fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 В Україні з’явився перший регіональний офіс євроінтеграції — де саме та навіщо він потрібен

🤓 V Ukraїni z’javyvsja peršyj regionaľnyj ofis jevrointegraciї — de same ta naviščo vin potriben
Надалі відкрити офіс євроінтеграції планують у Дніпровській, Полтавській та Хмельницькій областях.
Nadali vidkryty ofis jevrointegraciї planujuť u Dniprovśkij, Poltavśkij ta Hmeľnyćkij oblastjah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Регіональний офіс євроінтеграції. Як повідомила віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина у своєму акаунті в Twitter, у Херсоні відкрили перший регіональний офіс євроінтеграції. Очікується, що офіси зявляться ще в кількох областях вже найближчим часом. За планами Кабінету міністрів, перші офіси побудують у південних та східних областях. У Кабміні повідомили, що офіси євроінтеграції допоможуть розвивати культурні та освітні проєкти, бізнес-контакти, а також економіки й інфраструктури з залученням інвестицій та фінансової допомоги Європейського союзу в регіонах України. Херсонщина є першою серед регіонів, де працюватимуть офіси з європейської інтеграції, але ми уже бачимо інтерес від інших регіонів України — Хмельницька, Дніпровська і Полтавська області сьогодні на звязку з нами, щоб перейняти успішний досвід відкриття регіональних офісів та поширити цей приклад на свої регіони.. Ольга Стефанішина. Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Читатйте також: 🤖 МВС створило чат-бота до місцевих виборів — можна скаржитись на порушення. Що це за офіси. У офісах євроінтеграції українці можуть отримати консультативно-правову допомогу з базових питань європейського законодавства. Також у таких закладах проводитимуть різноманітні просвітницькі заходи та культурні проєкти присвячені євроінтеграції. Фокус на регіоналізації євроінтеграції дозволить нам спрямувати додаткові ресурси в області та громади для того, щоб мешканці регіонів безпосередньо відчували користь для них курсу України на інтеграцію до ЄС.. Кабінет Міністрів України. . Також ми вже раніше писали, як боротимуться з COVID-19: перехід на дистанційне навчання, тимчасові госпіталі та нові штрафи.
Реклама 👇 Замовити

Регіональний офіс євроінтеграції

Як повідомила віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина у своєму акаунті в Twitter, у Херсоні відкрили перший регіональний офіс євроінтеграції. Очікується, що офіси з’являться ще в кількох областях вже найближчим часом.

За планами Кабінету міністрів, перші офіси побудують у південних та східних областях. У Кабміні повідомили, що офіси євроінтеграції допоможуть розвивати культурні та освітні проєкти, бізнес-контакти, а також економіки й інфраструктури з залученням інвестицій та фінансової допомоги Європейського союзу в регіонах України.

Херсонщина є першою серед регіонів, де працюватимуть офіси з європейської інтеграції, але ми уже бачимо інтерес від інших регіонів України — Хмельницька, Дніпровська і Полтавська області сьогодні на зв'язку з нами, щоб перейняти успішний досвід відкриття регіональних офісів та поширити цей приклад на свої регіони.

Ольга Стефанішина, Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
Читайте також: 🤖 МВС створило чат-бота до місцевих виборів — можна скаржитись на порушення

Що це за офіси

У офісах євроінтеграції українці можуть отримати консультативно-правову допомогу з базових питань європейського законодавства. Також у таких закладах проводитимуть різноманітні просвітницькі заходи та культурні проєкти присвячені євроінтеграції.

Фокус на регіоналізації євроінтеграції дозволить нам спрямувати додаткові ресурси в області та громади для того, щоб мешканці регіонів безпосередньо відчували користь для них курсу України на інтеграцію до ЄС.

Кабінет Міністрів України

Також ми вже раніше писали🤓 В Україні з’явився перший регіональний офіс євроінтеграції — де саме та навіщо він потрібен 2😷 Як боротимуться з COVID-19: перехід на дистанційне навчання, тимчасові госпіталі та нові штрафи, як боротимуться з COVID-19: перехід на дистанційне навчання, тимчасові госпіталі та нові штрафи.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: