fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📝 Зеленський: 25 жовтня на місцевих виборах пройде «Всенародне опитування» — що це буде

📝 Zelenśkyj: 25 žovtnja na miscevyh vyborah projde «Vsenarodne opytuvannja» — ščo ce bude
Питання наразі достеменно невідомі.
Pytannja narazi dostemenno nevidomi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Всенародне опитування. Як повідомив президент України Володимир Зеленський, одночасно з місцевими виборами 25 жовтня пройде Всенародне опитування. Очікується, що українцям запропонують дати відповідь на пять запитань. Щоправда, що саме питатимуть — наразі точно невідомо. Опитування проходитиме поряд з виборчими дільницями за допомогою волонтерів. Участь в опитуванні добровільна. Варто зауважити, що під цим опитуванням не є жодної юридичної основи, а його результати не зобовязують до якихось рішень органів влади. До того ж, наразі незрозуміло, як фінансуватимуть процес — чи підуть на це кошти платників податків або приватні, і якщо приватні — чиї. Разом з тим, невідомо як буде організований контроль за перебігом голосування — чи не буде можливості взяти участь в опитуванні кілька разів, як підраховуватимуть голоси тощо. 25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі пять важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що нас раніше ніколи не питали. Пять важливих питань, щоб дізнатися твою думку.. Володимир Зеленський. Президент України. За планами, питання будуть відомі завчасно — їх почнуть публікувати у середу, 14 жовтня, по одному питанню на день. https://www.facebook.com/zelenskiy95/videos/2656157234634636/?t=0 У мережі вже опублікували перелік можливих запитань, які планують поставити в опитуванні. Раніше ці питання цікавили службу Рейтинг: Чи підтримуєте ви статус ОРДЛО як автономної республіки в складі України? Чи підтримуєте ви статус російської мови в цій автономній республіці як другої державної? Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони в автономній республіці? Чи підтримуєте ви відновлення подачі води в окупований Крим? Чи підтримуєте ви надання виборчого права громадянам України з 16 років? Чи підтримуєте ви скорочення терміну навчання в школі до 10 років? Достовірність цього переліку не перевірено. Також ми вже раніше писали, як заповнювати виборчий бюлетень.
Реклама 👇 Замовити

«Всенародне опитування»

Як повідомив президент України Володимир Зеленський, одночасно з місцевими виборами 25 жовтня пройде «Всенародне опитування». Очікується, що українцям запропонують дати відповідь на п’ять запитань. Щоправда, що саме питатимуть — наразі точно невідомо.

Опитування проходитиме поряд з виборчими дільницями за допомогою волонтерів. Участь в опитуванні добровільна.

Варто зауважити, що під цим опитуванням не є жодної юридичної основи, а його результати не зобов’язують до якихось рішень органів влади. До того ж, наразі незрозуміло, як фінансуватимуть процес — чи підуть на це кошти платників податків або приватні, і якщо приватні — чиї.

Разом з тим, невідомо як буде організований контроль за перебігом голосування — чи не буде можливості взяти участь в опитуванні кілька разів, як підраховуватимуть голоси тощо.

25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі п'ять важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що нас раніше ніколи не питали. П'ять важливих питань, щоб дізнатися твою думку.

Володимир Зеленський, Президент України

За планами, питання будуть відомі завчасно — їх почнуть публікувати у середу, 14 жовтня, по одному питанню на день.

У мережі вже опублікували перелік можливих запитань, які планують поставити в опитуванні. Раніше ці питання цікавили службу «Рейтинг»:

  1. Чи підтримуєте ви статус ОРДЛО як автономної республіки в складі України?
  2. Чи підтримуєте ви статус російської мови в цій автономній республіці як другої державної?
  3. Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони в автономній республіці?
  4. Чи підтримуєте ви відновлення подачі води в окупований Крим?
  5. Чи підтримуєте ви надання виборчого права громадянам України з 16 років?
  6. Чи підтримуєте ви скорочення терміну навчання в школі до 10 років?

Достовірність цього переліку не перевірено.

Також ми вже раніше писали📝 Зеленський: 25 жовтня на місцевих виборах пройде «Всенародне опитування» — що це буде 1✅ Випустили відеогайд, як заповнювати виборчий бюлетень — місцеві вибори вже 25 жовтня, як заповнювати виборчий бюлетень.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: