fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 Запорізька область отримає власну айдентику — презентували перші варіанти

🎨 Zaporiźka oblasť otrymaje vlasnu ajdentyku — prezentuvaly perši varianty
Запорізька область може отримати один з трьох варіантів нової адентики.
Zaporiźka oblasť može otrymaty odyn z tŕoh variantiv novoї adentyky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Запорізька область та нова айдентика. Запорізька область отримає нову айдентику та логотип. Як передає місцева ОДА, маркетингова компанія Evolution три варіанти оновленого дизайну для Запоріжжя. Перший варіант логотипу складається з булави та сонця. Для його зображення пропонують використовувати декілька версій: кольорову, чорно-білу та сіру. Булава матиме різнокольорове забарвлення — жовтий, зелений, рожевий та синій кольори. Другий варіант айдентики міста складається з щита та ліній. Домінують у зображені два кольори — темно-зелений та жовтий. Також пропонують використовувати три варіанти версій: зелений з жовтим логотипом, бежевого кольору з жовто-зеленим гербом, сіре оформлення. Читатйте також: 👨🏻‍✈️ Визволитель Криму: у Києві встановили пам’ятник Петру Болбочану. Для третього варіанту айдентики пропонують використовувати булаву, сонце та компас. Логотип обєднує всі ці образи воєдино. Тут використовують зелений колір та жовтий. Однак зелений є світлішим за колір у другому варіанті. Також презентували три варіації цієї айдентики: зелену з жовтим логотипом, жовту з зеленим логотипом та сірий варіант. Кожен охочий може допомогти обрати нову айдентику міста. Зробити це можна в опитуванні за посиланням. Також ми вже раніше писали, як стартувала реєстрація заявок до програми Культурні столиці України — яке місто стане великою культурною столицею 2022?
Реклама 👇 Замовити

Запорізька область та нова айдентика

Запорізька область отримає нову айдентику та логотип. Як передає місцева ОДА, маркетингова компанія Evolution три варіанти оновленого дизайну для Запоріжжя.

Перший варіант логотипу складається з булави та сонця. Для його зображення пропонують використовувати декілька версій: кольорову, чорно-білу та сіру.

Булава матиме різнокольорове забарвлення — жовтий, зелений, рожевий та синій кольори.

🎨 Запорізька область отримає власну айдентику — презентували перші варіанти 1

Яскравий та лаконічний дизайн, який перегукується кольорами з айдентикою Запоріжжя. Булава та сонце поєдналися, щоб символізувати мужність і дружелюбність людей Запорізької області.

Другий варіант айдентики міста складається з щита та ліній. Домінують у зображені два кольори — темно-зелений та жовтий. Також пропонують використовувати три варіанти версій: зелений з жовтим логотипом, бежевого кольору з жовто-зеленим гербом, сіре оформлення.

🎨 Запорізька область отримає власну айдентику — презентували перші варіанти 2

В основу лягла лінія, покликана об’єднати всі переваги Запорізького краю: природу, пам’ятки та історію. Система дуже гнучка й трансформується під будь-які задачі сучасної айдентики. У логотипі приховано багато знаків: головна церква Хортиці, сонце, Дніпро та інші.

Читайте також: 👨🏻‍✈️ «Визволитель Криму»: у Києві встановили пам’ятник Петру Болбочану

Для третього варіанту айдентики пропонують використовувати булаву, сонце та компас. Логотип об’єднує всі ці образи воєдино.

Тут використовують зелений колір та жовтий. Однак зелений є світлішим за колір у другому варіанті. Також презентували три варіації цієї айдентики: зелену з жовтим логотипом, жовту з зеленим логотипом та сірий варіант.

🎨 Запорізька область отримає власну айдентику — презентували перші варіанти 3

Логотип поєднує три образи: булава (символ влади й мужності), сонце (родючість і життєва сила) та компас (вірний провідник по життю). Кольори яскраво поєднуються та привертають до себе увагу.

Кожен охочий може допомогти обрати нову айдентику міста. Зробити це можна в опитуванні за посиланням.

Також ми вже раніше писали🎨 Запорізька область отримає власну айдентику — презентували перші варіанти 4🏛️ Стартувала реєстрація заявок до програми «Культурні столиці України» — яке місто стане великою культурною столицею 2022?, як стартувала реєстрація заявок до програми «Культурні столиці України» — яке місто стане великою культурною столицею 2022?

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: