fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨‍💻 Journalist Studio: Google створив безкоштовну платформу з сервісами для журналістів 

👨‍💻 Journalist Studio: Google stvoryv bezkoštovnu platformu z servisamy dlja žurnalistiv 
З цією платформою можна значно легше працювати, а багато сервісів будуть корисні навіть й не тільки для журналстів.
Z cijeju platformoju možna značno legše pracjuvaty, a bagato servisiv buduť korysni naviť j ne tiľky dlja žurnalstiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Journalist Studio. Google зібрав усі необхідні ресурси для журналістів та обєднав їх на платформі Journalist Studio. На сайті можна знайти інструменти для пошуку та перевірки фактів, сервіс захисту від DDoS та захист облікових записів Google, а також: Google Trends, GIF Maker; Google Public Data Explorer та багато іншого. Також компанія презентувала два нових інструменти для роботи журналістів — програму розумного пошуку Pinpoint та платформу для створення інфографіків The Common Knowledge Project. Pinpoint. За допомогою Pinpoint можна забути про використання комбінації Ctrl + F під час роботи з великою кількістю документів. Якщо вам необхідно знайти інформацію про певну річ, то програма на базі штучного інтелекту проаналізує всі документи та знайде усі згадування пошукового запиту в тексті. Головна різниця від ручного пошуку в тому, що застосунок аналізує навіть синонімічні слова запиту. Тобто, якщо вам необхідно знайти певний факт про Місяць, то система знайде усі збіги зі схожими запитами — луна, супутник Землі та інші варіанти. Алгоритм аналізує скановані PDF-файли, зображення, рукописні нотатки та інші види документів. Наразі програма підтримує сім мов: англійську, французьку, німецьку, італійську, польську, португальську та іспанську. У Google обіцяють збільшити перелік доступних мов вже найближчим часом. Читатйте також: 🔪 Red sus: що таке Among Us та чому ця гра стала такою популярною. The Common Knowledge Project. Другий інструмент, який представила компанія, є бета-версія The Common Knowledge Project. За допомогою цього сервісу можна зробити різноманітні інфографіки чи діаграми для візуалізації інформації. Графіки потім можна вставляти до матеріалів чи публікувати в соцмережах. Також тут можна знайти вже готові графіки з певною інформацією — наразі вже є дані з демографії, економіки, освіти та злочинності в США. Оскільки це лише бета-тестування, компанія просить журналістів ділитись ідеями щодо того, як можна було б удосконалити сервіс. Переглянути, що ще є на Journalist Studio, можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як Facebook вперше за 7 років оновив логотип Messenger — що нового.
Реклама 👇 Замовити

Journalist Studio

Google зібрав усі необхідні ресурси для журналістів та об’єднав їх на платформі Journalist Studio. На сайті можна знайти інструменти для пошуку та перевірки фактів, сервіс захисту від DDoS та захист облікових записів Google, а також: Google Trends, GIF Maker; Google Public Data Explorer та багато іншого.

Також компанія презентувала два нових інструменти для роботи журналістів — програму розумного пошуку Pinpoint та платформу для створення інфографіків The Common Knowledge Project.

Pinpoint

За допомогою Pinpoint можна забути про використання комбінації «Ctrl + F» під час роботи з великою кількістю документів. Якщо вам необхідно знайти інформацію про певну річ, то програма на базі штучного інтелекту проаналізує всі документи та знайде усі згадування пошукового запиту в тексті. Головна різниця від ручного пошуку в тому, що застосунок аналізує навіть синонімічні слова запиту. Тобто, якщо вам необхідно знайти певний факт про Місяць, то система знайде усі збіги зі схожими запитами — луна, супутник Землі та інші варіанти.

👨‍💻 Journalist Studio: Google створив безкоштовну платформу з сервісами для журналістів  1

Алгоритм аналізує скановані PDF-файли, зображення, рукописні нотатки та інші види документів. Наразі програма підтримує сім мов: англійську, французьку, німецьку, італійську, польську, португальську та іспанську. У Google обіцяють збільшити перелік доступних мов вже найближчим часом.

Читайте також: 🔪 Red sus: що таке Among Us та чому ця гра стала такою популярною

The Common Knowledge Project

Другий інструмент, який представила компанія, є бета-версія The Common Knowledge Project. За допомогою цього сервісу можна зробити різноманітні інфографіки чи діаграми для візуалізації інформації. Графіки потім можна вставляти до матеріалів чи публікувати в соцмережах.

👨‍💻 Journalist Studio: Google створив безкоштовну платформу з сервісами для журналістів  2

Також тут можна знайти вже готові графіки з певною інформацією — наразі вже є дані з демографії, економіки, освіти та злочинності в США.

Оскільки це лише бета-тестування, компанія просить журналістів ділитись ідеями щодо того, як можна було б удосконалити сервіс.

Переглянути, що ще є на Journalist Studio, можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали👨‍💻 Journalist Studio: Google створив безкоштовну платформу з сервісами для журналістів  3😲 Facebook вперше за 7 років оновив логотип Messenger — що нового , як Facebook вперше за 7 років оновив логотип Messenger — що нового.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: