fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📫 Meest запустили безконтактну відправку посилок через поштомат

📫 Meest zapustyly bezkontaktnu vidpravku posylok čerez poštomat
Тепер українці можуть не тільки отримувати, а й відправляти посилки безконтактно — лише за допомогою мобільного застосунку та поштомата.
Teper ukraїnci možuť ne tiľky otrymuvaty, a j vidpravljaty posylky bezkontaktno — lyše za dopomogoju mobiľnogo zastosunku ta poštomata.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Посилки через поштомат від Meest. Щоб надіслати відправлення безконтактно, потрібно створити його онлайн, заповнивши необхідні параметри в мобільному застосунку (його можна завантажити на iOS та Android). Після цього вибрати поштомат, вкласти до нього посилку та виконати ще кілька простих кроків, які запропонує система. Сплатити послуги з доставки через програму зможуть і отримувач, і, за бажанням, відправник. Читатйте також: 📦 Досвід доставки на онлайн-ринках: Україна vs решта світу. Колонка засновника Meest Ростислава Кісіля. Отримання посилок через поштомат також здійснюється з використанням застосунку. Для цього потрібно вибрати в його меню посилку, яку необхідно забрати, і оплатити її там же або в найближчому терміналі самообслуговування за номером відправлення. Потім просканувати QR-код, щоб відкрити скриньку поштомату й отримати відправлення. Швидко, безпечно, вигідно і без додаткових контактів — саме таким має бути сучасний поштовий сервіс, і не тільки в період пандемії. Я вважаю, що у 2020 році відправлення посилок, як і отримання, не має займати в людини більше, ніж п’ять хвилин. До того ж безконтактні сервіси стають у світі дедалі популярнішими. А впровадження новітніх ІТ-технологій та оптимізація процедур оформлення й оплати відправлень цілком дозволяють нам вкластися в цей термін.. Ростислав Кісіль. Президент глобальної групи компаній Meest. Більшість безконтактних поштоматів працюють цілодобово, решта — до 22:00-23:00. Поштомати розташовані в популярних торгових та розважальних мережах, на заправках, в аптеках. Серед них Епіцентр, Екомаркет, КОЛО, Спортлайф, Копійка, Скарбниця, ОККО, Подорожник та інші. Також ми вже раніше писали, як Glovo запустив перший dark store та другу хмарну кухню в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Посилки через поштомат від Meest

Щоб надіслати відправлення безконтактно, потрібно створити його онлайн, заповнивши необхідні параметри в мобільному застосунку (його можна завантажити на iOS та Android).

Після цього вибрати поштомат, вкласти до нього посилку та виконати ще кілька простих кроків, які запропонує система. Сплатити послуги з доставки через програму зможуть і отримувач, і, за бажанням, відправник.

📫 Meest запустили безконтактну відправку посилок через поштомат 1

Читайте також: 📦 Досвід доставки на онлайн-ринках: Україна vs решта світу. Колонка засновника Meest Ростислава Кісіля

Отримання посилок через поштомат також здійснюється з використанням застосунку. Для цього потрібно вибрати в його меню посилку, яку необхідно забрати, і оплатити її там же або в найближчому терміналі самообслуговування за номером відправлення.

Потім просканувати QR-код, щоб відкрити скриньку поштомату й отримати відправлення.

📫 Meest запустили безконтактну відправку посилок через поштомат 2

Швидко, безпечно, вигідно і без додаткових контактів — саме таким має бути сучасний поштовий сервіс, і не тільки в період пандемії. Я вважаю, що у 2020 році відправлення посилок, як і отримання, не має займати в людини більше, ніж п’ять хвилин. До того ж безконтактні сервіси стають у світі дедалі популярнішими. А впровадження новітніх ІТ-технологій та оптимізація процедур оформлення й оплати відправлень цілком дозволяють нам вкластися в цей термін.

Ростислав Кісіль, Президент глобальної групи компаній Meest

Більшість безконтактних поштоматів працюють цілодобово, решта — до 22:00-23:00. Поштомати розташовані в популярних торгових та розважальних мережах, на заправках, в аптеках. Серед них «Епіцентр», «Екомаркет», «КОЛО», «Спортлайф», «Копійка, «Скарбниця», «ОККО», «Подорожник» та інші.

Також ми вже раніше писали📫 Meest запустили безконтактну відправку посилок через поштомат 3🛵 Glovo запустив перший dark store та другу «хмарну кухню» в Україні, як Glovo запустив перший dark store та другу «хмарну кухню» в Україні.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: