fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 У Європі проводять дослідження, чи достатньо платять стрімінгові сервіси музикантам за контент (спойлер: майже не платять)

💸 U Jevropi provodjať doslidžennja, čy dostatńo platjať strimingovi servisy muzykantam za kontent (spojler: majže ne platjať)
Також дослідять як стрімінгові сервіси та їх алгоритми можуть впливати на вподобання користувачів.
Takož doslidjať jak strimingovi servisy ta їh algorytmy možuť vplyvaty na vpodobannja korystuvačiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стрімінгові сервіси та виплати за контент. В Європі планують провести дослідження, аби зясувати, чи отримують виконавці гроші від таких платформ як Spotify, Apple Music та Deezer. Наразі стрімінгові сервіси є основним джерелом прибутку для музикантів, однак деякі з них скаржаться, що вони не отримують достатню оплату за свій контент. Про це повідомляє ВВС. Наразі оплата за один стрім на Spotify складає від $0,0026 до $0,0049. На Apple Music $0,0076. А на YouTube — $0,00067. Ці гроші отримують правовласники, а виконавець отримує лише 13% від цієї суми. Скрипачка Тасмін Літтл повідомила, що за пів року вона заробила лишень £12.34 за 5-6 мільйонів прослуховувань. https://twitter.com/tasminlittle/status/1262323181228036097 А виконавець Джон Гопкінс поскаржився, що він отримав всього £8 за 90 тисяч стрімів. https://twitter.com/jon_hopkins_/status/137147753829646336?lang=en Читатйте також: 🥊 Музичні Премії vs. Професійне боягузтво. На YouGov провели опитування, згідно з яким виявилось, що 77% людей вважають, що виконавці не отримують гідної оплати за свою творчість. Однак 69% респондентів зазначили, що вони не проти підвищення цін на стрімінгові сервіси. Втім, половина з них готова платити більше, якщо ці гроші будуть йти безпосередньо музикантам. Дослідження розпочнеться в листопаді. Крім питання оплати планують дослідити вплив алгоритмів на звички користувачів та захистити музику від піратства в інтернеті. Раніше ми вже писали, як вийшов рейтинг найгірших назв для музичних груп — Premature Ejaculation, The The, Anal Cunt.
Реклама 👇 Замовити

Стрімінгові сервіси та виплати за контент

В Європі планують провести дослідження, аби з’ясувати, чи отримують виконавці гроші від таких платформ як Spotify, Apple Music та Deezer. Наразі стрімінгові сервіси є основним джерелом прибутку для музикантів, однак деякі з них скаржаться, що вони не отримують достатню оплату за свій контент. Про це повідомляє ВВС.

Наразі оплата за один стрім на Spotify складає від $0,0026 до $0,0049. На Apple Music $0,0076. А на YouTube — $0,00067. Ці гроші отримують правовласники, а виконавець отримує лише 13% від цієї суми.

Скрипачка Тасмін Літтл повідомила, що за пів року вона заробила лишень £12.34 за 5-6 мільйонів прослуховувань.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

А виконавець Джон Гопкінс поскаржився, що він отримав всього £8 за 90 тисяч стрімів.

Читайте також: 🥊 Музичні Премії vs. Професійне боягузтво

На YouGov провели опитування, згідно з яким виявилось, що 77% людей вважають, що виконавці не отримують гідної оплати за свою творчість.

Однак 69% респондентів зазначили, що вони не проти підвищення цін на стрімінгові сервіси. Втім, половина з них готова платити більше, якщо ці гроші будуть йти безпосередньо музикантам.

Дослідження розпочнеться в листопаді. Крім питання оплати планують дослідити вплив алгоритмів на звички користувачів та захистити музику від піратства в інтернеті.

Раніше ми вже писали💸 У Європі проводять дослідження, чи достатньо платять стрімінгові сервіси музикантам за контент (спойлер: майже не платять) 2🤪 Вийшов рейтинг найгірших назв для музичних груп — Premature Ejaculation, The The, Anal Cunt, як вийшов рейтинг найгірших назв для музичних груп — Premature Ejaculation, The The, Anal Cunt.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: