fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏨 InterContinental та інші мережі готелів запустили «передплату на житло для дистанційної роботи»

🏨 InterContinental ta inši mereži goteliv zapustyly «peredplatu na žytlo dlja dystancijnoї roboty»
Відтепер до своєї передплати на Netflix та Spotify можете додати ще підписку на мережу InterContinental.
Vidteper do svojeї peredplaty na Netflix ta Spotify možete dodaty šče pidpysku na merežu InterContinental.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Передплата від InterContinental та інших готелів. Одна з найбільших мереж готелів у світі InterContinental розпочала тестувати передплату на дистанційну роботу. Гості можуть отримати доступ до номерів, фітнес-залів та робочих місць у всіх готелях мережі, про це повідомляє CNBC. Ціна на таке задоволення складає від $1 100 в Сінгапурі та до $1 970 в Індонезії. Інша мережа готелів, Accor, також повідомила про пілотний-запуск абонентської плати для відвідувачів. Вони планують переробити деякі номери в тренажерні та студії звукозапису для оренди. А голландський готель CitizenM запустить одразу декілька видів тарифних планів: Корпоративний для співробітників компаній — за $600 можна отримати доступ до робочих просторів та конференц-залів готелів мережі. Також пропонують три ночі в готелі безкоштовно. А з другим типом передплати можна жити в готелі 30 днів за $1 500 на місяць або $50 за ніч. Коли ви можете працювати з дому, ви дійсно можете працювати де завгодно. Ми побачили, що це унікальна можливість стати Netflix в готельній індустрії й запропонувати необмежену кількість ночей за фіксованою ціною.. Леннерта де Йонг. Комерційна директорка CitizenM. Читатйте також: 🏖 Amazon запустив власну платформу з віртуальними подорожами. А готель Inspirato ще рік тому запровадив передплату на житло — за $2 500 можна зупинитись в одному з 300 готелів мережі по всьому світові. Також нещодавно запустили новий тариф — Inspirato Club. З ним можна за $600 в місяць зупинитись вдень у будь-якому готелі, а за ночівлю треба буде доплатити. Раніше ми вже писали, як вчені виявили, що Вікіпедія може сильно вплинути на розвиток туризму у малих містах — до 30%.
Реклама 👇 Замовити

«Передплата» від InterContinental та інших готелів

Одна з найбільших мереж готелів у світі InterContinental розпочала тестувати передплату на «дистанційну роботу». Гості можуть отримати доступ до номерів, фітнес-залів та робочих місць у всіх готелях мережі, про це повідомляє CNBC. Ціна на таке задоволення складає від $1 100 в Сінгапурі та до $1 970 в Індонезії.

Інша мережа готелів, Accor, також повідомила про пілотний-запуск «абонентської плати» для відвідувачів. Вони планують переробити деякі номери в тренажерні та студії звукозапису для оренди.

А голландський готель CitizenM запустить одразу декілька видів тарифних планів:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • Корпоративний для співробітників компаній — за $600 можна отримати доступ до робочих просторів та конференц-залів готелів мережі. Також пропонують три ночі в готелі безкоштовно.
  • А з другим типом передплати можна жити в готелі 30 днів за $1 500 на місяць або $50 за ніч.

Коли ви можете працювати з дому, ви дійсно можете працювати де завгодно. Ми побачили, що це унікальна можливість стати Netflix в готельній індустрії й запропонувати необмежену кількість ночей за фіксованою ціною.

Леннерта де Йонг, Комерційна директорка CitizenM
Читайте також: 🏖 Amazon запустив власну платформу з віртуальними подорожами

А готель Inspirato ще рік тому запровадив передплату на житло — за $2 500 можна зупинитись в одному з 300 готелів мережі по всьому світові.

Також нещодавно запустили новий тариф — Inspirato Club. З ним можна за $600 в місяць зупинитись вдень у будь-якому готелі, а за ночівлю треба буде доплатити.

Раніше ми вже писали🏨 InterContinental та інші мережі готелів запустили «передплату на житло для дистанційної роботи» 2🏔 Вчені виявили, що «Вікіпедія» може сильно вплинути на розвиток туризму у малих містах — до 30%, як вчені виявили, що «Вікіпедія» може сильно вплинути на розвиток туризму у малих містах — до 30%.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: