоб допомогти Києву стати більш екологічним містом. Також, ми тісно співпрацюємо з місцевою владою, щоб максимально сприяти розвитку міської мобільності. Георгій Соколянський. Глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі. Всі водії і пасажири повинні одягати захисні маски, використовуючи послугу Pool Chance або інші сервіси Uber. Читатйте також: ⭐️ Uber Pro: Uber представляє нову програму винагород для водіїв в Україні. Сервіс та екологія. У минулому місяці Uber також оголосив про свою глобальну ініціативу стати до 2040 року мобільною платформою з нульовим рівнем викидів, при цьому 100% поїздок на якій відбуваються на транспортних засобах з нульовим рівнем викидів, громадському транспорті та мікротранспорті. У Києві Uber вже пропонує сервіс Uber Green, що складається на 100% з електромобілів з нульовим рівнем шкідливих викидів. C моменту його запуску в березні 2019 року, понад 50 тисяч людей скористалися сервісом. Читайте також експеримент редакції. Що дешевше – таксі чи власне авто.
Реклама 👇 Замовити

Pool Chance від Uber

Pool Chance — це опція в застосунку Uber, яка дозволяє розділити поїздку з іншим пасажиром, що подорожує у тому ж напрямку.

Розділити поїздку в одному автомобілі можуть не більше двох осіб, при цьому вартість поїздки для кожного з них буде дешевше, ніж в UberX.

Використовуючи послугу Pool Chance, можна отримати до 30% відшкодування вартості поїздки, розділивши її з іншим пасажиром. Якщо під час поїздки не буде знайдений ще один пасажир, вартість поїздки складе звичайну ціну UberX, яка була вказана в застосунку на початку поїздки.

Відсоток і точна сума кешбеку будуть додані в гаманці пасажирів у вигляді UberCash.

Сервіс використовує дані сотень тисяч поїздок, аби розмістити більше людей в меншу кількість автомобілів. 

🚕 Uber запускає сервіс Pool Chance для шейринґу поїздок в Києві — кешбек за поїздки 1

Інвестуючи в такі послуги, як Pool Chance, ми хочемо запропонувати людям нові варіанти пересування містом, щоб залишити особистий автомобіль вдома, зменшити кількість машин на дорозі і розвантажити рух на популярних маршрутах. Пропонуючи цю нову послугу у доповнення до інноваційних сервісів, таких як Uber Green і Uber Shuttle, ми хочемо внести свій внесок, щоб допомогти Києву стати більш екологічним містом. Також, ми тісно співпрацюємо з місцевою владою, щоб максимально сприяти розвитку міської мобільності

Георгій Соколянський, Глава з розвитку Uber в Центральній і Східній Європі

Всі водії і пасажири повинні одягати захисні маски, використовуючи послугу Pool Chance або інші сервіси Uber.

Читайте також: ⭐️ «Uber Pro»: Uber представляє нову програму винагород для водіїв в Україні

Сервіс та екологія

У минулому місяці Uber також оголосив про свою глобальну ініціативу стати до 2040 року мобільною платформою з нульовим рівнем викидів, при цьому 100% поїздок на якій відбуваються на транспортних засобах з нульовим рівнем викидів, громадському транспорті та мікротранспорті.

🚕 Uber запускає сервіс Pool Chance для шейринґу поїздок в Києві — кешбек за поїздки 2

У Києві Uber вже пропонує сервіс Uber Green, що складається на 100% з електромобілів з нульовим рівнем шкідливих викидів. C моменту його запуску в березні 2019 року, понад 50 тисяч людей скористалися сервісом.

Читайте також експеримент редакції. Що дешевше – таксі чи власне авто.🚕 Uber запускає сервіс Pool Chance для шейринґу поїздок в Києві — кешбек за поїздки 3🚕 Експеримент редакції. Що дешевше – таксі чи власне авто

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: