fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤪 Вийшов рейтинг найгірших назв для музичних груп — Premature Ejaculation, The The, Anal Cunt

🤪 Vyjšov rejtyng najgiršyh nazv dlja muzyčnyh grup — Premature Ejaculation, The The, Anal Cunt
Якщо ви раптом хочете зробити свою музичну групу, то варто подумати декілька разів над назвою колективу, аби не потрапити в цей рейтинг.
Jakščo vy raptom hočete zrobyty svoju muzyčnu grupu, to varto podumaty dekiľka raziv nad nazvoju kolektyvu, aby ne potrapyty v cej rejtyng.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рейтинг найгірших назв для груп. Портал The Ranker провів голосування на звання музичної групи з найгіршою назвою. До остаточного переліку потрапили 303 виконавці. Дуже багато з обраних артистів є відомими лише у вузьких колах, однак до рейтингу потрапили й всесвітньовідомі виконавці. Перше місце у антирейтингу посіла американська панк-рок група The Child Molesters (Розбещувачі неповнолітніх). Група відома завдяки псевдонімам учасників групи — The Reverend Toad-Eater (Преподобний Жабоїд), Reichstag Burning (Палаючий Рейхстаг), Nosmo King (тут гра слів Палити заборонено від англ. no smoking — Nosmo King або Король Носмо) та Nopar King (також гра слів Не паркуватись від англ. no parking — Nopar King або Король Нопар). За пять років існування група випустила один альбом, який вже не так легко знайти в інтернеті, тому що постійно видає результати за іншим запитом. На другому місці можна побачити групу Anal Cunt, а на третьому Anal Vomit. Може здатись, що це схожі колективи, але ж ні — Anal Cunt це грайндкор група з Массачусетсу, а Anal Vomit грають блек-метал, та й взагалі вони з Перу. Загалом ТОП-10 рейтингу найжахливіших назв для груп виглядає таким чином: Читатйте також: 👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — витривалість від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно. The Child Molesters Anal Cunt Anal Vomit Begging for Incest Gay Dad Rapeman Adolf Hitler`s Nipples Dogs die in hot cars Diarrhea Planet Bathtub Shitter Також у рейтингу можна побачити таких відомих виконавців як: 6ix9ine (61), Nickelback (70), Skrillex (132), LMFAO (41), Limp Bizkit (36), Oasis (302) та Wu-Tang Clan (300). Окрім того, є групи, які відверто кажучи, навіть важко вимовити — Xstabxyouxinxthexheadxandxeatxyourxfacexoffx (12), Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis (24) чи !!! (28) Ознайомитись з повним рейтингом можна за посиланням. Раніше ми вже писали, як журнал Rolling Stone оновив список 500 найкращих альбомів всіх часів — що змінилось.
Реклама 👇 Замовити

Рейтинг найгірших назв для груп

Портал The Ranker провів голосування на звання музичної групи з найгіршою назвою. До остаточного переліку потрапили 303 виконавці. Дуже багато з обраних артистів є відомими лише у вузьких колах, однак до рейтингу потрапили й всесвітньовідомі виконавці.

Перше місце у антирейтингу посіла американська панк-рок група The Child Molesters («Розбещувачі неповнолітніх»). Група відома завдяки псевдонімам учасників групи — The Reverend Toad-Eater («Преподобний Жабоїд»), Reichstag Burning («Палаючий Рейхстаг»), Nosmo King (тут гра слів «Палити заборонено» від англ. no smoking — Nosmo King або «Король Носмо») та Nopar King (також гра слів «Не паркуватись» від англ. no parking — Nopar King або «Король Нопар»).

🤪 Вийшов рейтинг найгірших назв для музичних груп — Premature Ejaculation, The The, Anal Cunt 1

The Child Molesters, фото ranker.com

За п’ять років існування група випустила один альбом, який вже не так легко знайти в інтернеті, тому що постійно видає результати за іншим запитом.

На другому місці можна побачити групу Anal Cunt, а на третьому Anal Vomit. Може здатись, що це схожі колективи, але ж ні — Anal Cunt це грайндкор група з Массачусетсу, а Anal Vomit грають блек-метал, та й взагалі вони з Перу.

Загалом ТОП-10 рейтингу найжахливіших назв для груп виглядає таким чином:

Читайте також: 👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно
  1. The Child Molesters
  2. Anal Cunt
  3. Anal Vomit
  4. Begging for Incest
  5. Gay Dad
  6. Rapeman
  7. Adolf Hitler`s Nipples
  8. Dogs die in hot cars
  9. Diarrhea Planet
  10. Bathtub Shitter

Також у рейтингу можна побачити таких відомих виконавців як: 6ix9ine (61), Nickelback (70), Skrillex (132), LMFAO (41), Limp Bizkit (36), Oasis (302) та Wu-Tang Clan (300). Окрім того, є групи, які відверто кажучи, навіть важко вимовити — Xstabxyouxinxthexheadxandxeatxyourxfacexoffx (12), Paracoccidioidomicosisproctitissarcomucosis (24) чи «!!!» (28)

Ознайомитись з повним рейтингом можна за посиланням.

Раніше ми вже писали🤪 Вийшов рейтинг найгірших назв для музичних груп — Premature Ejaculation, The The, Anal Cunt 2🎸 Журнал Rolling Stone оновив список 500 найкращих альбомів всіх часів — що змінилось, як журнал Rolling Stone оновив список 500 найкращих альбомів всіх часів — що змінилось.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: